Doreen Virtue'nin "Melek İlacı" Kitabından

Heleniçe

Kayıtlı Üye
İş
Lab. ve Veteriner Sağlık Teknikeri
Kendinizi iyi hissetmediğinizde, uzanın ve kendinizi bir bulutun uzerinde uzanmış olarak, birçok melek tarafından etrafınızın sarılmış olduğunu hayal edin.

Tüm meleklerin auranızı taradığını ve ruhsal çöküntüleri giderdiklerini görün ve hissedin. Bazı meleklerin vücüdunuzun üzerinde şifalı renkleri yansıtan kristalimsi ışıkları var. Üzerinizde hangi renklerin parladığına dikkat edin.

Nefesinizle bu renkleri içinize çekin ve zevk alın. Kendinizin tümüyle gözetilmesine izin verin ve muhtemelen bir süreliğine uykuya dalabilirsiniz.

Daha sonra, meleklerin üzerinizde ışıldayan renklerini anımsayın. Bu renkler hayatınızda neyin dengelenmemiş olduğunu ve gereksinimlerizi gösterecektir.

BEYAZ: Meleklerinizle irtibata geçin. Onlara endişelerinizden bahsedin, ve yardımlarını ve sevgilerini kabul edin.

MOR: Dua edin, meditasyon yapın, kendiniz için gürültüden ve başka kimselerden uzak sessiz bir zaman ayırın, Açık havada, doğanın sesini dinleyerek biraz zaman geçirmeniz şu an için size çok iyi gelecek.

MENEKŞE RENGİ: Dinlenilmeye,güvenilmeye ve yargısız şekilde duyulmaya ihtiyacınız var.

KOYU MAVİ: Sezgilerinize güvenin ve başkalarının fikirlerinden ötürü caymayın.

AÇIK MAVİ: Şu anda hayatınızda yaratıcılığa ihtiyacınız var, bu kendi yaratacağınız bir eser olabileceği gibi, müzik çalarak veya yeni bir resim alarak çevrenizi güzelleştirmeniz şeklinde de olabilir.

TURKUAZ: Başka kişilerin yardımına ve desteğine ihtiyacınız var. Çekinmeden yardım isteyin ve yardım alın.

ZÜMRÜT YEŞİLİ: Aldığınız enerjiden arınarak şu anda dinlenmeye ve uyumaya ihtiyacınız var.

AÇIK YEŞİL: Rasyonelleştirmeden, suçluluk ve korku duymadan gerçek hislerinizle ilgili kendinize karşı dürüst olun,

SARI: Sizi olumsuz şekilde etkileyen ve artık değiştirmeniz gereken iş veya okul ile ilgili durumla ilgilenin.

TURUNCU:Ev ortamınızla ilgilenmeli ve onu daha yaşanabilir, iyi ve rahat bir hale getirmelisiniz.

PEMBE: Sevme, sevilme ve sarılma arzunuz var.

KIRMIZI: Öfkeyi ve endişeleri yukarı bırakın, bunları zihninizde ve vücüdunuzda tuttuğunuzda, bunlar fiziksel dengesizlikler yaratmaktadır...

Darkprincess

Kayıtlı Üye
İnternetten biraz baktım. Piyasada yok gibi duruyor. Acaba bu kitaba nerden ulaştınız sorabilir miyim? Paylaşım için teşekkürler :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
İnternetten biraz baktım. Piyasada yok gibi duruyor. Acaba bu kitaba nerden ulaştınız sorabilir miyim? Paylaşım için teşekkürler :)

Aynen bende baktım netten yok gibi görünüyor.Acaba orjinal yani ingilizce olan haline ulaşılıp bu şekilde bilgisi aktarılmış olabilirmi?Doreen'in çok fazla kitabı var ve bi kısmî malesef ülkemizde yok.