Biokinezide ustalaşan yardım edebilirmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hadi21

Kayıtlı Üye
Merhaba.
Ben bir kaç gündür bu psişik güçlerle falan ilgilenmeye başladım. Daha önce astral seyahatle ilgileniyordum ama bu biyokinezi denen olay, beni tamamen bu olaya çekti. Bu forum da dahil bir çok forum gezdim ama yapılış teknikleriyle ilgili tam açıklayıcı ve iyi bir teknik bulamadım.

Eğer bu konuda deneyimi olan, ustalaşan bilen varsa, lütfen bana yardım edebilir mi?

Şimdiden teşekkürler...

codzombi

Kayıtlı Üye
Konsantre ve imajine şart. Bu ikiliyi iyi yaparsan tüm kinezilerde başarılı olursun .

hadi21

Kayıtlı Üye
Evet imajine ve konsantrem iyi ama iyi ve etkili bildiğiniz teknik varsa, söylerseniz sevinirim.

codzombi

Kayıtlı Üye
ezber teknikleri bırakın, tekniğinizi kendiniz oluşturun . Örneğin biokinezi dikkatinizi çekmiş ,biokinezide yüzlerce teknik oluşturabilirsin, sorun biokinezi ile ne yapacağın. Biokinezi de amacın ne ?

hadi21

Kayıtlı Üye
Bir çok amacım var.Ama en önemlisi ve bütün amacımı tek bir çatıya toplayan sey olan sınırlarımı zorlamak diyebilirm

codzombi

Kayıtlı Üye
Yani kastettiğim nokta, vücudunda ne gibi değişiklik yaratmak istiyorsun ?

hadi21

Kayıtlı Üye
Yani bilmiyorum, mesela ben dövüş sanatlarına meraklıyımdır. Reflekslerimin daha iyi ve hiç yorulmadan kas yapabilmek fena olmazdı. :)

codzombi

Kayıtlı Üye
Şimdi bu kasların yorulmaması için ne lazım, ne gerekiyor onu öğrenmemiz gerekiyor. Biyoloji dersinden biliyorum açıklayayım , kaslara bol oksijen gitmesi gerek yorulmaması için, çünkü laktik asit kaslarda birikir , kaltik asidin atılması için de oksijen gerekiyor. Laktik asit kasları yoruyor. Şİmdi burada senin yapacağın şey, kaslara oksijen göndermek , ama bunu nefes alıp vermenin yanında imajine ile de yapacaksın . İmajine ile oksijen elementini hayal edip mavi bir enerjiyi oksijen olarak hayal edip nefes alıp burnundan içeri girdiğini kaslarına gittiğini , kaslardaki hücrelere girdiğini ve nefes verdiğin zaman o hücrelerin onu emdiğiniğ imajine edeceksin . Havadan mavi bir enerjinin (oksijenin ) bedenine kaslara girdiğini,hücrelerine kadar girdiğini imajine etmen gerek . Ve telkin de şart. Olumlama da yapman gerek , hani daha da etkilemesi için . Bak tekniklerinde imajine+telkin+olumlama bu üçünü kullanman çok yararlı olur. Dediğim gibi de tekniklerini kendin oluşturman gerek sadece bu bir teknik, başka tekniklerde var . Kısaca anlatmak istediğim şey oluşturmak istediğiniz değişimi hissetmeniz oluşum aşamalarını anlayabilmek lazım . Ona göre yapa yapa teknik ortaya çıkacaktır =)

hadi21

Kayıtlı Üye
Bugün denerim teşekkürler. Ben geçen bir başlangıç yapayım dedim. Vücudumdaki kasların, içimdeki enerji sayesinde çalıştığını imajine edip, kaslarımı çalıştırdım. Bunu yaparken, gerçekten de imajine ettiğim yerler, böyle yanıyordu sanki, yani başardım mı? Eğer başardıysam, kendi tekniğimi oluşturdum demektir.

codzombi

Kayıtlı Üye
Evet , kendi tekniğini oluşturyorsun sonra da geliştiriyorsun , çalışmalarında başarılar =)

alin

Kayıtlı Üye
Bugun denerm tskrlr bn gecen bi baslangıc yapiym dedim vucudumdaki kasların içimdeki enerji sayesinde calıstığını imajine edip kaslarımı calıstırdm bunu yaparken gercektende imajine ettiğim yerler bole yanıyodu sanki yani basardımmı? Eğer basardıysam kendi tekniğimi olusturdum demektir
Sayın hadi21, sitemizde yenisiniz hoş geldiniz. Öncelikle http://www.gizlimabet.com/forums/602-Site-Kuralları bu başlık altındaki site kurallarını okumanızı öneririm. İmla kuralları da dahil bir çok belirli kuralımızı, üyelerin okuyabilmesi için ana sayfaya da ekledik. Şimdiki paylaşımlarınızı düzenleyeceğim. Hem yazılarınız daha anlaşılır olur, hem bizlere ek yük oluşturmamış olursunuz.

Biyokinezi ile ilgili sitemizde sayısız uygulama var. Önce sabırla okuyup size daha yakın gelenleri uygulayın. Diğer kinezi türlerini de okuyup anlamaya çalışmanızı öneririm. http://www.gizlimabet.com/forums/544-Psişik-Yetenekler psişik yetenekler bölümünde kinezi bölümleri mevcut. Ustalaştıkça kendi yöntemlerinizi de elbet geliştirebilirsiniz.

İyi forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...