cok acıl yardım lutfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

omlplt

Kayıtlı Üye
arkadaslar ben askerdeyken 4 yıllık bırlıktelıgım nısanlım tarafından terk edıldım gerı donmesı ıcın yptırtmadıgım havas ve vefk kalmadı ama ısler her seferınde terse gıttı ve ben bazı varlıklar tarafından rahatsız edılmeye basladım aylarca uyuyamadım psıkolojık tedavı gordum 2 kez ıntahar ettım eskısı kadar olmasada halen rahatsız edılıyorum benım ılk sorum bu varlıklardan tamamen nasıl kurtulabılırım ıkıncı sorum su ben ve eskı kız arkadasımın yıldızlarımızda bırlıktelık gozukmuyor dıyorlar yanı yaptıklarım bosuna dedıler bu dogrumu yanı ben bosunamı kurek cekıyorum havas ve vefklerle bu ıs olmuyor bırturlu baska yontemler varmı ben bu kızı gerı ıstıyorum bedelı neysede odemeye razıyım yanı kesın sonuc alabılecegım yontem nedır gerek hayır gerek ser nasıl olursa olsun donmesı ıcın ne yapabılırım fıkır ve goruslerınızı paylasırsanız sevınırım saygılar arkadaslar.

peril

Kayıtlı Üye
sen bi cadımıysdın ki:S:D

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Herhalde yeni oldu bu olay.. Kendine biraz zaman versen? Seni anlıyorum belli ki çok seviyorsun ama gerek hayır gerek şer demişsin, belki de bu senin için çok kötü olacak. Allah'ın da bir bildiği vardır diye belki düşünmemişsindir. Yani demek istediğim günün birinde o kızla birlikte olduğunda başına belki ummmadığın bir kötülük gelecek de olabilir. Hiç düşündün mü? Bak ben de buna benzer birşey yaşadım. Seneler önce askerden döndüğünde beni terketmişti üzüntüden yataklara düşmüştüm fakat seneler geçti şimdi karşıma çıktı tekrar. Böyle de olabilir. Allah her birimizin senaryosunu zaten yazmış bence dur ve bekle.

Karabey

Banlı Kullanıcı
Kişilerin ve annelerin isimlerinden yollarınızın kesişip kesişmediği bakılır eğer bir birliktelik yoksa herhangi bir vefk yapılmaz ama başka yöntemler var, sen ayrıldığın kişiye şuanda ne kadar yakınsın yani bir şekilde herhangi bir saç teli, herhangi bir eşyasından bir parça vb. şeyleri temin edebilmem mümkün mü ?

omlplt

Kayıtlı Üye
pek yakın sayılmam ama temın edebılırım sanıyorum kıme gıtsem kesın cozerım dıyor ama degısen hıcbısey yok delırcem :(

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
var olan çalışma büyü ve cin varsa temizlik dediğimiz yöntemler bunu yapmak mümkün profesyonel yardım almanız gerekebilir.

yıldız uyumu denilen şey kader birliğidir. kader birliği varsa işlem yapılır yoksa yapılmamalıdır. yapılsa bile ya hiç işlemez yada işlese bile kısa sürer.

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
kader birliği dediğimiz şeyi açabilir misin urum örneğin mabet falcısı bölümündeki "doğru kişiyle mi berabersiniz" bölümünde bunu mu inceliyorsunuz?

PUNKY

Kayıtlı Üye
Benimde öğrendiğim kadarı ile yıldızlar birlikte değilse yapacağın hiç bir şey etki etmez,atlatmak biraz zor gelir şu anda ama bağrına taş bas, kendin için hayırlısını bekle...Kaderinde olsa zaten bu kadar zorluk çıkmaz aranızda, zorlama, Allah'ın vardır bir bildiği...

omlplt

Kayıtlı Üye
ben bu ıslere uzagım ama bılmıyorum yanı peygamber efendımıze bıle tutuyor ama yıldızları bırbırıne uymayanlara tutmuyor garıp degılmı bu :( ınancımı yıotırıyorum artık herseyden :mad:

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
peygaber efendimize büyü tutuğuna dair hiç bir kayıt yoktur yanlızca nazar işlediğine dair açıklama vardır bu bir

varsayalımki tuttu yapılan büyü birleştirme değildir. kader birliği olacak bir durum yoktur.

yıldızları uyuşmayan birine büyü yapılsın ve o büyü 1 yıl işlesin istediği şeyi vereyim o kişiye

Oinonee

Kayıtlı Üye
peygaber efendimize büyü tutuğuna dair hiç bir kayıt yoktur yanlızca nazar işlediğine dair açıklama vardır bu bir

varsayalımki tuttu yapılan büyü birleştirme değildir. kader birliği olacak bir durum yoktur.

yıldızları uyuşmayan birine büyü yapılsın ve o büyü 1 yıl işlesin istediği şeyi vereyim o kişiye
yıldızların uyuştuğunu nasıl öğreneceğiz peki???

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
çeşitli kehanet türleri ile en ii yöntemler astroloji yıldızname ve sayı analizleridir duru görüsü açık bir medyumda rahatlıkla söyleyebilir. işlem yapacak medyum zaten önce bakar sonra karar verir

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
çünküüü evrenin sizin için daha başka iyi planları olduğunu kabul etmenizi rica ediyorum. Buna kalpten inanmanızı rica ediyorum. İnsan unutamaz sanıyor ama unutuluyor. Kırıldınız biliyorum, incindiniz, haksızlığa uğramış gibi hissediyorsunuz ama kabul edin bir şey olmayacaksa olmuyor.
Sizin için herşeyin en iyisinin olmasını diliyorum.
Evrensel ve Tanrısal plana güvenin.

İnsanlar plan yaparmış Tanrı gülümsermiş diye bir cümle var ki çok hoştur.

Saygılarımla,

mavilim

Kayıtlı Üye
gizlimabetperisi nekadar güzel yazmışsın...
olmayınca olmuyor en büyük gerçek bu.allahtan hayırlısını isteyip beklemek lazım.
sevgiler.

omlplt

Kayıtlı Üye
bılmıyorum ama kader dıyıp hayırlısı bu degılmıs dıyıp pes etmek buda dogru olamaz bence yanı nasıl desem bır tıyatro oyuncusundan farkımız ne oluyorkı ozaman

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
bılmıyorum ama kader dıyıp hayırlısı bu degılmıs dıyıp pes etmek buda dogru olamaz bence yanı nasıl desem bır tıyatro oyuncusundan farkımız ne oluyorkı ozaman

sadece bu konuda enerjinizi negatif yönde harcayıp kendinizi helak etmeyiniz demek istiyorum. Başka güzel şeyleri görmeniz için belki de bu ayrılık sizin için hayırlı bir vesiledir diyorum. "İlle de bu kız" diyorsunuz bedel ödemeye hazırsınız. Sevginiz önünde eğiliyorum saygıyla ancak sizin için demek ki hayırlısı bu değilmiş diyorum. Başka birisiyle daha çok mutlu olacaksınız belki o nedenle bu şekilde bir ayrılık oldu diyorum.

Her şer'de bir hayır varmış denir.
Pes etmeyiniz ama mücadele bu şekilde de olmasın. Bakış açınızı yumuşatmanızı öneririm. Keskin sirke küpüne zarar diye bir atasözü vardır. Şu an ki kırgınlığınız geçecek ve bu deneyim sizin karakterinizi sağlamlaştırma yolunuzdaki taşlardan birisi olacak. Ama hayat acısı ve tatlısıyla bu işte!
Çok gençsiniz şu anki deneyimleriniz henüz bazı şeyleri görebilmenize olanak sağlayamayabilir. Ayrıca askerde terkedilmiş olmanız ile askerde değilken terkedilmiş olmanız arasında hiç bir fark yok örneğin. Belki buna çok içerlediniz. Ama inanın ikisi arasında fark yok. İleri de siz de birilerini terk edeceksiniz belki. Belki de ettiniz bile. 20 li yaşlar güzeldir bunu üzüntülerle mahvetmeyin derim. Eğitiminize devam edin, hobiler edinin, spor yapın, çalışma hayatında başarılı olun, ticarette tecrübe edinin, çevrenizdeki güzellikleri görün, başka iyi ve güzel kızlarla ilgilenin. Kendiniz için her gün herşeyin hayırlısı için dua edin. Meleklerinizden size yol göstermelerini rica edin. Yalnız değilsiniz evrende. Sizi sevenlere tekrar bir bakın. Onların kıymetini tekrar anlayın. Önce siz değişeceksiniz sonra çevreniz kendiliğinden değişir bunu unutmayın. siz agresifseniz herkes de size agresiftir. Siz mülayimseniz herkes mülayimdir. Bunları deneyin ve görün. Siz içinizde kızgınlık varken bir yere gidin nedense herşey size karşıymış gibi hissedersiniz. Çünkü kızgınlığınız gözünüze perde gibi iner ve iyi göremezsiniz etrafı.

Evren, melekler, Tanrı sizin yanınızda buna inanınız. Ve mutlu olunuz.

Bunlar kendim şahsi önerilerimdir. Bakış açınıza ufak da olsa bir katıkı sağlaması bile çok güzel olur. Şu anı iyi değerlendirin. Şu an sizin geleceğinizdir aslında. Bunun farkında olun. Gelecekte şu an sizin geçmişiniz olacaktır. Hayıflanacak şeylere kapılmayınız. İyi düşünün iyi olsun. Bunca tasavvufçu bunca sufi bunca budist bunca münzevi bunca aziz öğretilerde bu tip şeyleri boşu boşuna söylememiştir. Bunlar binlerce binlerce yılın bilgileridir. Özümsenmiş ve süzüle süzüle bu günlere gelmiş öğretiler boşu boşuna şeyler söyledikleri için genel kabul görmemişlerdir.

Büyü yapmak evet bu da bir yöntemdir. Ama bu dünyada, bu evrende safhınızı belirlemeniz gerekir. Karanlığa mı aydınlığa mı hizmet edeceksiniz. TV'de Heroes denen bir dizi var izlemişsinizdir orada şöyle der (tam söyleyememiş olabirim ama yakındır kesin) "onları iyi yapan yetenekleri değil tuttukları taraftır". Bu tip küçük olaylar karşısında takınmış olduğunuz tavırların sonradan kalbinizde ve vicdanınızda derin yaralar açacak olaylara dönüşmesine izin vermeyiniz. Bedel ödemeye şu an hazır gibi hissedebilirsiniz kendinizi bu kırıgınlığınızla ama bir de sonrası var keşke, keşke, keşke demek var. O nedenle tekrar düşünün. Bunların affı da kefareti de vardır belki ama bu küçücük olay karşısında takındığınız tutum sizi yer bitirir belki, uykularınızı kaçırır buna düşmeyiniz lütfen.
Saygı ve sevgilerimle.

omlplt

Kayıtlı Üye
elıne salık gercekten usenmeden bırsuru guzel sey yazmıssın belkı mantıklı davranmadıgımın ben de farkındayım ama yapılan seyler cok agırıma gıttı ve kaldırabılcemıde sanmıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...