selam; sizin sevdiğiniz kişinin sizi sevip sevmediğini bulma uygulaması...

klaroline

Kayıtlı Üye
Bu işlemi uygulayacağınız kişinin yanına gidin. Onun karşısına oturun ve sohbet edin. Uygun zamanı bulduğunuzda gözlerine bakın. Gözleriniz birbirine kilitlensin. gözleriniz aracılığıyla Onun bütün hislerinin, sizin hakkınızdaki bütün düşüncelerinin sizin içinize aktığını hissedin.İçinizden ona şu soruyu sorun “beni seviyormusun?”.Eğer sizi seviyorsa içinize evet,sevmiyorsa da hayır doğacaktır...

sevgilerle...

Amazontanrıça

Kayıtlı Üye
Yanına gidemediğimiz durumlarda fotoğrafa bakarak yapabilir miyiz bu uygulamayı?

sun shine

Kayıtlı Üye
Gözlerinin içine uzun süre bakmak pek mümkün olmayabilir. Zaten gözleriniz birbirine kilitleniyorsa o kişinin de size karşı boş olmadığı anlaşılır diye düşünüyorum. Kim sevmediği kişinin gözlerine uzun süre bakabilir ki?

brightboy

Kayıtlı Üye
Yararsız bir uygulama, erkek milleti hoşlandığı bir kız kendisiyle havadan sudan muhabbet ettiğinde bile kızın ondan hoşlandığını düşünmeye meyillidir. Kızlar için de öyle bir sorun olmaz zaten, bir erkek bir kızı sevmeye her zaman açık gibidir, özellikle kız gençse :devil2:

Bu uygulamayı ilerletip düğün tarihi bile belirler insanlar sırf karşısındakinin gözlerine bakıp bir şey demeden.

elidaa

Kayıtlı Üye
Çok doğru bir uygulama olduğunu sanmıyorum..

Ssnowflake

Kayıtlı Üye
Telepati gücü gelişmiş kişiler için bence uygun bir çalışma ama çok net sonuçlar alamayız bence egomuz devreye girerse ya da duymak istediğimiz şeyi duyarsak o zaman ne olacak ?

aşk1

Banlı Kullanıcı
ya da yanına gitmenize gerek yok sizi seven sizinledir sizi üzmez hep sizledir. zor şey değil birinin sizi sevip sevmedğini anlamak. asıl zor olan sevilmek :( sanırsam bazıları için diyelim bazılarıda sevemiyor mesela :p

shamura

Kayıtlı Üye
deli saçması ya yanına gidemiyorsa ne olcak

hotep

Kayıtlı Üye
ya erkek olarak erkek arkadaşın gözünün içine manalı manalı bakmak '' ulan bu adam beni seviyomu dost olarak '' diye düşünmek değişik anlamalara mahal verir.ne şamın şekeri ne arabın yüzü :)

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Merhaba, iş yerimde bir kadın sürekli bana bakıyor. Benden en az 4-5 yaş büyük olmalı (yaşını bilmiyorum). Her gün göz göze geliyoruz. Ben utanıyorum ve uzun süre bakamıyorum :D Kadın çok belli ediyor.