kahve falı yorumlaması

onelya

Kayıtlı Üye
Ben kahve falına baktıktan sonra o gece uyuyamıyorum sıkıntı basıyo.Acaba yanlış yorum mu yapıyorum diyorum sadece hislerimi şekillerle anlamlandırıyorum ve baktığım falların hepside çıkar daha bakarken falına baktığım kişi şaşırır.dün bir arkadaşıma baktım sabaha kadar uyur uyanık sabahladım.:ban:

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
Ben kahve falına baktıktan sonra o gece uyuyamıyorum sıkıntı basıyo.Acaba yanlış yorum mu yapıyorum diyorum sadece hislerimi şekillerle anlamlandırıyorum ve baktığım falların hepside çıkar daha bakarken falına baktığım kişi şaşırır.dün bir arkadaşıma baktım sabaha kadar uyur uyanık sabahladım.:ban:
Arkadaşım bu sadece duyumunla ilgili çok rahatsız oluyorsan bakmamalısın.Kendimde bakıcı olduğumdan bunu çok iyi bilirim.Bazı olaylar insanın içine kadar işler.İlerde sen zararını görebilirsin.Mümkün olduğunca gündüz fal bakmaya çalış.Gece fal kesinlikle bakma.Ve ara ver varsa zaten bu yetenek kaybolmaz.Fazlaca üst üstü falda bakma kendine zarar.
İyi paylaşımlar dilerim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yanlış yorum yapınca huzursuz olmazsınız. Yalnızca tam olarak gördüklerinizi aktarın. Çünkü siz o kişinin sistemine sızıyorsunuz ve üstünüze o kişinin evraklarını alıyorsunuz diyelim. Evrakları tam teslim edin ki o evraklar sizde ağırlık yapmasın. Ayrıca çok fazla bakmayın. İnsanları kırın yani. Sadece çok iyi hissettiğiniz veya bu konuda açlık hissettiğinizde bakın. Bir nevi şarj söz konusu olabiliyor bazı kimselerde. Sizde de eğer yetenek şarja bağlıysa zaten dolduğunda açlık hissedersiniz ve o an baktığınızda sizi de rahatlatır. Fazlası yedek pillerden gidecektir. Anlayacağınız biçimde anlatmaya çalıştım. Başka merak ettiğiniz veya açmamı istediğiniz bir durum varsa yazın.

onelya

Kayıtlı Üye
Teşekkürler bilgiler için. Zaten içimden gelmediğinde bakamıyorum hiç birşey göremiyorum konsantre olamadığımdan ama bazen çok içimden geliyor dediğiniz gibi açlık hissediyorum sanırım tavsiyelerinize uyacağım fazla bakmamaya çalışacağım sağolun.

azrael

Kayıtlı Üye
Ben de karşılık alın derim. O kişinin elektriğini bu şekilde atmış olursunuz. Ben de korkardım baktıktan sonra. Karşımdakinden karşılık almaya başladıktan sonra korkmamaya başladım.

Rosenna

Kayıtlı Üye
Kahve faliniza bakabilirim. Ayrica paranormal güclere sahibim.

darkkanqel

Kayıtlı Üye
:smash:ilk okladan beri bakıyorm kahve falına :D bi ara sanırım 3. sınıftayken ilk kez gördüğüm babım arkadışına fal bakçam die tutturmuştum onlarda pki demişti(sanırım cazgır bi kız olduğum için susarm die yapmşlardı) ona söylediğim çıkınca bende merek saldım bu işlere.:p ezberlemeye gerekyok bnce çünkü aynı bardaktan kişiye göre deişik yorumlar çıkar bazen iyi yorumladığınız şey bi başka falda kötü gelbilir bnm tavsiyem konsntre olun ve şeklin anlmından çok içinzden gelne inanın

maria

Kayıtlı Üye
Sevgili Rosenna, kahve falıma bakar mısın?? benim orda olmam gerekmiyorsa tabi...bu günlerde çok ihtiyacım var, teşekkürler

Illuminati

Kayıtlı Üye
Kahve falında ejderha ve sihirbaz ne anlama geliyor bir arkadaşa çıktıda.Birde ben kendi falıma bakınca çok huzursuz oluyorum sizce nedendir?Şimdiden teşekkürler.

t_dewil

Kayıtlı Üye
arkadaslar belkide deneyimlerim yetersiz olabilir sadece 2 yıldır fal bakıyorum ama gercekten fal bakmanın içten gelen bişey olduğuna inanıyorum (birazda ırsi olabilir aileden gelen bi yetenek söz konusu sanırım bende) orada sadece bişeyler göreceğinize inanıp bakmanız yeterli oradaki şekillerin sizde uyandırdığı düşünceler hisler önemli we bunlar bi anda ortaya cıkıp ağzınızdan dökülüveriyo we gerceklerle örtüşüyorlar o düşünceler siz istemediğiniz halde inanırsanız içinize doğuyo resmen =)

reidikonto

Kayıtlı Üye
Kahve falında kendime inanılmaz güvenirim iyi bakarım ona. şekilleri yorumlamam bunun başka sırrı var belki birgün açıklarımm..

nina

Kayıtlı Üye
benim teyzem fal bakıyor.öle profesyonel olmasada çıkyo.geçen gün bna baktı ve kadının elleriinin arasından uçup giden bir kuş vardı.acaba ne anlama gelyo.merak ettim :D

ynemesis111

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim arkadaşım kahve falımda bana yorumlarken tabakta sürekli eski erkek arkadaşımın suratını görüyor,kriz geçirip çok kötü oluyordu,ondan sonra artık kahve falı bakmak istemedi,neyden kaynaklanıyor acaba?

reidikonto

Kayıtlı Üye
Fala bakmak için, renkleri şekillerin ne anlama geldigini ezberlemeye gerek yok bence. Fala bakan kişi zaten bazı yetenekleri oldugu apaçıktır. Çogu fala bakan kişi kulak daveti yapmış oluyor. Bu bendede var. Fal ne kadar sıradan bile görünsede aslında gizli olayları saklananları ortaya çıkarmak için en etkili yoldur. Insanın görmesine baglı.Olanı görme...... olanın içinin olanı görme. Falda ne kadar derine inebilirsin. Açılan okyanus gibi görülüyor bazen. Bazı kapılar oluyor ona bakmak yasaklıdır. Çok derin mevzu. Ama şunu söylemek istiyorum, ben her insanın fala bakabilecegine inanmıyorum.

Psişik

Kayıtlı Üye
Size kesinlikle katılıyorum herkes bu fala bakamaz.Baksada eğlencilik diye tabir edilen cinsinden öteye geçemezler.

leylabatay

Kayıtlı Üye
Ben kahve fincanını kaldırmadanda bakabilirim,karşımdakinin acısını hissedebiliyorum, bazen o kadar oluyor ki yanımdan geçen herhangi biri için eşime dönüp ( çok acı çekiyor aşkım ) diyorum.Eşimde hassassın ondan diyor.Yani şekiller belki bir yere kadar fikir verebilir ama asıl olan hislerdir.
Aynen katılıyorum sana bende hep kahve falı bakarım hemen hemen aynı şeyleri yaşıyorum seninle.

reidikonto

Kayıtlı Üye
Herkezin görüşü farklıdır elbette,ama bunlar sadece araç ve gereçtir.Önemli olan bunu hissetmek ve bilmektir.Fal konusunda gerçekten çok iyimdir.Bi baktıran 1 daha baktırıyor. ama çogu zaman iyi şeyler çıkmadıgındada ve gerçekleştigindede bir daha kimse baktırma geregi duymuyor.

unique33

Kayıtlı Üye
Ben kahve fincanını kaldırmadanda bakabilirim,karşımdakinin acısını hissedebiliyorum, bazen o kadar oluyor ki yanımdan geçen herhangi biri için eşime dönüp ( çok acı çekiyor aşkım ) diyorum.Eşimde hassassın ondan diyor.Yani şekiller belki bir yere kadar fikir verebilir ama asıl olan hislerdir.

Kahve falımın resimlerini çekip yollasam bakabilirmisiniz ?