Uzaylılar gerçekten varmı ? ( Seviyeli Tartışma )

• Konbuyu başlatan Üye silindi 15237
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

albus

Kayıtlı Üye
İnsan ister.
Çok ister.
Hep "daha fazla" yı ister.

Ancak insanlardan bahsetmiyoruz.
Belki bizden çok daha iyi kalpli, saf, kendini düşünmeyen yaratıklardır.

Sorunu düşünecek olusak
Neden? Al sana yeni bir gezegen, kim istemez

Olabilir mi?
Olabilir.
Sonuçta ihtimallerden söz ediyoruz.
Neden olmasın?

bluecat

Kayıtlı Üye
Bu kadar saf iyi ve temiz varlıklar neden arayışa girsinler ki? Kendi gezegenlerinde mutlu mesut otururlar:)

Ori

Kayıtlı Üye
Belki kara deliklerden geçip boyut atladığımızda başka canlılar olabilir (HayalGücü:))

Karadeliklerin boyutlar arası geçiş kapısı olduğunu düşünüyorum küçüklüğümden beri ve nedense bu fikrim hiç değişmedi. O deliğe giren hiçbir şey çıkamıyor ve yok oluyor. Belki içindeki gazlar yüzünden madde eriyor olabilir ama nedense kapı görevi olduğunu düşünmeden edemiyorum.

Ori

Kayıtlı Üye
Belki evrende tek ilerleyebilen tür insan ırkıdır. Belki uzaylılar bizi değilde biz uzaylıları buluruz kim bilir..

H€RA

Kayıtlı Üye
Belki bu gezegene ihtiyaclari yoktur nasil biz oksijen olmayan ortamda dogal olarak yasayamiyor isek onlarda oksijen olan ortamda yasayamiyor olayabilir :)

Çok saçma bunlar kemosentetik canlımı yada alkol fermantasyonu falan mı yapıyorlardır. :D Hayal gücünün sınırlarını zorluyoruz :D Zaten bira mayası gibi fermantasyon yapan yaratıklarsa konuşmaya bile değmez boşverelim :D

Foras

Kayıtlı Üye
Karadeliklerin boyutlar arası geçiş kapısı olduğunu düşünüyorum küçüklüğümden beri ve nedense bu fikrim hiç değişmedi. O deliğe giren hiçbir şey çıkamıyor ve yok oluyor. Belki içindeki gazlar yüzünden madde eriyor olabilir ama nedense kapı görevi olduğunu düşünmeden edemiyorum.

Bence de bir kapı görevi görüyor, eger dunya disi yasam varsa kara deliklerden gectikten sonra olduguna inaniyorum.

H€RA

Kayıtlı Üye
Kara deliğe geçiş kapısı ismi biraz masum kaldı. Sonuçta vakum gibi etrafındaki birçok gezegeni, yıldızı içine çekiyor, çektikçe büyüyor. Dünya dışı yaşam kara delikteyse iyi bir yaşam yoktur orda :D. Kara delik ne bekliyorsunuz ki :D

hürem

Kayıtlı Üye
eğer bizden üstün olsalardı iletişim yönleri de gelişmiş olurdu. ya bize saldırıp dünyayı ele geçirirlerdi ya da doğru düzgün gelip tanışıp kaynaşırlardı . uzaylı da olsa insan insandır Ekli dosyayı görüntüle 3189

hürem

Kayıtlı Üye
:)) arkadaşlar özür dilerim resim de eklenmiş sonuna .bilerek olmadı .

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Ben uzaylılara gerçekten inanıyorum.Tarih boyunca insanoğluyla farklı yer ve zamanlarda görüşen,
ilahi güç,melek,kurtarıcı,nefilim,Tanrılar,Tanrıçalar,Yıldız Soyu gibi sıfatlar almış olanlarına inanıyorum.
Tarihin seyrini değiştirmek için zaman zaman dünyaya el atıyorlar.
Ancak medyada çizdikleri imaja inanmıyorum. Küçük boylu,çirkin,duygusuz olduklarını düşünmüyorum.
Bize iyilik mi yapıyorlar,kötülük mü o kısmı bilmiyorum.Tartışmaya açık bir durum.

Gaos

Kayıtlı Üye
Uzaylılar kesinlikle var.Bizden zekisi de var az zekisi de.Zekilerden gidersek, ben o kadar zeki canlıların farklı düşünsel yapısının olduğunu düşünmekteyim.Bu canlılar herhalde maddenin sırrını çözmüş,neden bir madde görünümünde olduğumuzu kavramış vs. olduklarını düşünerek yola çıktığımda,belli bir bedensel yapıya sahip olmadıklarını düşünmekteyim.veya tamamen aykırı olarak,istedikleri şekle sahip olduklarını düşünüyorum . güzellik-çirkinlik , neye göre kime göre ? önemli olan onun içi değil midir ? içi da zaten düşünebilien bir enerji (bu ruh mu(?) ben ruh olduğuna inanıyorum)..bu ruh belli deneyimler için hem enerjiyi hem maddeyi kullanıyor olabilir mi ? :)

Türkmenoğlu

Kayıtlı Üye
Peygamber efendimiz 18 Bin alemin efendisi değil midir? insanlar alemi, cinler alemi, ... gerisi nerede? Kaldı ki bize milyarlarca ışık yılı uzaklıkta olan, bizim varlığından haberimizin bile olmadığı ve belki de hiç olmayacağı o milyarlarca galaksi neden var? Allah bir tek yaprağı bile sebepsiz yere kıpırdatmazken o kadar galaksiyi neden yarattı dersiniz? Ayrıca Allah kuranda gökler için "araştırın" diyor.
Ben kesinlikle inanıyorum. Önceden de inanıyordum ama bir kaç sene önce gökyüzünde kesin bi şekilde görünce artık emin oldum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...