lanetleme(seytan majileri)

awra

Banlı Kullanıcı
Hayatta herşey daireseldir.. Kim ne yaptıysa ölmeden onu çeker veya ayağına dolanır.

SanGlade

Banlı Kullanıcı
Birini lanetlemenin yollarından birisi "Cadılar Kolyesi" uygulamasıdır. Bunun için bir ip al ve ipe düğüm at. Konsantre olup her attığın düğümde kurbanın başına gelecek laneti gözlerin önüne getir ve formülü her düğümde oku : "Yalvarıyorum sana "SATAN" bu laneti duy ! Bana, .............( kurbanın adı ) ' nın laneti için güç ver, seni lanetliyorum, seni yok ediyorum ................. ( kurbanın adı ).Hayatını lanetliyorum senliğini yok ediyorum. "SATAN" gücü ile seni ve varlığını lanetliyorum ve seni en derin cehenneme esir ediyorum! Korkunç acıların içine düş. "SATAN" dinle beni, dünya onu boğsun çünkü güçleri bende.Ates ona işkence yapsın çünkü büyüsü bende. Ve ne hava ona acısın, nede su onu serinletsin sadece dayanılmaz acı. Lanetimin gücü sonsuza kadar üstünde olsun ve tanrı onu ne duysun nede yardım etsin. Lant peşinde olsun sonsuza kadar.
En iyisi "Cadılar Kolyesi" ni kurbanın yakınında bir yerde saklamak.

alıntıdıR

pelin hanım ilk once diyecegim bir kac belirsizlikten bahsedecegim arkadasım sen hangi taraftasın bir bolumde insancıllasalım insanlara yardımcı olalım diye konular acıyorsun bir taraftandan insanların basına nasıl bir bela sararım düşüncesinimi gidiyorsun bu sahsi sorumdu konun sorusuna gelince senden daha buyugu varken sana biat etmemin bir manası varmı ??
sen bu dua ile seytana yakarırken ondan bir buyuk dah oldugunu düşünmeyişin ve diger konularda ustune basa basa bu buyukten bahsedişin ikilem yaratıyor dogrusu ama kısa sozun ozu biat yonga ya değil agacadır kimse yongadan medet ummasın umacaksan agactan bir medet umacaksın
tşk ederim

bir de söyle birsey var.. bakarsaniz..
seytan: allah' ın oyuna getirdiği iki yaratıktan biri. diğeri de insandır. şöyle ki: allah kutsal kitabında bize diyor ki bizi bu dünyada sınamak ve öbür dünyada ödüllendirmek yahut cezalandırmak için yarattı. yani herşey en başından belliydi. yani sınav gereği insanı birilerinin kötülüğe sevkedeceği de belliydi. ama allah şeytan' a doğrudan "senin görevin insanları kötülüğe sevketmek" demedi de adem' e secde edilmesi tezgahını tertipledi. adem'e secde etmeyen şeytan suçlu pozisyonuna düştü. öte yandan adem ve havva' ya söylenen onların sınanacağı değil, cennette yaşıyacaklarıydı. allah onları cennetten kovmak ve sınavı ortaya koyabilmek için de yasak elma tezgahını tertipledi. böylece hem insanı ve şeytanı birbirine düşürmüş, hem bu yüzden ikisini de suçlu ilan etmiş oldu. pekiyi neden onları suçlu durumuna düşürdü? çünkü sadece onları yaratmış olmanın kendisini otoriter kılmadığı apaçık ortadaydı. onların üzerinde otorite iddia edebilmesi için kendisinin haklı olması, kendisinin haklılık iddia edebilmesi için ise bir şekilde onların suçlu bulunmaları gerekiyordu. allah' ın gerçek dünyada "egemen güçler"e denk düştüğünü ifade edersek, çevirdiği katakullilerin nedeni de açıkça görülebilir.
not:ben buraya bilgimi sunarim isteyen gülmekten katilir, isteyen içten katilir.

arkadaşım kulturunu kabileyetini zekanı geliştirdigin yerde sana insanların dinlerine dinlerine ırklarına saygı duymayı ogretmediler ister satanist ol ister avanjalist ister babsist ister ne olursan ol am ainsaların dinlerine saygo duy yukardaki yazdıgın metin baştan aşagıya hakaretler içeriyor yetkili arkadaşlar lutfen biraz daha hassas davranalım
tşk ederim

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
Birini lanetlemenin yollarından birisi "Cadılar Kolyesi" uygulamasıdır. Bunun için bir ip al ve ipe düğüm at. Konsantre olup her attığın düğümde kurbanın başına gelecek laneti gözlerin önüne getir ve formülü her düğümde oku : "Yalvarıyorum sana "SATAN" bu laneti duy ! Bana, .............( kurbanın adı ) ' nın laneti için güç ver, seni lanetliyorum, seni yok ediyorum ................. ( kurbanın adı ).Hayatını lanetliyorum senliğini yok ediyorum. "SATAN" gücü ile seni ve varlığını lanetliyorum ve seni en derin cehenneme esir ediyorum! Korkunç acıların içine düş. "SATAN" dinle beni, dünya onu boğsun çünkü güçleri bende.Ates ona işkence yapsın çünkü büyüsü bende. Ve ne hava ona acısın, nede su onu serinletsin sadece dayanılmaz acı. Lanetimin gücü sonsuza kadar üstünde olsun ve tanrı onu ne duysun nede yardım etsin. Lant peşinde olsun sonsuza kadar.

alıntıdıR
her düğümde diyosun kaç düğüm atılıyorki;perilcim

bunuda meraktan sordum,yoksa beddua etmekten bile tırsan biriyim.çünkü dönüyo dolaşıyo edenide kesinlikle buluyo 100 kere şahit oldum

bliss286

Kayıtlı Üye
peki kolye bulunursa büyü bozulur mu?

ve kaç düğüm atılcak?

reidikonto

Kayıtlı Üye
Peki bunu herkez yapabilirmi.? Yoksa sadece cadılarmı yapabilir. Çünkü burda istemek var bu istekde çok büyük istemekle olur yani tam teslimat.

Nymph

Kayıtlı Üye
Bu kolyeyi kurbanın yakınlarında bir yere saklama imkanımız yok diyelim. Gene tutarmı ki ?

DNaz

Kayıtlı Üye
ben yaptım. ipe düğüm atarken inanılmaz terledim. sonra da ipi yakıp büyüyü bozdum.çünkü sonuçta allahın lanetlediği bir varlıkla iş birliği gibi bişey yaptım . vebali büyük bişey yapmanızı tavsiye etmem ama size kalmış

dildarı-suda

Banlı Kullanıcı
İş
yurt içi yurt dışı ticaret ( Mutfak eşyaları dalında )
şeytanla iş birliği yapılmaz :) hem bu derece kötü bir büyüyü insan insana yapmamalı bence

satelcom

Banlı Kullanıcı

alıntıdıR
Müslüman olanlar bu uygulamayı sakın yapmasınlar.İyice okursanız şeytandan yardım istenmekte.Müslüman olan yaparsa en büyük günah olan şirk i işlemiş olur.Ne yaptığınızı ve ne olacağını iyi düşününüz.

maiela

Banlı Kullanıcı
bencede çok tehlikeli.... şeytanla iş birliğimi yapılır, Allah ım sen koru... !!

canmert196

Kayıtlı Üye
Musluman biri stanist bir uygulama yapamazki:) ve bu cadi uygulamasi degildir cadirlarin inanc olarak seytana tapmiyolar bu majikal islem bana toplama bir maji gibi geldi ve ise yaricagini sanmiyorum :) iyi forumlar

l'esprit

Kayıtlı Üye
BU tür uygulamaların paylaşılması yasak değil miydi ?

origanum

Yönetici
BU tür uygulamaların paylaşılması yasak değil miydi ?

Bu uyduruk büyülere bir örnektir. Cadı büyüsü değildir. Cadılar şeytana inanmadıkları için şeytandan brşey istemezler. Ayrıca sözleri Türkçe söylenmemelidir, majikal dillerden biri ile söylenmelidir.
Gerçek bir lanet uygulaması olmadığı için ve bu tür şeyler de var yanılmayın demek için bilgi amaçlı durmaktadır.

Siyahsancak

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar ben bu büyüyü yaptım ama arkadaş paylaşmadan önce nette vardı büyü çok güçlü bi büyü ve lânetlemez kişiyi çok kötü durumlara sokuyor o yüzden yapmadan önce kesin olun benim lanetlediğim kişi köşemi oldu şah damarı tıkandı kalbindeki damarlar tıkandı baypas oldu lanet onu öldürmüyo lanetşenen kişiyi ölümden beter ediyo bilginize

Siyahsancak

Banlı Kullanıcı
Sayın orginaum bankada ilk başta mantıksızlık geldi ama gerçekten çok güçlü bi büyü belki cadı konusunda haklısınız ama büyü çok güçlü

eeemreee

Kayıtlı Üye
Hahahahaha sayın Organium un cevabı harika :D Çok az kişi var çıkıp da aga bu nedir diyen. Önüne gelen babannesinin mistik(!) öğretilerini bizlere sunmuş,allah satanizleri yaksın diyip gitmiş :D