Kiyamet Zirvaligi

hoptopus

Kayıtlı Üye
Arkadaslar merhaba. Oncelikle insallah dogru yere acmisimdir konuyu,yanlis yere actiysam affola.Bu kiyamet sacmaligini hepiniz duymussunuzdur.ben son 1 aydir hic tv falan izlemedim ayni sekilde internete de girmedim diyebilirim is icin 1-2 arastirma disinda.ama son 3gundur her uyudugumda bu kiyamet sacmaligi ile ilgili bisey gordum.dunya yorungeden cikiyodu ve uzay bosluguna dogru ilerliyodu o sekilde uyandim diger gunlerde de benzeri ruyalar gordum sebebi nedir acaba yardimci olur musunuz

ruhname

Kayıtlı Üye
kıyamet zırvalık falan değildirki 21 aralıktada kıyamet kompayacağı kesindir dha kıyamet alametlerinin hepsi gerçekleşmedi 21 aralıkta dünyanın yeni bi çevrime gireceği söyleniyor buda bazı insanların üzerinde birtakım etkiler bırakacakmıs güya ama sizin şimdiden bu tür rüyalar görmeniz hayra mı şer emi alemettir bilemedim

Ü

Üye silindi 15237

Bu tür teorilerle insanların beynini allak bullak ediyorlar !

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
1 aydır tv açmamanız aralık ayında kıyamet senaryolarını daha önceden duymadığınız anlamına gelmez. Bilinçlerimiz çapalandı. O yüzden bu tür rüyalar görmeniz normal.

albus

Kayıtlı Üye
Kıyamet zırvalık değildir. 21 Aralık kıyamet kehanetine ise saçmalık demeniz -ben bu kehanete inanmasamda- savunanlarını üzüyor.

22 Aralık'ta bu kehanetin zırvalık olduğunu söylemeyi bekleyenlerde sırf sonsuzluğu yudumlamış insanların üzülmemesi için sabır şöleni yapıyorlar, bayağı zamandır.

ikk

Kayıtlı Üye
21 Aralıkta belki birşeyler olacak, belki olmayacak,
Olanı bazılarımız anlayacak, bazıları anlamayacak,
Kimi için zamanın sonu, kimi için yılın sonu olacak,
Bazı kabuklar kalınlaşırken, bazıları kırılacak,

Kıyamet: Toplanmak: iyilik için toplanılsın.
Kabuk: Kötülükle yürek kalınlaşır, kabuk tutar, her kötülük kabuğu kalınlaştırır, her iyilik kabuğu inceltir kırar
Zaman: Zaman görecelidir, gözlemciye göre değişir yani farazi-sanal. Ruh bedene girince zamanada hapsolur. Yıl sonu yeni yılı müjdeler zamanın sonu özgürlüğü varışı-dönüşü...

TEMENNİDİR...

delimavi60

Kayıtlı Üye
Kıyamet elbetteki zırvalık değildir. Ama 21 inde yada daha erken yada daha geç kopacagını rabbimden baskası bilemez. Ayrıca NASA acıklama yaptı. Dünyaya carpma gibi bir olay yok dedi

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Zaten papa isa a.s. doğum tarihinin yanlış yazıldığını şu an 2018 yılında olduğumuzu ilan etmedimi, yani biz hristiyan lideri papadan dahamı iyi bilecez buna göre bu tarih çoktan geçmiş demektir...

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Aslında kıyamet zırvalığı demek olmaz çünkü herşeyin belli bir ömrü var bu yüzden Dünya'nında bir ömrü var. Er geç yok olacak. Sadece bunun tarihini bilemeyiz. Zaman ve durumlar neyi gösterir bilinmez.

La-edri

Kayıtlı Üye
Zaten papa isa a.s. doğum tarihinin yanlış yazıldığını şu an 2018 yılında olduğumuzu ilan etmedimi, yani biz hristiyan lideri papadan dahamı iyi bilecez buna göre bu tarih çoktan geçmiş demektir...

Ilahi göcmenoglu :)
Hiristiyanlar sence Isa hakkinda bilgi sahiblerimi, onlarin inanclarini bir yazilmis kitap (mesela davici sifresi) bir video film yada bir ünlünün sözü sarsar.Her sarsinti bir "acaba" getirir, ve sürekli Isa(as) hakkinda yeni yeni bilgiler cikar dogru yanlis fark etmez, idda hep olacak, cünki hz. Isadan günümüze tasinmis hic bir maddesel kanit yoktur ve Incil de degisime ugradigi icin hakiki manada bir bilgileri yoktur Isa hakkinda..Ve bunu her hiristiyan kabul eder. Papa ne bilsin Isa'yi bilseydi Peygamberi gibi bariscil olurdu :)