cinler ifritler demonlar bize yardım edebilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

valoizm

Kayıtlı Üye
eğer yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. sorum şu, mesela herkes cin ifrit demon hüddam vs. daveti falan istiyor falan ama bu varlıklar bize sizce yardım edebilir mi? mesela karşılıksız sevgiye karşılık getirebilecek kadar yetkiye sahipler mi? sahipler ise bunu hangi varlıklar yapar? şimdiden teşekkkürler.. :)

AJA

Elit Üye
Cin yada demonlar karşılıksız size yardım etmezler.Ederler diyen varsa da henüz al-ver konumuna gelmemiş dolayısıyla bilmiyor olabilir.Hüddama gelince ; hüddama sahip olmak diye bir şey yoktur sadece iletişime geçmek mümkündür fakat bu da çok zordur.Bir hüddamla iletişim kurmanız için güçlü bir maneviyat gerekir,cin yada demon davetine benzemez.Cinlerin ulvi olanları sizden karşılık beklemeyebilir fakat bu da tartışılır,yani sizin onu ulvi mi değil mi anlamanız oldukça zor.

Hatta demonların istekleri daha ciddi şeylerdir ve tehlikeli olabilir,hiç deneyim bilgi ve donanımınız olmadan yapmaya kalkmayın ki başarı oranınız da düşük olucaktır.

İyi forumlar :)

valoizm

Kayıtlı Üye
yorumunuz için teşekkürler. bir şey daha sormak istiyorum mesela bunlar karışılıksız bir şey istemezlerse eğer istedikleri şeyler ne olur karşılıklı olacaksa? ne gibi şeyler isteyebilirler.

AJA

Elit Üye
yorumunuz için teşekkürler. bir şey daha sormak istiyorum mesela bunlar karışılıksız bir şey istemezlerse eğer istedikleri şeyler ne olur karşılıklı olacaksa? ne gibi şeyler isteyebilirler.
Buna ben cevap vermek istemiyorum :)
Forum da demon davetlerinde yada bu tür paylaşımlarda bulunulan konulara göz atın, ayrıntısıyla bulabilirsiniz ama inanın hoş şeyler değil .Bu arada anasayfada bir üyemiz konu açmış ona ''önce'' bir göz atın derim davet vs düşünüyorsanız..

Saprohil

Kayıtlı Üye
1 verir 10 alır.Karşılıksız yardımı anca hiçbir şeye ihtiyacı olmayan Birisi yapar.Onuda düşünerek bulabilirsin.

Foras

Kayıtlı Üye
Bir cin çağırdığınızda sizin emirlerinizi yerine getiriyor, sizin emirlerinizi gerçekleştiriyor ve sizden karşılığında bir şey istemiyor gibi gözüküp daha sonra sizi kendi kontrolü altına almayı başarabilir, biraz deneyim gerekiyor emir veya karşılıklı bir şeyler istemek yerine ilk önce sadece çağırıp tecrübe edinmeniz daha iyi olur diye düşünüyorum.

ilksan

Kayıtlı Üye
Kesinlikle tavsiye etmiyorum yardim ancak Allah'tan c.c. dilenir.
Onlardan uzak durunuz evinize ve bulundugunuz yerlere davet etmeyiniz. Basiniza gelecek en ufak örnek ailenizde yada yakinlarinizdan birinde sizofreniden, felcten tutunda sara hastaligina kadar basiniza bin türlü is gelebilir. Kuldan kulluk dilenmez.

AJA

Elit Üye
Henüz ne isterler buna bende yanıt alamadım bir konu dahi açtım bu başlık altında hatta..Bilenlerin de bunu paylaşmak isteyeceklerini sanmıyorum.Yakında başka bir kaynaktan bunu öğreneceğim gerektiği zaman açıklarım.Sevgiler,iyi forumlar :)

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Bu varlıklar anlaşma ile hareket eder. İstediğiniz herneyse onun karşılığında ömür boyu yanında kalmalarını onlarla birlikte olmanızıda isteyebilir başka birşeyde. Ancak herşey bir yana siz birisini seviyorsunuz karşılıksız ama onu bu yolla aşık ettiniz peki vicdanen rahat edebilecekmisiniz?Aynı durumda sizde olabilirdiniz sevmediğiniz birisine birden bağlanmak sizede tuhaf gelmezmiydi? İçinizde hep bir boşlukla yaşardınız. Bunlardan çok insan sevdiği kişiye bunu yapmaz eğer çözüm bu olsaydı beni aldatan kız arkadaşıma yapardım :) En kıymetli sevgi gözünüzle,sözlerinizle emeğinizle elde ettiğiniz sevgidir ben böyle yapmıştım sonuç kötde olsa iyi bi başlangıçtı :) Asıl konumuza dönelim ifritler ve hüddamlar çok güçlü varlıklardır bir tane olmazlar. kalabalık olurlar ifritle anlaşsanız bile er yada geç kopar anlaşma çünkü ifrit cine göre biraz daha kibirli ve akıllıdır,belirli bir süreden sonra bir insana hizmet etmeyi kabullenmez. Benim tavsiyem sevginze karşılık bulacak bi gönüle taht kurun :) Sultan Süleymandan bile fazla saltanat sürersiniz bir gönülde.Tavsiyeme kızmazsınız umarım ben aşk adamıyımda biraz işe böyle yaklaştım bu yüzden :)

AJA

Elit Üye
Bu varlıklar anlaşma ile hareket eder. İstediğiniz herneyse onun karşılığında ömür boyu yanında kalmalarını onlarla birlikte olmanızıda isteyebilir başka birşeyde. Ancak herşey bir yana siz birisini seviyorsunuz karşılıksız ama onu bu yolla aşık ettiniz peki vicdanen rahat edebilecekmisiniz?Aynı durumda sizde olabilirdiniz sevmediğiniz birisine birden bağlanmak sizede tuhaf gelmezmiydi? İçinizde hep bir boşlukla yaşardınız. Bunlardan çok insan sevdiği kişiye bunu yapmaz eğer çözüm bu olsaydı beni aldatan kız arkadaşıma yapardım :) En kıymetli sevgi gözünüzle,sözlerinizle emeğinizle elde ettiğiniz sevgidir ben böyle yapmıştım sonuç kötde olsa iyi bi başlangıçtı :) Asıl konumuza dönelim ifritler ve hüddamlar çok güçlü varlıklardır bir tane olmazlar. kalabalık olurlar ifritle anlaşsanız bile er yada geç kopar anlaşma çünkü ifrit cine göre biraz daha kibirli ve akıllıdır,belirli bir süreden sonra bir insana hizmet etmeyi kabullenmez. Benim tavsiyem sevginze karşılık bulacak bi gönüle taht kurun :) Sultan Süleymandan bile fazla saltanat sürersiniz bir gönülde.Tavsiyeme kızmazsınız umarım ben aşk adamıyımda biraz işe böyle yaklaştım bu yüzden :)
Sayın Tekto tabiki size kimse kızmaz da.Siz yine de fazla zorlamayın derim :) Konu dışına çıkınca malum direk olarak inanca emeğe bilgiye ters bir durum ortaya çıkıyor.
Burada daha çok maddesel isteklerine değindik,manevi olarak ve enerji olarak sizden ne alacağı zaten belli.

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
:) Aslında konu dışına çıkmak değil,ama arkadaşın böyle bi durumu olacağından yardımcı olur diye düşündüm. Tamam bi şeye ışık tutalım Hüddamın ve ifritin ne istediğini bilmeyiz çünkü genelde bu varlıklar hizmet etmelerini karşısında diğer insanlara bahsetmemesini söyler kişiye bu yüzden bu daveti yapanla onlar arasında gizli bir anlaşma bir nevi gerçektende ne isteyeceklerini bilemeyiz sadece tahmin yürütürüz.

ibis73

Kayıtlı Üye
Yardim etme konusu kisinin manevi gücü , ilmi ve arkasindaki hocanin gücüne bagli , eger bu güclerle güclüyseniz size hizmet ederler . ama böyle gücünüz yoksa o varliklarin enerjisi sizden fazla ise . yardim degil hayatinizi karartirlar . beden ve ruh sagliginiz hatta imaninizi alirlar. Nice insanlar bu ruhaniler yüzünden hayatlari mahvolmustur. onlari hizmet ci yaptigin sanirsiniz ama o ruhanilerin kölesi olursunuz . ama siz cok güclüyseniz yada arkanizdaki hoca güclüyse elbette yardim ederler

striker

Kayıtlı Üye
bir acemi olarak nacizane birşeyler paylaşayım.
1. si bu varlıkları çağırış amacın önemli,
sadece merak ve tatmin duygusu ise arayışın,
bence çağır birşey olmaz :)
ama daveti evinde yapma diyen arkadaşların cümlelerinden etkilendiğim için,
3_5 denemeden sonra ben daveti su kenarlarında gece yapmaya başladım,
sonuç olarak merakım giderildi,
öğrendiğim tek şey ise insanlar ve varlıklar çok farklı,
üstelik gelenin ne olduğunu dahi bilemeden.
binlerce varlık var belkide daha fazla çeşitteler, bunların her birinin ırkları ve herbirinin farklı, karekteri olduğunu düşünürsek,
muhatabımızın bize bir katkısı olmayacak.
düşünsene bir çinli karşına ıssız bir yerde çıksa örf farklı , gelenek görenek farklı,
bakışıp kalacaksınız :)
ben çok denedim, böyle cismen varlık yaklaşıp ben geldim,
elini yüzünü gösterip konuşma haayalimdi ama olmadı ,
ne benim enerjim onla boy ölçüşebildi , nede onunla diyaloglarımız örtüştü,
sırlı yada öyle olmasını istediğimiz kücük şeyler,
amaç bir beklenti ise, bence hiç deneme , zaten konuşmak mümkün değil :)
bu sitede üstad kişiler belkide bu yazılarımı okurken gülüyorlardır ama ben merakımdan herşekilde deneme yapınca , kumdan kale yapmak gibi birşey oldu sanırım.
yinede hoş bir duygu,
bizler görmediğimiz ama bu evrende yaşayan varlıkların olduğunu bilsekte bunu hissetmek ve çeşitli suretlerde görmek insanı,
etkiliyor.
bir nevi monoton hayattan bıkıp, hayata action katmak:)

valoizm

Kayıtlı Üye
tüm yorumlarınız için teşekkürler. bazen insan kalbinde olan sevgiyle,herşeyi denemek istiyor. herşeyi göze alabiliyor çok sevince. benimki de bunun gibi bir şey işte. sevdiğim adamı kendime çekebilmek. daha çok araştırma yapmadan denemenin hoş bir şey olacağını sanmıyorum zaten. keşke böyle bunlara ihtiyaç duymadan daha kolay bir yol olsa ama olmadı bir türlü.

ibis73

Kayıtlı Üye
Sayin valoizm, bu varliklar tehlikeli yüzme bilmeden denize girmek gibi , yazlarda yazilmiyor ama en önemli sey sizdende önemli olan yaptiginiz davet sonucunda gelen ruhani sadece size zar vermez evdekilerilerine de zarar verir geldimi bakar evdeki zayif halkayi bulr musallat olur . evde artik enerjisi mi zayif deyim yada allahin verdigi bütün insanlarda olan koruma kalkani en zayif olan cocugunuza , haniminiza yada annenize , babaniza musallat olurlar , buda insani kahreder . arastirirark konuyu anlamaya calismaniz cok güzel...............

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...