Falımda söylenen şey çıktı bu bir tesadüf olabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CimBom

Kayıtlı Üye
Bundan yaklaşık 2-3 sene önce yengemle oturmuş türk kahvesi içiyorduk.. Kahveyi bitirdikten sonra yengem biraz bu tür işlerle uğraştığı için fal bakıp bakamıyacağını sordum. O da bana ver bakayım dedi. Sonra bardağımı aldı ve bana dedi ki lise 1'e başladığın zaman okuldan bir çocuğa aşık olucaksın ve sonrada sevgili olucaksınız aynı zamanda kumral ve yeşil gözlü bir tipi var dedi. Ben de fal işte saçmalık olduğu şurdan belli bir kere ben esmer erkeklerden hoşlanırım o yüzden kumral birisine aşık olmam ki diye dalga geçtim kendi kendime.. Gelgelelim ben ilköğretimi bitirip lise 1'e geçtim ve okulun ikinci haftası kantin sırasında beklerken tam önümde kumral yeşil gözlü bir çocuk vardı. Yıldırım aşkı dedikleri bu olsa gerek onu görmemle çarpılmışa dönmem bir olmuştu ve o gün bugündür o çocuk aklımdan çıkmak bilmiyor okulda sürekli uzaktan ona bakıyorum ve evet falı alaya almıştım ama şimdi kumral yeşil gözlü o çocuğa aşık oldum. Sizce bu yalnızca bir tesadüf mü yoksa çıkan bir fal mı?

Uzaktan bakmakla yetindiğim için ortada sevgililik durumu yok o başka :D

hürem

Kayıtlı Üye
Allahın aşkına böyle bir konu olabilir mi. Fal bu tutar ya da tutmaz. Plaka görmeniz de tesadüften başka ne olabilir ki (açtığınız diğer konu) ... Algıda seçicilik olabilir en fazla. Bence konu kalabalığından başka bir şey değil açtığınız konular. Özür dilerim saygısızlık yapmak istemem ama ben böyle düşünüyorum. Ceza da gelir sanırım bana birazdan ama lütfen biraz ciddi konular görelim

Salick

Kayıtlı Üye
Falin sartlandirmasi olabilir.. Soylenen zamanin gelmesiyle beklenti baslamis ve tarif edilen kisiye yonlenme olmustur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...