Druid büyücülerinden yardım istemek...

klaroline

Kayıtlı Üye
MUMKİR EMİRLİ:MUmkir isimli birinci yüzyılda yaşamış bir Druid büyücü rahibine sizi ulaştıracak kelimeler.Ona ulaşmak için geceleri yedi kez üst üste bu kelimeleri söylediğinizde,Mumkir isterse sizinle bağlantı kurar.Ondan güzellik,gençlik şirinlik için yardım talep edebilirsiniz.Bunun için ona KEMHİRİ YA MUMKİR diye seslenmeniz yeterlidir.Eğer sizi dost görürse size yardım eder.

SEKİRİN: BU kelime sizin Sirius yıldızına giden hattı açmanıza yardım eder.Ona ulaşmak için her ayın tek rakamlı günlerinde gece yarısı yetmiş kez SEKİRİN demeniz yeterlidir.Sirius size kapılarını açar.Ondan bilgi,ilham ve başka yerlerin görüntülerini gözlerinizin önüne getirmesini isteyebilirsiniz.İstemek için çok temiz beyaz bir bez üzerine oturun.Yetmiş kez SEKİRİN kelimesini söyledikten sonra,neyi bilmek ya da neyi görmek istiyorsanız ona yoğunlaşınibu size ilham kapılarını açacak ve görmeye başlayacaksınız.

KENDAR: Şans işlerine bakan bir rahiptir.Ona ulaşmak için,her gece yarısı on iki kez üst üste KENDAR diye seslenmeniz yeterlidir.Bağlantı kurulur.Kendar'dan şans isteyebilirsiniz..

alıntıdır...
sevgilerle..

donzula

Kayıtlı Üye
MUMKİR EMİRLİ 12 sefer söylendiğinde bağlantı olursa rüyada mı oluyor ?