tüm gizlimabet üyelerine (okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

memories

Kayıtlı Üye
Konu zaten şaka gibi, başka polimiklere girmeyelim. Konuyu açan kişi de sadece bu mesajları yazmak için üye olan biri. Beğenilme sebepleri, sitelerine sahip çıkmaları.

Sitelerine sahip çıkarken bu site yöneticilerine tehdit unsuru taşıyacak fiilllerde bulunmamalı ve uzlaşma yolu aramalıydı.İnsanın yaptığı eylemden çok onun maksadı ve niyeti önemlidir.Her ne sebeble olursa olsun konu açılmadan önce yöneticilerle görüşmeli ve beklediği cevabı alamadığı takdirde de dava açma yetkisi bulunmaktadır.Fakat forum da konu açıp site yöneticilerini hırsız ve site kullanıcılarınıda aldatılmış cahil sıfatı yakıştırmak ve deyim yerindeyse akıl verme gibi çok bilmiş tavırlar sunmak hadsizliktir ve bu site üyesi olarak bunun beğenilcek hiçbir tarafı yoktur.

Konudan bağımsız olarak site yönetiminde görevli ve ayrıca site de deneyim sahibi üyelerin bu kişinin mesajına beğeni vermeleride benim için ayrı bir hüsran.Bu mesajdan önce ki yazdığım mesajında silinmesini talep ediyorum.Siz bu düşünceyi taşırken benim ilk sayfadaki mesajı yazmam manasız ve gereksiz kaldı.Sağlıcakla kalın.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Konu yeterince uzadı arkadaşlar. Bu yüzden konuyu kapatıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...