merhaba;bir rüya gördüm. fikri olan var mı?...

klaroline

Kayıtlı Üye
öncelikle herkese iyi forumlar diliyorum. bu konuyu isteksizce olsa da açıyorum, çünkü merak ediyorum. bir rüyamı anlatacağım. çok utanıyorum ama olsun. tek çarem burası... bir gece her zamanki gibi uyudum. aklımda herhangi bir düşünce yoktu. büyü ve diğer mistik güçler hakkında bilgim var fakat hiçbir zaman uygulamadım. yattığımda rüyadaydım ve bunu biliyordum. öncelikle çok mutluydum ,karşımda çok yakışıklı bir erkek vardı. o beni ,ben onu çok seviyordum. biz birbirimize bakıp öpüşüyorduk fakat benim içim hiç rahat değildi. içimden hep bırak onu , o senin ahlakından değil, o çok kötü yapma ,seni ele geçirecek gibi düşünceler geliyordu.tam devam ediyorduk ki ben bu yüzden rahatsız olmaya başladım. geri çekildim. o da neler oluyor. seni mutlu edemedim mi? dedi. bir şey söylemedim, sadece öylece bekledim. o da sinirlenmiş bir biçimde bakıyordu. ama hala affetmemi bekliyordu. sonra o uyarıcı sesler daha da yükseliyor. ve ben seni istemiyorum sen şeytanın tekisin! diye bağırıyorum. daha sonra o değişmeye başlıyor. ki bu arada rüyadan da giderek uzaklaşıyorum. onun gözleri kızıla dönüyor. vücudu da ateşe doğru dönüyor. gözlerimi açtığım anda sadece bir saniye görebildim sonra hemen yok oldu. ben tuhaf hissediyordum. 5 dakika sonra da sabah ezanı okundu. yalnız fikirlerinizi söylemeden önce belirteyim ki ben öyle majiyle falan ilgilenmem sadece metafizik alemiyle iletişim kurabiliyorum .sizce ne anlama gelir?...
sevgilerle...

canmert196

Kayıtlı Üye
fizik otesi alemle iletisim kuruyorum demisiniz.fiziki boyut bizim bulundugumuz boyuttur maddeseldir.Metafiziki boyut bedensiz varliklarin alemi diye adlandirabiliriz oncelikle cinlerle normal bir insan durduk yere geyik yapmak icin iletisime gecemez.Burda heralde enerjisel olaylara ilginiz oldugundan bahsetmissiniz dogru mudur? bu tarz ilgi alanlari uzerine fazla dusuldumu her sey gibi ruyalariniza yansiyabilir bu bir secenek diger bir secenek ise ruyaniz haberci olabilir fakat sitede ruya yorumcusu olmadigi icin her kiside yapamicagindan ruya yorumu yapilmamaktadir.

klaroline

Kayıtlı Üye
yok hayır sadece bilgim var. araştırıp ,öğrenirim ama hiçbir zaman çok fazla uygulama yapıp ciddiye almadım. yani hiç düşünmem ben. bu ilk defa oluyor.

canmert196

Kayıtlı Üye
bilinclenmekte enerjinin artmasinda onemlidir.Kisinin hareketleri degisir vs vs bilinc alti olabilcegi dusuncesindeyim bende ilk zamanlarimda olmustu fakat daha sonradan bu durum ilerledikce azalmaktadir.

klaroline

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim.fakat benim enerjim daha yeni gelişmiyor.6 senedir bilgilerimi hep tazeledim ama haklısınız. belki de enerjim bilinçleniyordur.
sevgilerle...

lavinia888

Kayıtlı Üye
bana da biliç altınızdan kaynaklanıyor gibi geldi geldi sayın stevierea bu gibi konulara ilginiz olduğundan böyle rüyalar görmeniz çok normal bence hiç kafanıza takmayın derim :)

canmert196

Kayıtlı Üye
enerjinin gelismesi kisiliginize hayatinizin isleyisine baglidir kisiden kisiye gore esneklik saglar bu sure.Ruyaniza hayirli bir ruya olmasini dilerim .

webmanx

Kayıtlı Üye
Sana yaklaşan kötü bir varlık.Seninle uğraşıyor,sakın ona teslim olma.Birde ezan okunmaya çok az kala veya okunurken bu tür şerli varlıklar kaçarlar.Rüyan daha uzun sürerdi ama ezan seni kurtarmış.Yoksa korkacaktın.ve her zaman oku.Rahmanın adıyla oku.

klaroline

Kayıtlı Üye
fakat ilgili değilim. hiç böyle bir rüya görmedim. ayrıca ben bilinçaltıma istediklerimi kaydediyorum. ve bütün bunlar çok alakasız, benim düşündüklerimle. ama haklı olabilirsiniz. en iyisi kafaya takmamak...
sevgilerle...

klaroline

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ederim...mertyail... böyle önerilerinizi hep alıyorum ,zaten okumadığım bir gün yok...
sevgilerle..

canmert196

Kayıtlı Üye
Sana yaklaşan kötü bir varlık.Seninle uğraşıyor,sakın ona teslim olma.Birde ezan okunmaya çok az kala veya okunurken bu tür şerli varlıklar kaçarlar.Rüyan daha uzun sürerdi ama ezan seni kurtarmış.Yoksa korkacaktın.ve her zaman oku.Rahmanın adıyla oku.
nasil olurda hangi izinle bir ruyayi yorumluyosunuz siz bu konuda yanlis bilgilerinizle uyeyi telaslandiriyorsunuz varlik gorulen ruyalar varlikla alakasi olmak zorunda degildir.

canmert196

Kayıtlı Üye
fakat ilgili değilim. hiç böyle bir rüya görmedim. ayrıca ben bilinçaltıma istediklerimi kaydediyorum. ve bütün bunlar çok alakasız, benim düşündüklerimle. ama haklı olabilirsiniz. en iyisi kafaya takmamak...
sevgilerle...
bilinc ustu istediklerimiz bilinc alti yasamimizin tamamini siz sokakta yaninizdan gecen insani farketmessiniz ama bilinc alti kaydeder onu.

klaroline

Kayıtlı Üye
yok... ben asla telaşlanmadım ,korkmadım da ...ayrıca bahsettiğiniz üye bana sadece fikrini söyledi ...ben de bunu istemiştim...
sevgilerle...

canmert196

Kayıtlı Üye
Sorun sizle alakali degil ruyalar hakkinda fikir yurutmek site kurallari geregi yasak

klaroline

Kayıtlı Üye
hımmm tamam kimle alakalıysa onun adına özür dilerim. yardımı ben istemiştim. :nopity:

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın stevierea, sitemizde şu an rüya yorumu yapılmamaktadır. Diğer yandan üyelerimizin ise rüya yorumu yapması yasaktır. !
İyi forumlar.

byrosa

Kayıtlı Üye
Öncelikle şunu belirtmek isterim; konunun başlığı yanlış " Lucid Deneyimim " diye bir başlık olarak açılsaydı daha iyi ve açıklayıcı olurdu. Onun dışında, bahsettiğiniz durum " Rüya Tabirleri. "ne girmekte sitemizde böyle bir şey şu anlık maalesef bulunmamakta. Rüyanızın size ne belirttiğini öğrenmek istiyorsanız araştırmanızı Rüya Tabirleri üzerinde değerlendirmeniz gerekir, sevgilerle.

GogoL

Kayıtlı Üye
yapıp yamamakta kararsız kaldığınız bir olayı bilinçaltınızda sorgulamış olabilirsiniz. o olayı,isteği ya da duyguyu rüyanızda çekici bir erkek olarak görmüş ve bu olaydan uzak durmaya çalışsanız da bir süre o olaya müdahil olacağınız sonrasında da tabiatınıza ahlakınıza ya da yaşama bakışınıza aykırı olduğu için kendinizi geri çekeceğinizi görmüş de olabilirsiniz, bu imgeyi rüyadan sonra birkaç saniye daha görmeniz belki altbilincinizden uyanmanıza rağmen sıyrılamamanızdan da kaynaklanabilir. belki hemen bir varlığa yorulması gereken rüyalardan olmayabilir. bir de böyle düşünseniz ?

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Rüya görmek ne güzel, kırk yılda bir hatırlayabildiğim rüya görürüm o da çıkmaz.