Kolay Anlamaya Öğrenmeye Ve Çalışmaya Yarıyan Basit Bir Öğrenci Büyüsü

RoXSeR

Kayıtlı Üye
Bu formülü kendim defalarca denedim ve olumlu sonuç aldım. Bu yüzden burada paylaşıyorum bu formülü denediğinizde okuduğunuzu anlamanız daha kolaylaşıyor ve bunun sonucu kolaylıkla öğrene biliyorsunuz. Gelelim büyümüze bu büyüde malzeme gerekmez ve sözlü bir büyüdür.

Çalışmaya başlamadan önce 9 kez "Timuri" sözcüğünü söylüyorsunuz ve çalışmaya başlıyorsunuz ve her saat başı 9 kez tekrarlıyorsunuz
Eğer bir sınav için çalışıyorsanız aynı şekilde sınav günü de çalışıyorsunuz ve bu çalışmadan sonra hiç kimseyle konuşmanızı,televizyon izlemenizi veya müzik dinlemenizi tavsiye etmiyorum. Çünkü büyünün etkisini azaltıyor.

Sınav Günü Çalışırken 9 Kez "TİMURİ" diyorsunuz ve bunu her saat başı tekrarlıyorsunuz
Sınav Kağıdındaki Her Soruyu Okumadan Önce 1 Kez "MEDİCİ" Diyorsunuz ve bunu her soru için tekrarlıyorsunuz
Ve sınav bitiminde teşekkür ve şükran için yüksek bir sesle "TENKE" diyip teşekkür ediyorsunuz

Bu kadar basit bir formül deneyin faydasını görüceksiniz.

l'esprit

Kayıtlı Üye
' Her saat başı ' kavramına dayanarak söylüyorum bir kaç saat oturup çalıştığınız bir sınav zaten vasat geçmez . E birde bu sözcükleri söyleyerek çalışırsam yüksek alırım diye konsantre oluyorsunuz etkili çalışıyorsunuz . :)

mevlut96

Kayıtlı Üye
Kesinlikle doğru söylemiş

ruhu kara kırmızı arkadaş doğru söylemiş yani sen saat saat çalışırsan zaten başarılı olursun :D

Frozen_Soul

Kayıtlı Üye
herkez de denemeden etmeden lakayit bir biçimde konuşmuş ben denedim ;

timuri , medici ve tenke
bunları yazıda belirtildiği gibi uyguladım
sınav haftasıydı ben hiçbir yazılıya çalışmamıştım hep 1 2 ders önce çalışırdım oda ciddi bir biçimde değil derside dinlediğim söylenemezdi.
ama şuana kadar hiç zayıfım yok bu uygulamayı yapmadan önce 2 tane vardı artık yok
sınıfça felsefe yazılısına girmiştik sorular felaket ötesiydi aşırı zor du ve harkez salladı ben her soruyu okumadan önce medici yi söyledim
ve normal bir biiçimde soruları yaptık yaptım ama ne yaptığımı bilmeyerek
cuma günü geldi felsefe dersi vardı ve notlar açıklanacaktı ben dahil herkez çok kötü geçtiğini biliyordu hoca geçen sadece 5 kişi var dedi
ben 5 kişinin arasında olmadığıma emindim , sınav bitmeden bu sitedeki bir arkadaşın şans majisini yaptım bende burada işte ;
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=10343
ve gariptir aldıgın not tam barajı üstü 1 puan üstüydü sınavdan 51 aldım ve çok şaşırmıştım
öğretmen puan vermiş diyebilirsiniz ama şu var
kağıdım doluydu bütün sorular doluydu , boş soru olsa tamam derdim işte burdan fazla not vermiş öyle geçmişim derdim ama öyle olmadı sınavda ben bişeyler yazıyodum ama yazdıklarımdan emin değildim ne yaptığımı bilmiyordum
işin garibi bu sadece bu sınava özel bir durum değil
bu sayfadaki uygulama ve üstte linkini verdiğin uygulamayı yaptığından beri bu böyle işte bu rastlantı değil
bakın bende oldu diye yazmadım ben bu yazıyı ki bayağı yazdım galiba gözüme felç inicek şimdi :D
bne kendi yaşadığımı ve bu uygulamaların işe yaradığını yazdım buna muhalefet edicekler olursada ;
BENİ BENDEN DAHA İYİ BİLİCEK DEĞİLSİNİZ...

Divan-ı Hümayun

Kayıtlı Üye
Bunun Büyü Olduğunu Sanmıyorum Kesinlikle Pisikolojik bir Olay

Büyü İle Alakası Kesinlikle Yok Cok Yanlış Bir Yaklaşım

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu formülü kendim defalarca denedim ve olumlu sonuç aldım. Bu yüzden burada paylaşıyorum bu formülü denediğinizde okuduğunuzu anlamanız daha kolaylaşıyor ve bunun sonucu kolaylıkla öğrene biliyorsunuz. Gelelim büyümüze bu büyüde malzeme gerekmez ve sözlü bir büyüdür.

Çalışmaya başlamadan önce 9 kez "Timuri" sözcüğünü söylüyorsunuz ve çalışmaya başlıyorsunuz ve her saat başı 9 kez tekrarlıyorsunuz
Eğer bir sınav için çalışıyorsanız aynı şekilde sınav günü de çalışıyorsunuz ve bu çalışmadan sonra hiç kimseyle konuşmanızı,televizyon izlemenizi veya müzik dinlemenizi tavsiye etmiyorum. Çünkü büyünün etkisini azaltıyor.

Sınav Günü Çalışırken 9 Kez "TİMURİ" diyorsunuz ve bunu her saat başı tekrarlıyorsunuz
Sınav Kağıdındaki Her Soruyu Okumadan Önce 1 Kez "MEDİCİ" Diyorsunuz ve bunu her soru için tekrarlıyorsunuz
Ve sınav bitiminde teşekkür ve şükran için yüksek bir sesle "TENKE" diyip teşekkür ediyorsunuz

Kaynak? Timuri, Mecidi, Tenke?

Gerçi 2012'de açılmış ama ben yine sorayım, konuyu açan üye en son geçen ay yine girmiş zira.

freakfelon

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Dersinizi çalışmadan işe yaramaz bu tür çalışmalar her ''Mecidi'' deyişinizde beyninize soruların cevaplarının upload edileceğini düşünerek uygulamayın yani sınava gireceğiniz dersleri çalışın.

bahamut78

Kayıtlı Üye

Kelimelerin anlamlarını merak eden arkadaşlar,bunlar druid rahipleridir ve bu büyüde bir druid uygulamasıdır...

aşk1

Banlı Kullanıcı
tembellik böyle bir şey işte :ban: bir kere '' kolay '' nedir arkadaş nasıl bir insanımız var böyle :D sevin once okumayı öğrenmeyi sorununuz bu.
okul ıyk kıtap ıyk bos ısler yapılsa hep. bu konuda kurtarmaz sorun sızken.

ialpin

Kayıtlı Üye
"Mecidi
Sultan Abdülmecit zamanında çıkarılan Osmanlı nişanlarından biri. "
diğerleri hakkında bilgi yok.

Ü

Üye silindi 58480

Kolay anlama ve öğrenmenin tek bir püf noktası var:

1 adım sonrası odaklı olmak.
Dinlerken daha hızlı kavramanın tek yolu duyduklarına değil duyacaklarına odaklanmak. Yani 1 saniye sonrası odaklı dinlemeyi öğrenmek, leb demeden leblebiyi söyletir size.

Dinlerken zekanız da boşta kalmaz, kapatıcı olarak aktif çalışır. Aksi taktirde ise zeki insan dinlemeye katlanamaz.

Vesvese mi geldi, aklınıza olmadık istemsiz şeyler mi geliyor? Çözüm yöntemi aynı. 1 saniye sonra zihin aklınıza hangi kuruntuyu getirecek diye fokuslanirsaniz, vesveseyi içten kitlersiniz.

Zeka aktif isletilmelidir. Infinite intelligence denen kozmik zihin, aktif zeka ile herzaman işbirliği içindedir çünkü.