Yeniyılın İlk Yeniayı

Heleniçe

Kayıtlı Üye
İş
Lab. ve Veteriner Sağlık Teknikeri
Yeni yılın ilk yeni ayı. Bu akşam 21.44'de yeni ay gerçekleşiyor! Bununla birlikte hayatımızda istediğimiz tüm güzelliklerin enerjisi artmaya başlıyor! yeni ayın enerjisi güzellikleri arttırıyor!Hayatınızda olmasına niyet ettiğiniz şeyleri,çok istediklerinizi,ve sahip olup da artmasını düşlediğiniz tüm güzellikleri düşünün!Sadece ve sadece istediğiniz güzelliklere odaklanın!Tam yeni ay saati 21.44'de ,ya da o ana niyet ederek hayatınıza güzellik katacak duygu,düşünce,insan... Her ne varsa aklınızda, güzel bir kağıda yazın bunları ve o kağıdı sonra meleklerinize teslim edermişçesine sizin için özel sayılabilen,güvende olduğuna ve enerjisine inandığınız bir yere ( bu özel bir yer,bir kitap arası,toprak,oraya bırakınca unutacağınız ve huzurlu olacağınız bir yer olabilir) bırakın bu istek listenizi!Ve sonra bırakın ilahi olan gerçek kılsın hepsini hayatınızda ama bu da olmaz ki demeyin!Sevgili Allah'ın "OL" demesi yeterli hatırlayın! öyle de oldu!
Bu akşam sizi mükemmel bir enerji karşılıyor!
21.44'de gerçekleşecek Yeni ay enerjisiyle desteklenmek için, Hayatınızdaki bu gibi konuları gözden geçirin!Kendinize şu soruyu sorun:Sağlık, bereket, yaşam amacı,gücü elinize almak, arkadaş ilişkileri ,aile ilişkileri ,erkekler , kadınlar ,sevgi , evlilik, bağlılık, bağımlılık, vefa, güven, çocuklar, sadakat konularında hayatımın nasıl olmasını istiyorum? Bu sorulara vereceğiniz cevapları bir kağıda yazın ve bilin ki aklınıza gelmeyen ama size iyi gelecek güzellikler için niyet etmeniz bile yeterli aslında!Kağıda "benim düşünemediğim ama hayatımda olursa mutlu olacağım tüm güzelliklere de niyet ediyorum, değiştirmek istediğim ve değiştiremediğim her şey bu mükemmel enerjiyle istediğim güzelliklere dönüşsün! "diye ekleyin!Bu güzel dilekler ayın mükemmel destekleyici enerjisiyle gerçeğe dönsün!Hayatınız sağlık,bolluk, bereket, aşk, huzur, sevgi dolsun! Keyifli bir ömrünüz olsun ve öyle de oldu! Sevgiler...

Zişan

Meleklerle Yaşamak'tan...

Piraldyne

Kayıtlı Üye
İş
liseLi .)
Şuan yazdım ve bitti hemen mi koymamız gerekir bizim için özel sayılan yere..?

Heleniçe

Kayıtlı Üye
İş
İstediğin zaman koy, istersen göm, sakla ve unut. Dile ve unut;)

Heleniçe

Kayıtlı Üye
İş
Saati kaçıranlar için söylüyorum; gün doğana kadar uygulamayı yapabilirsiniz. Paylaşımda biraz geciktim, Türkiye ile ayrı saat dilimlerindeyiz. Kolay gelsin...

m.oo.n

Kayıtlı Üye
ben isteklerimi bilgisayar ortamında yazdım ve sildim