Dileğim olsun esması

mavii

Banlı Kullanıcı
Bismillahirrahmanirrahim allahümme ecalil kurane lena fiddünya karınen ve fil ahireti münisa ve fil kıyameti şefian bir rahmetike ya erhamurrahimin

Dileginizi okumaya baslamadan once 8 defa okumaniz gerek.

Not : Bu dua perşembeyi cumaya bağlayan gece istediğiniz sayıda okunur. Başlangıc 46 ile yapın..

byriddle

Kayıtlı Üye
Kardeş arapça verseydin duayı keşke latince tam çıkmayabiliyor. Ama yinede teşekkürler sağolasın ihtiyacım vardı böyle bir şeye..

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Arkadaşlar duanın içinde argo kelime geçiyo sakın okumayın! Bu galiba medyumların kullandığı yöntem büyü tutsun diye tersten okuturlar yada kuranın üstüne otururlar. Sakın anlamını bilmediğiniz duayı okumayın araştırın bi.

mavii

Banlı Kullanıcı
bu nedir bilmiyorum ama kaynak:http://gizlimi.com/dualar/dilegim-olsun-esmasi burda görmüştüm ve hatta kahretsinki kendimde yaptım okudum.Anlamını buldum araştırdım içerisinde küfür geçiyor bu ne olabilir acaba arkadaşlar ?Bilginiz varmı?Bir zararı varmıdır ben okudum çünkü bilmiyordum:(:(
anlamı:
Bismillahirrahmanirrahim allahümme ecalil kurane pezevenkler fiddünya karınen ya da oğlu ya da oğlu ahireti münisa kıyameti şefian BIR rahmetike ya erhamurrahimin

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
lena küfür. Arapçada iyi huylu bizden biri anlamına geliyo latinçede o dediğin küfür. Şimdi eğer bu düzgün bi duaysa sıkıntı yok, yalan yok o gün burda okudum duayı yarısına kadar dur dedim bu duada bi gariplik var bi araştırıyım dedim küfür çıktı. Medyumun bu büyü tutsun diye tersten okurlar duayı felan öyle bişeyse günahı çok zararıda olur ama bunu bilmeden yaptığın için bişey olmaz.