kahve falı yorumlaması

fredy

Kayıtlı Üye
kahve falına inanmam ama falsızda kalmam bezen dogru çıktıgıda olmuştur. ...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sitede yetki verilmemiş hiç kimse ne fal bakabilir, ne rüya yorumlayabilir ne de başka majikal işlem yapabilir. Tespit edildiği anda üyeliğe süresiz biçimde son verilir. Başka kullanıcı adıyla giriş yapmasına da izin verilmez. Yani server çökene kadar siteye giremez. Bu güvenlik için alınmış önlemlerden biridir ve aynı biçimde sert, katışıksız biçimde bu önlem için gereken neyse de yapılır. İZİNSİZ EN UFAK MAJİKAL HAREKET YAPILAMAZ.

GMPP Yönetim

KeSbaNn

Kayıtlı Üye
hepsini ezberlemek zorunda değilsiniz ki...kahvenizi için sonra fincanda gördüğünüz benzettiğiniz şekilleri yazın ne anlama geldiğine bakın...benim düşüncem bu..

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ya benim daha ayrıntılı bir yorum listesine ihtiyacım var :) Bir de interette bulduğum çoğu şeklin anlamları halk arasında iyiye işaretken çok olumsuz şeyler çıkıyo :D Cümleyi toparlayabileydim güzel olcaktı ama. Elinde daha ayrıntılı olanı var mı :D

aykırı

Kayıtlı Üye
Kahve Falı bakmak sadece hissetmek ve enerjidir. Yazılmış hiçbir anlam gerçek Değildir.Herkes bakabilir hissiyatı Kuvvetli Olan herkes .Odaklanıp gördüğünüz Hissettiklerinizi kolayca anlam katarak yakıştırma yaparak hissettim dedikleriniz gerçektir . Ben uzun zamandır bakıyorum size bakmak isteyenlere en güzel öneri olarak Şunu söyleyebilirim Odaklanıp baktıgınız bi falda aklınıza ilk gelen sözcükler herzaman dogruluğu yüksek sözcüklerdir.Ve gevşemek değil enerjinizi kasmanız korumanız gerekir .

laragökçe

Kayıtlı Üye
bende bakıyorum kahve falına ama böyle anlamlar üzerine değil.o an ne görüyorsam olayı yorumlarım içimden geleni söylerim ve zamanla dahada ilerletiyorsunuz zaten hatta falda çıkan kişinin yüzünü bile tarif edebiliyorsunuz. daha çok kahve falı bakın derim.

cilek1

Kayıtlı Üye
gerçekten fal bakan insanlar fincana bakmıyolar bile,yüzüme bakıp söylemişti bir arkadaşım olacakları...fincana neden bakmıyosun dedim gerek yokki dedi...

özözöz

Kayıtlı Üye
Bende ilk okula başladığım zamanlar kuzenlerime eğlence olsun diye çay falı bakardım. O gün bu gündür kahve falı bakıyorum. Bir medyuma gitmiştim bana bakma dedi bir süre ara verdim ama içimde öyle bir açlık oluştu ki buna engel olamamaya başladım. Ve ara vermeden önceki bakmamla şimdiki arasında dağlar kadar fark var. Bu gerekliydi herhalde diye düşünüyorum şimdi. Sembollerin önemli olduğunu düşünmüyorum her yiğidin yoğurt yiyişi farklı. Mesela ben fal bakmak istediklerimi genelde kendim seçerim garip bir şekilde bir çekim oluyor o insana karşı. Sanki boğazıma kadar bişeyle dolu oluyorum kalbim hızlı çarpıyor ve ellerim üşüyor. Falın yarısını fincanı açmadan bakarım ve aynı aileden 2 kişiye bakamam baksam bile sonuç başarılı olmaz. Ve eğer fal bakmak istediysem birine gündüz gece farketmez rahatsız da olmam. Farklı farklı şeyler işte kimsenin ki bir değil :)

özlemim

Kayıtlı Üye
katılıyorum bende fala bakıyorum bazen kendimi o kadar kaptırıyorum ki sanki olayları ben yaşıyorum bakarken sanki biri bana söylüuor bende dışarıya vuruyorum bazı kişilere bakamıyorum bunun nedeninide bilmiyorum bir de kendime bakabilsem :)

serfiraz

Kayıtlı Üye
benim bir sorum olacak kahve falı ile ilgili.Değişik kişilere kahve falı baktırdığımda mutlaka ölen anneannemden bahsetmelerinin sebebi nedir acaba?Çok sık fal baktırmıyorum.2 ayda bir felan ama yaptıkları yorumların yanında mutlaka anneannemden söz ediyorlar.Seni çok severmiş,kendi gençliğini sende görürmüş,seni evlendirmeyi istermiş gibi şeyler...Daha önceleri başka yakınlarımıda kaybettim ama onlar hiç falda çıkmıyor.Bunun nedenini merak ediyorum.

ıhlamur1986

Kayıtlı Üye
benimde çok merak ettiğim bir sorum var fal baktırırken herşeyimi bilirler gelecek konusunda nıye yanılırlar ama söylerken herşeyi doğru söylerler hatta isimlerine benim nasıl bir yerde oturuduğumu vb gibi herşeyi söylerler acab bu tür kişilerin geleceği bilme ihtimali yüzde kaçtır hep merak ederim mesela oturdğum evin nasıl olduğuınu tarif ettiler babamın hangi şehirde olduğunu bildiler ama acaba geleceği nekadar doğru söylerler ? hep merak ederim

tırıvırı

Kayıtlı Üye
Evet, bende de aynı şey oldu hep. Geçmiş ve şu ana dair ayrıntılı tarif verenler geleceğe yönelik tahminleri hiç tutturamıyorlar. Fal dinlemekten çok hoşlansam da bu durum hevesimi kırmıyor değil.

Fische

Kayıtlı Üye
kahve falı geçmiş ve gelecekte atacagımız adımlar hakkında önemli ipucları verebilir.kahve falı bakmak isteyenler için aktarıyorum öncelikle kahve falı ve bu türlü fal yorumlarını ögrenmek için ilk önce iyi bir gözlemci olmak gerek canlı hayatı tanımak şekillerden biçim cıkara bilmek şart.
ilk önce kendinize şöyle köpüklü bir kahve yapın sonra sizi kimsenin rahatsız etmeyecegini düşündügünüz kendinizi rahat hissedeceginiz bir odaya geciniz.kahvenizi içtikten sonra fincanınızı kendinize dogru çevirin.soğuması için beklemeye başlayın eyer benim acelem var hemen bakmalıyım diyosanız üzerine varsa yüzügünüzü bıraka bilirsiniz malum metaller soguklugu ifade eder.kahvenizin hazır oldugundan eminseniz bir iki dakika daha bekleyin derim size tabiki kendi zihin ihtiyacınız için
kahveyi unutun dileginizi unutun beyninizi karıstıran devamlı tekrar sorularınızı unutun
sadece rahatladıgınızı düşünün ve fincanınızı acın kahvenin yogun telvelerin aklınızı karıştırmasına izin vermeyin yada cok az kahve koymuşum diye üzülmeyin öncelikle fincanınızın ortasına bakın böylelikle karısık olan duygularınız baktıgınız tek noktaya odaklaşacaktır.hiçbir anlam veremiyosanız gözlerinizi kapayıp derin bir nefesden sonra tekrar bakmayı deneyin kendinizi zorlamadan şekillerin size neyi ifade etdigini düşünün
hemen vazgeçmeyin ilk şekil sizin hayal gücünüzü ortaya cıkaracaktır ve sonrası yine yeni deneyimlerle devam edecektir tabiki

ve bir not düşmek istiyorum bu arada fincanınızı ve tabagınızı yıkadıktan sonra fincanınızı kapalı bir şekilde bırakmayınız

asagnak , Size çoğu düşüncelerinizde katılıyorum. Fakat atladığınız bir nokta var. Kahve fincanını kapalı halde iken üzerine herhangi bir nesne -metal mesela çabuk soğuması için- koymak yanlıştır. Çünkü her objenin kendi enerjisi vardır ve göreceğiniz şeyleri etkiler. Ben de fal bakıyorum ve gittiğim bir falcının söylediği bir şeydi bu. Yani o fincanın üzerine koyduğunuz bir yüzüğün, kolyenin sizin o fincanın içinde göreceğiniz şeyleri şekillendireceğine inanıyordu o falcı. Ben de inanıyorum. Yine de bir fark olup olmadığını anlamak adına iki türlü de fal bakmayı deneyebilirsiniz. :)

Keira

Moderator
Yüzük ya da bozuk paraları çabuk soğuması niyetiyle koyanlarda var, falında o nesneyle alakalı konular çıkması için koyanlarda. Önemli olan niyettir. Hangi niyetle koyarsanız o olur.. Sevgi ve ışıkla.. :)

muratsavci

Kayıtlı Üye
Fal bakabilmek icin sekil anlami degil durugörü yeteniginin olmasi gerk ;)

Phoneix21

Kayıtlı Üye
Bende bazı insanlara çok rahat fal bakabilirken bazılarında çok zorlanıyorum. Üstelik enerjim gerçekten yerindeyken o kişiye bakmıyorum ama ötekine bakarken kendime şaşırıyorum. Genelde ikizler burcuna yasiyorum.

Keira

Moderator
Sizin yaşadığınız duruma halk arasında yıldızımız uyuşmadı ya da çarpıştı derler. Bazı insanlarla enerjileriniz uyumlu olmayabilir ya da karşı taraf kendini bakıma istemdışı ya da isteyerek kapatabilir. Sorununuz bundan kaynaklanıyordur.

ledunist

Kayıtlı Üye
benimde çok merak ettiğim bir sorum var fal baktırırken herşeyimi bilirler gelecek konusunda nıye yanılırlar ama söylerken herşeyi doğru söylerler hatta isimlerine benim nasıl bir yerde oturuduğumu vb gibi herşeyi söylerler acab bu tür kişilerin geleceği bilme ihtimali yüzde kaçtır hep merak ederim mesela oturdğum evin nasıl olduğuınu tarif ettiler babamın hangi şehirde olduğunu bildiler ama acaba geleceği nekadar doğru söylerler ? hep merak ederim

cevabımı okur musunuz bilmiyorum , mesajınızı yazalı çok olmuş ama benzer soruları olan arkadaşları bilgilendirmek adına yazmak istedim,bana göre fal bakanların bu işi sadece hisleri sayesinde yapanları daha başarılı olurken , sizin sorduğunuz gibi geçmişte veya o an hayatınıza dair her şeyi bilebilirken gelecekle ilgili tahminleri çıkmayanlar , fal bakımını cinleri kullanarak yapanlardır .

brb

Kayıtlı Üye
güzel konu ben bir cok uygulama indirdim ve cogu hep ayni laflar ayni salata cikiyor ne yazikki

reklama girmez insallah ama birtanesi yorumari dahil herseyi ile cok hosuma gitti ..ve insallah o dedigi olur tez zamanda

Cole

Kayıtlı Üye
güzel konu ben bir cok uygulama indirdim ve cogu hep ayni laflar ayni salata cikiyor ne yazikki

reklama girmez insallah ama birtanesi yorumari dahil herseyi ile cok hosuma gitti ..ve insallah o dedigi olur tez zamanda
Kimin bu merak ettim.