cazibenin auraya yansıtılması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

prensess

Kayıtlı Üye
Benim oz guvenimin guzeliginden kaynaklandigini sanmiyorum cunki mesela insanlari etkilemek icin guzeligimi deyil kisiligimi ortaya koymaya calisirim bence bana kalirsa ben cok guzel deyilim ama cirkin de deyilim normalim diye dusunuyorum gerci zevkler ve renkler tartisilmaz sanirim auranin ki haric.mesela bir toplum icine girdigimde benden daha guzel birileri olsa bu beni sarsmaz veya benden daha sempatik birisi olsa insanlar heb o kisile ilgilense bile beni sarsmiyor yani ozguvenimi.cunki bu durum bir sekilde deyisebiliyor ve ilgi alani ben olabiliyorum.insanlar sempatik oldugumu muhabetimin guzel oldugunu solerler.her insanin cok farkli bir yorumu olur benimle ilgili.aslinda bende kendimi pek tarif edemem.ama kendime herzaman guvenirim.dostundan cok cekemeyenin olabiliyor malesef.tek guzel tarafi is bas vurusunda hic red edilmedim veya hastaneye gitigimde hasta oldugum zaman benimle biraz daha fazla ilgilenirler birisinin saatlerce oturub benimle muhabet ettigini bilirim cagirilar suraya gel diye doktorun gitmedigini baskasini yolladini bilirim bu kisi bile bir kadin idi cok guzel ve oz guveni tam olan bir insandi durusu bakisi belli ediyor.nebilim cok farkli karisik seyler yasiyorum bazen

cathrine

Kayıtlı Üye
Prenses bu ikili ilişkilerine de yansıyor mu?Ne bilim unutulamayan bir insan mısın?

prensess

Kayıtlı Üye
Yansidi ve yansiyor seni hala unutamadim diyen de oldu senin gibi bir dost arkadas bulamadim diyen de oldu

Benim sana tafsiyem bir insani ister yasli ister genc bay veya bayan kim olursa olsun asla onu guzeliginle etkilemeye calima cunki herkez i etkileyemezsin cok hos ama bos diyen de olur.sadece kendin ol rahat ol asla kasilma durusun dik olsun.ben geldim ben burdayim diye bagirir ozguvenin

Ve inan senden daha guzel ve kendinden emin olan bir insanin bile ozguvenini yikabilirsin yerlerde gezer ve dikatli baktiginda nasil onun ozguvenini zedeledigini de gorusun cunki senin gozlerine baktiginda sana soler herseyiyle.iste o an da sen karar verirsin olumlumu etkildin olumsuz mu ya halinden memun olursun yada uzulursun sana uyuz oldu ve rakib goruyor diye.bazolarinda ilk sure seni rakib gorur sonra rakib gormekten de vaz gecer.cunki arada level farki cook dur

Bilmiyorum iste seni seven isteyen seni tum guzeliginle ve cirkinliginle kabul edib sevebilmeli bence.heb relax ol kasilma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...