Gerçekten var mı ?

Dimply

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar mesela zayıflamak için,kendine güven için bir sürü şey buldum forumda.Bunlar gerçekten işe yarıyor mu ? He deyince olmaz biliyorum.İndirdiğim şeylerdeki müzikleri çok beğendim mesela.Ama çok uykum geliyor :)

canmert196

Kayıtlı Üye
Uyku getirir yatmadan bide sabah kalkinca dinleyin 36 kilo verdim ben 1 yilda azim sart kendinizi terbiye etmelisiniz cikolata istediginizde agziniz sulanir mesela bunu su icerek giderin cunku agziniz sulandi mi dahada istemeye baslarsiniz ve nolcak dersiniz yersiniz erkekler gunde 2000 ile 2500 kalori arasinda yakar kadinlar 1500 ona gore yiyin ben ne yedigimi hesaplarim mesela interneten bakin kalorisini ona gore yiyin cok kacirmiyorum 2 oyun yiyorm oglen yicegimi sabah ve aksama pay ediorm biraz arada cikolata yersem onun 137 kalori civarinda olmasini ozen gosteriyorum.Forumda bunun hakkinda detayli bir konu acmayi istiyorum zamanim pek yok bu ara acicam ama insallah

Dimply

Kayıtlı Üye
Uyku getirir yatmadan bide sabah kalkinca dinleyin 36 kilo verdim ben 1 yilda azim sart kendinizi terbiye etmelisiniz cikolata istediginizde agziniz sulanir mesela bunu su icerek giderin cunku agziniz sulandi mi dahada istemeye baslarsiniz ve nolcak dersiniz yersiniz erkekler gunde 2000 ile 2500 kalori arasinda yakar kadinlar 1500 ona gore yiyin ben ne yedigimi hesaplarim mesela interneten bakin kalorisini ona gore yiyin cok kacirmiyorum 2 oyun yiyorm oglen yicegimi sabah ve aksama pay ediorm biraz arada cikolata yersem onun 137 kalori civarinda olmasini ozen gosteriyorum.Forumda bunun hakkinda detayli bir konu acmayi istiyorum zamanim pek yok bu ara acicam ama insallah
Tebrikler bu arada.Teşekkürler ayriyetten :) Her gün dinliyorum ayriyetten ben mesela.Zamanı önemli değil aslında değil mi?

canmert196

Kayıtlı Üye
gece uyumadan once dinlenmesi bilinc altina daha bi katkisi bulunuyor sabah uyanincada ayni sekilde fakat gun icinde uykunuzu getirebilir bu noktada sikinti var herseyden once bunun icin beyninize fazla oksijen gitmesini saglayan nefes teknikleriyle kendinizi kontrol etmenizi saglar gunde 3 kucuk parcacik yicem diyin onu yiyin fazlasini degil 3 kucuk parcadan bir sey olmaz bayansaniz bunu 1 2 yapin :)