Bu bir yetenekmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaptan-bilgin24

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisiyim.
Öncelikle merhaba herkese.Arkadaşlar bazen yatağa girdiğimde gözlerimi kapatıyorum ve biraz dinlendiriyorum sonra gözlerimin önüne ben yapmadığım halde çok net görüntüler geliyor ve (bu görüntüler gün içerisinde yaşadığım olayların özeti yani gelecekle bir alakası yok) kendiliğinden oluyor. Hayal yada rüya değil çünkü bilincim tamamen açık ve uyanığım.sonra gözlerimi açtığım zaman odadaki herşey ve odanın kendiside aynı zamanda büyüyüp küçülüyor ve tekrar gözlerimi kapattığımda aynı olaya devam ediyorum sonra uykuya dalıyorum ve bu görüntüler rüyaya dönüşüyor.Yani kendimi rüya içerisinde buluyorum ve o gece rüyalarımı çok net hatırlayıp kontrol edebiliyorum.Başka bir zaman kendim yapmak istediğimde olmuyor (küçüklüğümdede sık sık olmuştur) . Bu bir yetenkmi yoksa anormal birşeymi? Değerli fikirlerinizi bekliyorum.

Saygılar..

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Aynısı bende de var.Ama sürekli olmuyor gözlerimi kapalıyken net olarak belirli sahneler görüyorum.

makine22

Banlı Kullanıcı
senin yaptığın rüyayı yönetebilme herkezin uğraştığı bir yetenek ;
adı lucid rüya bendede olmuştu bu olay araştırdım adı lucid rüyaymış
çoğu kişi bunu yapmaya çalışıyor.

kaptan-bilgin24

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisiyim.
senin yaptığın rüyayı yönetebilme herkezin uğraştığı bir yetenek ;
adı lucid rüya bendede olmuştu bu olay araştırdım adı lucid rüyaymış
çoğu kişi bunu yapmaya çalışıyor.

evet ama lucid dream sonradan oluyor.benim takıldığım yer ilk bahsettiğim kısım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...