Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
43 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Yapılan anlaşmalarda varlıklar ne isterler ?

Rep Puanı : 213
    Ettiği Teşekkür
    0
    15 mesaja 22 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    36

İlahi düzene dik gözlerini ALLAH ın kurduğu düzeni anlamaya çalış herşeyi yaratmasının bi sebebi var bu dünyanın dönmesinin çevrende gördüğün herşeyin bir sebebi var. Bu sistemi anlamaya çalış eğer bi süre sonra birşeyleri anlamaya başlarsan ne istiyorsan dua et ALLAH a ne istersen iste mucize gibi olacaktır. Belkide hiç ummadığın anda isteğin yerine getirilecektir unutma tanrının işleri gizemlidir. Bunu başardığında birşey yaptırmak için varlıklara yada başka birşeye ihtiyacın olmadığını göreceksin tek yapman gereken ALLAH tan istemek olacak.

HERKES ORDULARLA SAVAŞIR BEN ORDULARLA!

2. DARKKING011 Üyemize teşekkür edenler:
    Pofuduk Kartal (19.05.2018)

Yer
    değişken...
    Rep Puanı : 28
    Ettiği Teşekkür
    0
    16 mesaja 23 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    23

benim ilk davetlerimdi. tecrübesizdim ama yakınlarımla ilgilenen olduğu için düzelttim her şeyi... o zaman bayağı konuşmuştum. tecrübesiz olduğumu söyledim ama o bunu zaten biliyordu. dileğim yoktu ona karşı sadece herkes gibi ben de hayatımı düzeltmeye çalışıyordum.sana istediğin herşeyi yaparım ama bana bir kaç kişinin kanını getir.. sen de ver dedi . şaştım kaldım.fakat kabul etmedim ve geri kovdum.. şimdiyse hiçbir sorun yaşamıyorum yine bazı şeyler isterler ama kanmıyorum o kadar çabuk...

4. stevierea Üyemize teşekkür edenler:

Rep Puanı : 13465
    Ettiği Teşekkür
    92
    91 mesaja 136 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    102

Her insanın istekleri farklı olduğundan, varlıklarında istekleri farklı olur. Bence bu konuda bir genelleme yapılamaz.

6. BeLLa91 Üyemize teşekkür edenler:

Yer
    değişken...
    Rep Puanı : 28
    Ettiği Teşekkür
    0
    16 mesaja 23 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    23

iyilerin iyi , kötülerin kötü istekleri olur ama bunu bilmek çok zor...

8. stevierea Üyemize teşekkür edenler:

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı stevierea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyilerin iyi , kötülerin kötü istekleri olur ama bunu bilmek çok zor...
    Bir önceki mesajınızda ilk deneyimlerinizde sizden bir kaç kişi nin kanını talep ettiklerini anlatmıştınız, peki bunu ne sekilde anlamalıyız? Kan getir derken can almaktan mi bahsediyor acaba?

Ayrica samimi paylasiminiz icin tesekürler .

10. öykü Üyemize teşekkür edenler:

Rep Puanı : 19
    Ettiği Teşekkür
    9
    8 mesaja 11 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    23

Sizden sadece günlük kolay ibadetler ve ömür boyu güzel ahlakta kararlılık isteyen -ki bunları senin fıtratının gerektirdiği şeyler olarak teklif ediyor- bir Yüce Allah ile anlaşma yapıp sonsuz cennete koşmak varken neden onun yarattıklarına ondan ayrı güç vehmedip 60-70 yıl sonra senin için hiç bir şey ifade etmeyecek şeyleri elde etmek için anlaşma yapasın ki? Tabi ahirete inanmak gerek önce. Allah dışında kimden medet beklerseniz bekleyin siz şirk suçuyla ki Allah'ın affetmeyeceğini söylediği bir günahtır, yargılanırsınız. Anlaşmanız Allah'ın takdirini beğenmeme ya da değiştirmeye kalkma gibi de bir şeyi içerdiğinden bu durum başka hayatları olumsuz etkilerse canınızı almaya cehennemin azgın köpekleri gelir ve acı içinde can verirsiniz. Siz Allaha güvenin ve çalışın en iyi yol budur.

Rep Puanı : 20179
    Ettiği Teşekkür
    2.052
    1.018 mesaja 2.294 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    149

Bu konunun sorusunu açmam gerekicek anladığım kadarıyla,anlaşma içerisinde maddesel şeyler isteyebilirler mi ?
    İstekler ve anlaşmalar açıklanmaz ve konuşulmaz bunu biliyorum bu sebeptende sorumun cevabı hakkında bilgi sahibi olan biri de çıkıp şunu ister bunu ister demiyecektir .
    Kısacası varlıkların manevi istekleri olacağını zaten biliyoruz hepimiz aşağı yukarı.Peki maddesel yada dünyevi şeyler istemeleri mmkün olabilir mi? Atıyorum ''un'' yada ip.
    Umuyorum sorumu tamamen açıklayıcı duruma getirdim

Yer
    Bolu
    Rep Puanı : 147
    Ettiği Teşekkür
    0
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı AJA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konunun sorusunu açmam gerekicek anladığım kadarıyla,anlaşma içerisinde maddesel şeyler isteyebilirler mi ?
    İstekler ve anlaşmalar açıklanmaz ve konuşulmaz bunu biliyorum bu sebeptende sorumun cevabı hakkında bilgi sahibi olan biri de çıkıp şunu ister bunu ister demiyecektir .
    Kısacası varlıkların manevi istekleri olacağını zaten biliyoruz hepimiz aşağı yukarı.Peki maddesel yada dünyevi şeyler istemeleri mmkün olabilir mi? Atıyorum ''un'' yada ip.
    Umuyorum sorumu tamamen açıklayıcı duruma getirdim
    Tabiki , bana kalırsada bu durum mümkün . Şayet bir ruh , enerji , cin veya peri artık siz ne olarak adlandırıyorsanız . Gücünü / enerjisini yükseltmek için veya bir amaç için büyü yapmanızı ve bunun için madde toplamanızıda talep edebilir . Veya enerjinizi kullanarak büyü ritüelini gerçekleştirmenizide talep edebilir . Unutmayın siz onlar için bir prizsiniz . Bu sık sık karşılaşılan bir durumdur hatta , birçok parapisikoloji ve büyü temalı forumlarda kan ile ritüeller gerçekleştirdikleri ve bunları bir enerji / run / cin / şeytan için yaptıkları belirtilir . Karşılığında türlü isteklerde bulunulur . Kedi kurban etme ayini popüleritesini son günlerde fazlası ile sürdürürken bunu neden yaptıklarını sorduğum birçok kişi ise gerçekleşen isteklerinin karşılığında kedileri kurban ettiklerini söylemişlerdi ..

Rep Puanı : 5
    Ettiği Teşekkür
    3
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    22

Anlaşma yapıcağın varlıklara göre değişir , demon vs. varlıklar insan ruhu dahi isteyebilirler ama cinler (çok güçlü olmayan) senden kan insan yada hayvan kanı isterler diye biliyorum ben yaptığım konuşmada onlara elma gömmüştüm...

Rep Puanı : 15
    Ettiği Teşekkür
    1
    5 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    21

Senin ruhunu isterler. Hadi canım hadi diyelim ruhumu verdim(haşa) ne olur? Deme sakın! Seni kötü işler yapmaya cinayet,tecavüz gibi işler yapmaya zorlarlar ve ruhunu geri alamazsın.

16. Stark Üyemize teşekkür edenler:

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)