Şifa İnisiyasyonu 1. Grup 3. Çalışma Deneyimleri

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Deneyimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz, hayırlı olsun:)
Urum'un enerjisi ve emeğine sağlık...

ahya

Kayıtlı Üye
Ellerimde ve ayagimda soguma calisma bitene kadar sürdü.
Calismalar Solar Plexus, Kalp cakrasinda, tepe cakrasinda ve özellikle ücüncü gözde yogun bir sekilde hissedildi.

Bu seferki calismada aynen Aura´daki gibi vucudumun bazi bögelerinde agrilar oldu. Agrilar sol gözde, sag kulagimda, sag ayagimda, kalbimde, sol kulagimda ve migdemde olustu. Daha sonra migdem bulanmaya basladi.

Bu seferki calisma yine cok uzun sürdü.

Sevgili Urum´a + Embriyo´ya ve emegi gecen herkese tesekkürler.

AJA

Elit Üye
Çalışmanın ortalarına doğru enerjinin tüm bedenimi kapladığını hissettim,oldukça yoğundu.O sırada mor aleve benzeyen bir şey gördüm :)
Emeği geçenlere çok teşekkür ederim,son çalışma sonrasında verilecek bilgi ve teknikleri sabırsızlıkla bekliyorum..

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sizlere iletilecek bilgilerin derlenmesi için biraz sabır. Ayrıca bu yolda adım adım yol almalısınız ki hazımsızlık yapmasın:)

gümüş

Kayıtlı Üye
Ben de çok fazla bir şey yok. Bir ara sol gözüm de iğne batması gibi oldu ama çok çok kısa bir süre
Çoklukla çalışmalarda ya baştan uğuldama ya da ayaktan yukarı dogru hissederdim ama bu kez sanki karından yayılıyor gibi hissettim . Bitişe doğru ki 23 dk benim için boğazıma ve sonra başıma bir şey yukseldi gibi sonra bitirdim. Teşekkür ediyorum

*AnGeL*

Kayıtlı Üye
Enerjiyi oldukca yogun hissettim,ellerimde girdaplar donuyor gibiydi.Urum ve embriyo'nun emeklerine saglik.