Astral seyahat'e çıkamamam için bir sebep var mı?

shado

Banlı Kullanıcı
Yaklaşık bir yıldır astral deniyorum bi türlü olmuyo.Her seferinde daha inançlı bir şekilde deniyorum henüz başaramadım.Acaba sorun nedir? başarmayı gerçekten istiyorum yardımcı olur musunuz?

seeyda

Kayıtlı Üye
Aynı problem bende de var. Çoğu kez astral seyahat denemelerim uyuyakalarak sonlandı :(

Newinitial

Kayıtlı Üye
Farkındalığı başaramadan imkansız diye biliyorum. Egonuzu kontrol altına almalısınız..

shado

Banlı Kullanıcı
Farkındalığımın olduğunu düşünüyorum. 3,4 yıldır ilgileniyorum.Telekinizi falan deneyimlerim var.Egomuda kontrol edebiliyorum.Arkadaşlarım var daha ilk deneyimden çıkabilen.

buffy

Kayıtlı Üye
Sabaha karşı uyanıp tekrar dene, uykuya tam dalma sırasında çıkış kolay oluyor. Ayrıca meditasyon yapıp derinleşmeni öneririm Çıkarsan da kimseye anlatma bence, ben birçok kez çıktım aileme anlatınca sanki bozuldu :(

shado

Banlı Kullanıcı
Teşekkür ederim.astral seyahetle ilgili bi konferansa gidicem.Faydalı olursa paylaşım yaparım.

byrosa

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim.astral seyahetle ilgili bi konferansa gidicem.Faydalı olursa paylaşım yaparım.

Merhaba, Astral Seyahat'e çıkamıyorsanız bir şeyleri eksik yapıyorsunuz demektir. Forum'da bu konu hakkında bir çok yazı mevcut; konulara isterseniz bir göz atın. Yaklaşık bir yıldır deneyip çıkış yapmadığınıza açıkçası şaşırdım. Sürekli aynı yöntem ile çıkış yapmaya çalışmak başarıyı sağlamaz. İsterseniz yeni yöntemlere başvurun o konularda kendinizi geliştirin bir süre sonra Astral Seyahat'in püf noktalarını öğrenecek ve kolayca çıkabileceğinizi umuyorum, sevgilerle.

00y2j

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sayın arkadaşlarım astral seyahat konu olunca, deneyebileceğiniz 10 dan farklı yol var. En basit olanı ise bilgisayarınızın önüne rahat oturabileceğiniz bir koltuk koyun ve Brainwawe programını kullanarak 60 dakikalık bir süreye ayarlayın. Yaklaşık 15 dakika sonra göz kapaklarınızı kaldıramayacak, eliniz ayağınız karıncalanacak. Sanki Kafanızın dibinde çim biçme makinesi kullanıyorlarmış gibi bir ses duyacaksınız. Zaten 1,2 dakika sonra bedeninizi bilgisayarın başında uyurken göreceksiniz. Eğer korkar hareket etmeye çalışırsanız geri bedeninize girersiniz. Yani bilgisayar kullanarak bile bu iş mevcut. Astral seyahatten başka birşey düşünmemelisiniz. Kendinizi telkin edin (şartlayın) ''Kesin bu sefer başaracağım.'' gibi. Siz astral seyahat yaparkan yarınki sınavı düşünür yada 21 aralıkta ölüceğinizi düşünürseniz asla yapamazsınız.

shado

Banlı Kullanıcı
Evet bunu az önce okudum teşekkürler.Ama ben astral seyahati teknolojiye bağlı olarak değil kendi çabamla yapmak istiyorum.Yani benim düşüncem bu yönde.Umarım anlatabilmişimdir.İlgilendiğiniz için teşekkürler

00y2j

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Evet bunu az önce okudum teşekkürler.Ama ben astral seyahati teknolojiye bağlı olarak değil kendi çabamla yapmak istiyorum.Yani benim düşüncem bu yönde.Umarım anlatabilmişimdir.İlgilendiğiniz için teşekkürler
Şimdi Teknolojiye bağlı olarak derken eğer yapamıyorsanız önce bu yönde teknolojiyi kullanarak deneyin.Direk ilk deneyişte astral seyahate çıkmak imkansızdır.Bilgisayaranızı kullanarak beyninize dalgalar yollayarak ilk astral"e çıkabilirsiniz.Daha sonra Zaten yatağınıza uzanın ve Kendinizi telkinleyin.Ozaman inanınki Başaracaksınız.İlk olarak bu yöntemi döneyin zaten %90 çıkarsınız.iyi akşamlar dileğiyle.

shado

Banlı Kullanıcı
Şimdi Teknolojiye bağlı olarak derken eğer yapamıyorsanız önce bu yönde teknolojiyi kullanarak deneyin.Direk ilk deneyişte astral seyahate çıkmak imkansızdır.Bilgisayaranızı kullanarak beyninize dalgalar yollayarak ilk astral"e çıkabilirsiniz.Daha sonra Zaten yatağınıza uzanın ve Kendinizi telkinleyin.Ozaman inanınki Başaracaksınız.İlk olarak bu yöntemi döneyin zaten %90 çıkarsınız.iyi akşamlar dileğiyle.

Bu benim ilk deneyişim değil 1 buçuk yıldır deniyorum bi şeyler eksik ki yapamıyorum.Ama bu yöntemide deneyeceğim teşekkürler.

canmert196

Kayıtlı Üye
Astral seyahat ıcın yemek bıcımınıze ozen gostermenız bır artıdır ayrıca enerjı sevıyenız yukselır ve esık degerı asarsa ayrısma gerceklestırebılırsınızç

shado

Banlı Kullanıcı
8 yıldır vejeteryanım.Bu astral için iyi bişey mesela ama yapamadım bi türlü.