Bu kolyenin bir etkisi var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasan06

Kayıtlı Üye
Eskiden eski zamanda kadim din kendini daha belli ettiği zamanlarda keşişler , paganlar ve druitlerin yani büyünün büyücünü arttırıcı (doping gibi) etki gösteren bir taşa benziyor.

Ama önemli olan kendisinde o güç var mı ? yani siz isteğini kişiyi aşık edip istediği kişiden nefret ettirtiyor dediniz bu aslında bir bayan için çok ama çok kolay bir olaydır :) yani bir bayan 10 tane erkeğe çıkma teklifi ederse tahminim bir file verirsek rahat 9 tane erkeğin tamam demesidir. Ama bir erkeğin şansı bu kadar fazla değildir bilmem anlatabildim mi?

lizz

Kayıtlı Üye
Arkadaşın bundan rahatsız olmuyorsa bir sorun yoktur. Ama istemediği şeyler oluyorsa bu kötü.Yada arkadaşının cinleri olabilir ve bunu sen bilmiyor olabilirsin

two2012

Kayıtlı Üye
sanırım taş bilgim yanıltma olasılığı var ama sanırım bu akikle kuvars damarının karışması bu taşın cidden böyle etkileri var ama fiyatı çok yüksetir ben tesadüfi olarak aldığım taşlardan çıkmıştı ne yazıkki kayboldu bence arkadaşının şekle değil taşın cinsine baktırmasını tavsiye ederim

KuRt176

Kayıtlı Üye
Taşların gücünü hafife almayın arkadaşlar. "İlim ilim bilmektir. İlim kendini bilmektir. Sen kendini bilmezsen bu nece okumaktır?"

Her insan doğumu itibariyle bir grubun temsilcisi olur. Sanırım bahsettiğiniz kişi de HAVA grubundan ve HAVA grubu insan ile uyumlanmış Zümrütgillerden bir GÜÇ taşına titanyumla mühürlenerek sigil işlenmiş. Bunu en çok voodoo büyüsünde görüyoruz. Taşı titanyum ile mühürlemek ondaki enerjiyi daha rahat kullanarak istediğimiz yere yönlendirmemizi sağlar. Onsuz da her insan bilir ki hava insanları baş döndürür. Bir yerde kalıcı değildir. Zihninizi çabuk etkilerler. Ama etkisi geçicidir.

Kendi adıma Toprak grubu bir güç taşına arzu ettiğim (zaten bende olan yeteneğimizi kontrol altına almak ve geliştirmek amacıyla) uyumlamayı yaptırdım. Zamanında gerekli topraklamayı yaptığım sürece sorunsuz çalışıyor. Güç taşları şakaya gelmez yeterli bilginiz yoksa uğraşmayınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...