Kahverengi buruşuk küçük el nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ressam58

Kayıtlı Üye
Sabah ezanından yarım saat sonra kendiliğimden uyanmıştım.Öyle uyanır bi 10-15 dk düşünürsünüzya bende o şekilde tavana bakıp düşünüyordum.Sonra başımın üstünden küçük koyu kahve renkte tam hatırlamıyorum ama 3 tane parmağı olan ilginç bir el gördüm.Tabi hemen sıçradım o anda yok oldu.
Aynı evde yine odama çok çok hızlı bir şekilde girerken gördüğüm siyah gölgeler oluyordu.Bende o sıralar çok korkuyordum geceleri uyuyamıyordum.Saat 2-3 gibiydi yorganı kaldırdım ve şöyle bir etrafıma bakıyım dedim.Yerde o tarif ettiğim 3 parmaklı yaratık vardı.Gene buruşuk bir haldeydi ama sırtı bana dönüktü.Ön kısmını göremedim.O anda nasıl olduda tepki vermedim anlamadım doğrusu.Zaten sabah uyandığımda onu gördüğüm anda uyumuşum gibi hissettim.

Olay bu arkadaşlar bu anlattığıma 4-5 sene oluyor.O evde bişeyler vardı zaten eskiden mezarlık olduğu söylenir dururdu.Sizinle paylaşmak istedim.

Dimply

Kayıtlı Üye
İlginçmiş :O Yani artık o evden sonra olmuyor mu

byrosa

Kayıtlı Üye
İlginç bir durum ancak sürekli " korku psikolojisi " altında yaşarsanız bu tür şeyleri görmeniz oldukça normal. O evden taşındıysanız ve böyle bir sorunu tekrar yaşamıyorsanız telaş yapacak bir şeyin kalmadığını belirtmek isterim, sevgilerle.

memories

Kayıtlı Üye
Sabah ezanından yarım saat sonra kendiliğimden uyanmıştım.Öyle uyanır bi 10-15 dk düşünürsünüzya bende o şekilde tavana bakıp düşünüyordum.Sonra başımın üstünden küçük koyu kahve renkte tam hatırlamıyorum ama 3 tane parmağı olan ilginç bir el gördüm.Tabi hemen sıçradım o anda yok oldu.
Aynı evde yine odama çok çok hızlı bir şekilde girerken gördüğüm siyah gölgeler oluyordu.Bende o sıralar çok korkuyordum geceleri uyuyamıyordum.Saat 2-3 gibiydi yorganı kaldırdım ve şöyle bir etrafıma bakıyım dedim.Yerde o tarif ettiğim 3 parmaklı yaratık vardı.Gene buruşuk bir haldeydi ama sırtı bana dönüktü.Ön kısmını göremedim.O anda nasıl olduda tepki vermedim anlamadım doğrusu.Zaten sabah uyandığımda onu gördüğüm anda uyumuşum gibi hissettim.

Olay bu arkadaşlar bu anlattığıma 4-5 sene oluyor.O evde bişeyler vardı zaten eskiden mezarlık olduğu söylenir dururdu.Sizinle paylaşmak istedim.

Öncelikle foruma hoşgeldiniz.Belki bunu söylemek benim için biraz hadsizlik çünkü bende bu forumda yeniyim.Fakat hisettiğim birşeyi sizinle paylaşmak istedim.Forumdaki ilk mesajınızın, paranormal bir olay yaşadım,düşünceleriniz nedir türünden bir konu olması, ciddiyetiniz ve inandırıcılığınız bakımından üyelerin bazılarında olumsuz bir hava yaratabilir.Belirtmekte yarar gördüm.Tekrardan hoşgeldiniz.İyi forumlar.

ressam58

Kayıtlı Üye
O zamanlar biraz küçüktüm yani evde annem babam yaşasa bile korkacağım için bana anlatmazlardı.Olay yaşanalı çok oluyor o günden beri başıma hiç böyle bir olay gelmedi hemde hiç.

Evet yeni üyeyim ve paylaşmak istedim olayı inanmak veya inanmamak sizin elinizde :)

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Psikolojik falan değil cinler bizim boyutumuzda 3-4 yaşındaki çocuk büyüklüğünde olurlar.

donzula

Kayıtlı Üye
Psikolojik falan değil cinler bizim boyutumuzda 3-4 yaşındaki çocuk büyüklüğünde olurlar.
cinleri ve diğerlerini varlık olarak adlandırırız ve varlıklar sınıf altında bir çok çeşit va sadece cin denemez :) gördüğünüz şey büyük ihtimal psikolojik geceleri gözlerimiz ve zihnimiz bir olup çok fazla oyunlar oynarlar bize bunlardan okuduğumuz ve izlediğimiz şeylere göre şekillere bürünürler o an için içeriye yansımış bir gölge bile olabilir gördükleriniz iyi forumalr :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...