Tisan Alfabesi .

AJA

Elit Üye
Öz-enerjinin kendisini bölmesiyle yayılan her enerjinin hiyerarşik yapıda bulunduğu varoluş seviyesine göre değişen bir frekans yapısı vardır. Bu sebeple her enerji çalışması, çalışmayı yapan kişiyi o enerjinin frekansına taşıyabilmek amacıyla içinde “zikir” çalışmalarını barındırır. Zikir, sürekli tekrarlandığında yarattığı titreşimlerle bizim fiziksel olarak algıladığımız, bilimsel olarak ise %70’şinin su olduğu bildiğimiz maddi bedenimizle birlikte, bedenimizin etrafındaki enerji seviyesini değiştirir. Bu değişim biz hangi amaca yönleniyorsak, o amaca uygun olarak gerçekleşir. Lakin hedeflenen amaca doğru ilerlerken, o hedefin enerji seviyesinde var olan başka enerji formlarıyla karşılaşırız. Bu sebeple zikir, yapanın son derece eğitimli olmasıyla yapana katkı sağlar. Yapan enerji çalışmalarının başlangıç seviyesinde ise, obsesyona varabilecek beklenmedik durumlarda kalmamak adına, ancak bir Üstad’ın denetiminde bu çalışmaları yapmalıdır.

Zikir yapabilmek için, o enerji seviyesinin ya da varoluş noktasının, mutlaka konuşulan ya da sese dönüşmüş bir dili veya müziği olmalıdır. Harfler ya da semboller, farklı enerji boyutlarına açılan Kapılar’a benzerler… Bir nevi Anahtar rolü üstlenirler. Her alfabe bu sebeple, o alfabenin kullanıcılarının enerjilerini, ya da bir başka ifadeyle bilgilerini, taşır. Tragna’nın alfabesi Tisan Alfabesidir. Bu alfabe 21 harften oluşur ancak harflerin kelimenin başında, ortasında veya sonunda olması onların yazılış ve okunuşlarını değiştirdiğinden, pratikte oldukça karmaşık gelebilir. Bununla birlikte Tisan Alfabesindeki her harfin başlı başına bir adı, o adın bir gücü ve bu ada bağlı o gücü ortaya çıkarmak için uygulanan zikir çalışmaları vardır.

Tisan Alfabesi ile yapılabilecek zikirleri ve her harfin manasını ancak Tragna Enerji çalışmalarına katılanlarla paylaşıyoruz. Bunun sebebi bilgi saklamak değil ama tam kavranmamış bilginin kullanımıyla doğabilecek nispeten olumsuz durumları ortadan kaldırabilmektir. Çünkü bugüne kadar denendiği şekliyle, Tisan Harfleri ve Saki tarafından öğretilmiş zikirler son derece güçlü titreşimlere sahiptirler; sonuçları bilmeden ve sorumluluk almadan kullanıldıklarında, uygulayıcıya dönen veya yansıyan son derece nahoş olaylar gerçekleşmiştir ve gerçekleşebilir de.

Yolcu’ya kısa not: Tisan harfleri üzerinde yapılan meditasyonlar, harfin manası kavrandıkça derinleşir ve anlamı doğrultusunda sana güç verir. Zikirlere gelince; temel amaçları dışında, Tragna Enerji çalışmalarında belli seviyesine gelmiş olan senin, astral katları geçmeni kolaylaştırırlar. Bu sebeple senin gibi Tragna Enerji çalışmalarına katılan Yolcular ilk günden itibaren titreşimlerini yükseltecek zikirleri alır ve onları uyguladıkça içsel anlamda güçlendiklerini fark ederler.

Ekli dosyayı görüntüle 3308

O.Güner'den alıntıdıdır.

codzombi

Kayıtlı Üye
Ben de bir zamanlar tisan alfabesiyle uğraşıyordum, ama tabi belli zaman aralığında sürekli yapmak gerekiyor, kendim özel neden nedenlerimden dolayı hep ara vermek zorunda kalıyordum . Bunun bana geri dönüşü çok kötü oldu . çok kötü günler geçirdim maalesef. Bu alanda ilerlemek isteyenlere önerim, ara vermemeniz gerektiğidir, bu yolda gidiyorsanız , işi sonuna kadar götürmeniz gerektiğidir. Yoksa sonuçları kötü oluyor. Ve gerçekten uğraşıyorsanız da bir boşluk dönemi olacak kendi tecrübelerimden aktarıyorum, çevrenizden kopmalar,uzaklaşmalar olacak normaldır. Sabır çok önemli bu konuda. Umarım başarırsınız. :)

AJA

Elit Üye
Yanılmıyorsam Tisan alfabesi üst astral seyahat boyutlarında kullanılıyordu.

origanum

Yönetici
Evet ve Tragnaya inisiye olmayanlar zaten kullanamaz.

codzombi

Kayıtlı Üye
Evet ve Tragnaya inisiye olmayanlar zaten kullanamaz.

İnisiye şart diye bir geçmedi Bulent Kisa nin kitaplarinda. Gerci ismi Ozan olan arkadasi inisiye veriyor. En iyisi inisiye olmak ama bulent kisanin verdigi cesitli zikirler ile inisiye sarti kalkiyor.

BaD_bOy

Kayıtlı Üye
insiye sartı yok.ozanının söylemi o.bülent kısa zikirle de kontak kurulup rehberle görusebılecegını söylüyor kaldıkı tecrube eden bırcok kışı var