Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/3 123 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: size korkunç bir olay benden;

Yer
    değişken...
    Rep Puanı : 28
    Ettiği Teşekkür
    0
    16 mesaja 23 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    23

Exclamation size korkunç bir olay benden;

efsane diyorlar ama orasını bilemem. ingilterede okuyan iki türk kızı yurtta aynı odada kalıyorlarmış.bir gece kızlardan biri arkadaşının evine ders çalışmak için gidecekmiş.diğer kızla vedalaşıp çıkmış ama tam 100 metre uzaklaşmış ki ders kitaplarından birini yurtta unutmuş.odaya geri dönmüş tabiatıyla .kapıyı açtığında ışıklar kapalıymış.'banu yattı herhalde diye düşünüp ayaklarının ucuna basa basa kitabını aramış.bulamayınca da ''kızcağızı rahatsız etmeyeyim nasıl olsa arkadaşımda da aynı kitaptan var. idare ederiz.''demiş.çıkıp ,gitmiş.ertesi sabah sınavdan döndüğünde bir de ne görsün! oda baştan aşağı kan içinde ! arkadaşının vücudu parçalar halinde ortalığa saçılmış.

duvarda muhtemelen kızın kanıyla yazılmış bir yazı varmış;muhtemelen kızın kanıyla yazılmış;
    ''aren't you glad,you didn't turn on the lights?

''ışıkları açmadığın için memnun musun ?....

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 572
    Ettiği Teşekkür
    16
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

çok klişe çok bayat bir hikaye bu özür dileyerek belirteyim.

Yer
    değişken...
    Ettiği Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    23

ne bileyim internette rastgele çıkıverdi karşıma. yenilerini paylaşırım bende.

Rep Puanı : 2994
    Ettiği Teşekkür
    3
    121 mesaja 251 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    48

Paylaşıma saygım vardır ama biraz saçma gibi geldi .

Sosyolog...

Yer
    değişken...
    Ettiği Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    23

bilmiyorum, genelde bu tür olaylar çok yaşanıyor.

Rep Puanı : 13465
    Ettiği Teşekkür
    92
    91 mesaja 136 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    102

Klişe çünkü çok eski zamanlardan kalma olduğu için. İlk okuduğum zamanlar etkilenmiştim, o zamanlar 11-12 yaşlarımdaydım. Korku hikayelerini çok severim. Teşekkürler paylaşım için.

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 572
    Ettiği Teşekkür
    16
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

bir tane de ben yazayım

Çok güzel birgündü. En sevdiğim arkadaşlarımı evime çağırmıştım. "Beraber çay içeriz, oturup dertleşiriz." diye düşünmüştüm. Beklemeye başladım. Tabii boş durmuyordum. Müzik dinliyor, günün keyfini çıkarıyordum. Olacaklardan habersizdim. Her zamanki gibi, fondaki müzik her ne kadar hareketli de olsa içimde birşeyler oluyordu. Gündüzdü ama karanlıklar hissediyordum. Kapı çalındığında korkmadım desem yalan olur. Gelenler onlardı: arkadaşlarım. "En sonunda geldiniz." deyip eve konuk ettim onları. Bir kenara oturdular. Gülüp eğleniriz diye gelmişlerdi; ama suskunlardı. Konuşturmak için çok çalıştım ama çabalarım boşunaydı. İçeceğimiz bir bardak çayın bizi neşelendirebileceğini düşünüp oradan çay getirmek üzere ayrıldım. Garipti; çünkü birbirleriyle bile konuşmuyorlardı. İçimi tarifsiz duygular kapladı. Neler oluyordu acaba? Yanlarına çaylarla geldiğimde ikisi birden bana öyle bir baktılar ki, gözlerinde nefret vardı. Havayı dağıtmak istedim yine sustular. Tam o esnada arkadaşım, çayını upuzun tırnaklarıyla karıştırmaya başladı. Tırnaklarını gördüğüm an, üstüme sanki kaynar sular boşandı. Korkuyordum nasıl uzaklaşabilirdim... (Cinler insan kılığına girdiklerinde ya tırnakları uzun olur yada vücutlarının bir bölümü farklı olur) Son çırpınışlarımdı. Kaçmalıydım. Tam o esnada, bugüne kadar sesine sinir olduğum kapı zili, bana en güzel şarkılar gibi gelerek çaldı. "Müsadenizle..." diyip kapıya yöneldim. Sessiz durmaları, beni korkutmuştu; ama kapıyı açmak son çaremdi. Kapıya yöneldim. Kapıda abim vardı. Hızla olayı anlattım. "Hadi gidelim. Çabuk olmalıyız, kaçmalıyız." dedim. "İçerde cinler var." "Nerden anladın?" dedi. Kısaca önemsemeyerek, "Uzun tırnakları vardı." dedim. Abim, hızla yüksek sesle tırnaklarını gösterip, "Böyle mi!" dedi. O anda bayılmışım. Sonra geciken arkadaşlarım geldiğinde beni ayıltılar.

alıntı

Yer
    değişken...
    Ettiği Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    23

aaaaavvvv seninki daha güzelmiş. bakalım ben de güzel bir tane oluşturmaya çalışıyorum. bu seferkini beğenirsiniz inşallah.

Rep Puanı : 13465
    Ettiği Teşekkür
    92
    91 mesaja 136 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    102

Etkileyiciydi Kehribar. Buna benzer bir hikaye okumuştum, onu andırıyor. Devamını bekliyorum, çok severim

Rep Puanı : 45
    Ettiği Teşekkür
    3
    5 mesaja 8 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    38

Anlatılan 2 hikayeyi de okumuştum çok çok önceden =) Böyle hikâyeleri severim. Teşekkürler...

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)