pisişik yetenek hakkında bir soru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Merhabalar.

Ben pisişik güçler ile ilgili çalışmak istiyorum daha henüz yapabildiğim birşey yok bilgileri okuma aşamasındayım,sitede pisişik güçler kategorisinde sayın yöneticilerin okuyun diye tavsiye ettiği şeyleri okuyorum meditasyon nefes çalışmaları vb. öğreniyorum şu anda
fakat merak ettiğim bir husus var bir süre önce tarihin arka odası adlı programda sayın murat bardakçının yapmış oldugu bir program vardı parapisikoloji programıydı ruh celsesi gibi konular konuşuldu konuk olan kişi manyetizma ile ilgili kücük bir gösteri yaptı fakat şu uyarıda bulundular
manyetizme ile ilgili çalışmaları kimse tek başına yapmasın
sanırım benimde öğrenmek istediğim konu manyetizmaya giriyor bu uyarının sebebini merak ettim başımızda bir üstad olmadan bunları öğrenmeye çalışırsak hesapta olmayan bişeyler olma ihtimali varmıdır ? Benim bu konuda bir eğitim almam mümkünmü acaba ?
İlgili kişiler yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Vereceğim linke bakın, manyetizmanın korkulacak bir tarafı yoktur. Fazla sayıda yapılan zikirler mürşit gözetimi olmadan yapılmaz. Ancak enerjiyle ilgili konularda korkulacak bir şey yoktur. Ancak yine de yapmayı düşündüğünüz şey önemlidir.

http://www.gizlimabet.com/threads/30840-Manyetizma

Konuyu okuduktan sonra sorularınızı verdiğim linkin altından da sorabilirsiniz.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Teşekkürler sayın embrio konuyu dikkatlice okuyacağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...