rüyalarım, gece uyanmalar cevşen ve sonrası..

Oguz Ka

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
öncelikle hepinize iyi seneler arkadaşlar :) direk konuya geçeceğim
Bu anlattıklarım yeni değil bir yıl kadar oluyor.Ben her gece kabuslar görüyordum bir yıl kadar önce ve her gece saat 3 civarı çığlık atarak uyanıyordum.İlk başlarda haftada bir veya en fazla iki kere oluyordu bir süre sonra çoğaldı her gece kabus görüyordum ve her gece ama her gece saat 3 civarı son sesimle çığlık atarak uyanıyordum.Gördüğüm rüyalar ya psikopatça kabuslar yada cinler ile ilgili oluyordu.Annem artık olaylar sıklaşınca bir hocayla bunları konuşmuş ve hoca bir cevşen yazmış bunu taksın demiş.O cevşeni taktığım günden itibaren hiç kabus görmedim.Sizce o cevşeni takmadan önceki sürekli kabus görmemin sebebi neydi ve o cevşende özel birşeymi yazıyorduda bu olaylar kesildi yoksa normal her cevşende ne yazıyorsa omu yazıyordu ?

Okuduğunuz için teşekkürler cevaplarınızı bekliyorum.

nidagkhn

Kayıtlı Üye
aynı şey bende de oluyodu 1 sene öncesine kadar.. Hocaya gttik hoca bi kaç dua verdi bana 1 hafta boyunca okudumm. belli bi süre sonra ne kabus ne korku kaldı iiçimde.

karamelekk

Kayıtlı Üye
benzer şeyleri ben de yaşamıştım rüyamda cinleri görüyordum, hareketlerim değişmeye başlamıştı sonra ailem beni bir hocaya götürdü hoca cinlerin yeni yeni musallat oldugunu tam zamanında gittiğimizi söylemişti. sonra bir suya okudu o suyla gusül abdesti aldım ve çok şükür herşey normale döndü. sanada cinler musallat olmus olabilirler cevşende büyük ihtimal korunma duası vardır diye düşünüyorum

gümüş

Kayıtlı Üye
Çok eskiden bende de oluyordu, kaynak bilmiyorum Stephen King ne zaman okusam gece çığlık çığlık olurdum mesela , artık elime bile almıyorum /:
Korku gerilim film izlemem rüyama girer mutlaka çünkü
Bazen alakasız görünen suçluluk duyguları da sebep olabiliyor o kadar çok neden var ki aslında yine olma zamanlarına bakarak kendinizi bileceksiniz neden olduğunu , cevşen gerçekten ya da psikolojik olarak rahatlama vermiştir bir şekilde