baştan çıkarma iksiri;

klaroline

Kayıtlı Üye
Baştan Çıkarma İksiri
Baştan Çıkarma İksiri
Ay ışığı alan bir yere koyacağınız bir bardak suyun içine büyük bir tutam rezene tohumu, toz haline getirilmiş hindistancevizi, rendelenmiş zencefil, kurutulmuş yada taze kekik, kurutulmuş yada taze fesleğen serpin. Karışımı bütün gece boyunca demlenmek üzere bırakın. Sonra, karışımı temiz bir cam şişenin içine dökün. Sevdiğinizin kıyafetlerine değdiğinde karışımın birkaç damlasının bile aşkınızı baştan çıkarmaya yettiğini göreceksiniz. ( Bu uygulamayı elementi su, ahşap ve toprak olanlar yapabilir)
NOT: Zamanı: Ay Venüs burçlarından birinde olduğunda dolunayda yapılmalı.İçine iksiri yapan kadınlarda kullanacaksa amber katmalı erkeklerde kullanacaksa gül katmalı ayrıca kendi saçından 3 tel koymalı

alıntı...

dexter

Elit Üye
Element derken :) konuyu hortlattım ama :D

Her insanın burcunun etkisiyle sahip olduğu bir element mevcuttur.
Konuyu açan üyemiz, Çin felsefesine ait olan 5 elementin (metal, ağaç, su, ateş ve toprak) 3ünden birine sahip olan kişilerin bu uygulamayı yapabileceğinden bahsetmiş.

partos

Kayıtlı Üye
Her insanın burcunun etkisiyle sahip olduğu bir element mevcuttur.
Konuyu açan üyemiz, Çin felsefesine ait olan 5 elementin (metal, ağaç, su, ateş ve toprak) 3ünden birine sahip olan kişilerin bu uygulamayı yapabileceğinden bahsetmiş.
düzeltmek gibi olmassın şimdiden özür diliyorum ama 5 element su ateş toprak hava ve ruh değilmi bide 5 elementin 3 ünden 1 ?

dexter

Elit Üye
düzeltmek gibi olmassın şimdiden özür diliyorum ama 5 element su ateş toprak hava ve ruh değilmi bide 5 elementin 3 ünden 1 ?

Şu şekilde bahsedeyim, Çin kültüründeki 5 element metal, ağaç, su, ateş ve topraktır.
Burda bizim bildiğimizden farklı olarak metal ve ağaç vardır. Hava yoktur. Konu açan arkadaşımız "'ahşap' elemntiden olanlar" diye nitelendirdiği için bu 5 elementten bahsetme gereği duydum.

Hepimizin bildiği 4 element ise; Yaratılış sırasına göre; Hava, toprak, su, ateştir.

Bütün elementlerin toplamı ve fazlasından oluşan 5. element ise; Akaşa elementidir. Akaşa elementi ruh, akıl elementi olarak bilinir.

teknik67

Kayıtlı Üye
baştan çıkarmak için samimi gülüş, güleryüz ,gözlerin içi gülmesi, seni seviyorum canım demesi yeterli o kadar uğraşmaya ne gerek var :) ha bütün bunlara rağmen sizin deyiminizle baştan çıkmıyorsa ; yolun açık olsuuun hadi canım güle güle deyin gitsin . evlilik konusunda kaderi çok fazla zorlamanın gereği yok .niyemi gerek yok çünkü zorlamalarla olan her şeyin sonu hüsran dır.bitişi kötü olur.neredeyse her gün gazeteler de ,televizyonlar da maalesef görüyoruz . o yüzden gerek yok.ALLAH tan hayırlısını isteyin.

• Beğendim
Tepkiler: yay

GLSMM

Kayıtlı Üye
çok güzel bir uygulama ...ama olmuyorsa zorlamamak lazım vardır bir hayır..

Hasberkay

Kayıtlı Üye
Mesala ben aslan burcuyum ateş elementinin bi parçası olarak görülüyorum bunlara uygun taşlarda bulunuyo mesala taşım pempe quartz bir nevi elmasın yan sanayisi :D

anık

Kayıtlı Üye
Ben 5 eylül 1994 doğumluyum hangi element oluyorum çin kültürüne göre ?