cinler ve melekler ritüel yapmadan çağrılabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
pisişik güçler kehanetler,bedensiz varlıklar
Benim sormak istediğim konu enerji varlıklarını melekleri cinleri hüdamları davet yapmadan bir aracı yada kural olmadan çağırmak mümkün müdür? çünkü bir kaç seferden fazla başıma geldi melekleri yada cinleri çağırabiliyorum gelmesini istedikten 2 saniye sonra geldiğini hissediyorum sonrada geri gönderip açtığım kapıyı kapatıyordum sizce bu bir yetenek midir?daha önce araştırmıştım medyum özelliği bulunan insanlar bu gibi yeteneklere sahip insanların olduğunu acaba mümkün mü?

semra

Kayıtlı Üye
psikolojik olabilir öyle gel denince cini geçtim melek bide bana göre zor gelmezler.. o farklı çekimdir cinle melekle alakalı olduğunu sanmıyorum.. cinlere bide söz geçirmek kapıyı kapat diye zor güçç

dewil66

Kayıtlı Üye
Cinleri bilemem ama meleklerin öyle kolay kolay geleceğini zannetmiyorum.Benim bildiğim kadarıyla melekler çağırılınca gelmesi için çağıranın çok iyi,temiz kalpli olması gerekir.(Yanlış anlamayın sizin öyle olmadığınızı söylemiyorum :D)Ve gerçekten gelmesine değecek bir nedenle çağırmanız gerekir.Benim bilgim bu kadar onun dışında hisleriniz her zaman doğru olmayabilir.Bunu da unutmayın derim :)

focus

Kayıtlı Üye
oyunmu bu acaba diye düşündüm,
ama bu yönde verilmiş bir yetenek yada gücünüz olabilir de, gene de dogru yönde kullanmak önemli.
hayat da oyuncuları da şakaya gelmiyor bazen.
saglıcakla.

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Cinlerle hiç uğraşmadım uğraşmam da, ancak meleklerin değil çağırmak heran bizimle olduğunu biliyorum, farkına varınca ve iletişim kurunca emin olun cevaplar geliyor, yardım geliiyor bir sürü şey paylaşabilirim, ama temiz kalpli olmak deyince bir nebze arkadaşımız doğru demiş çünkü birisine kötülük için üzmek için çağırılamıyor

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Benim sormak istediğim konu enerji varlıklarını melekleri cinleri hüdamları davet yapmadan bir aracı yada kural olmadan çağırmak mümkün müdür? çünkü bir kaç seferden fazla başıma geldi melekleri yada cinleri çağırabiliyorum gelmesini istedikten 2 saniye sonra geldiğini hissediyorum sonrada geri gönderip açtığım kapıyı kapatıyordum sizce bu bir yetenek midir?daha önce araştırmıştım medyum özelliği bulunan insanlar bu gibi yeteneklere sahip insanların olduğunu acaba mümkün mü?
Geldiğini gittiğini nerden biliyorsunuz geldik gittik mi diyorlar mesela....geldiklerinden nekadar eminsiniz..

aLterreaz

Kayıtlı Üye
Sadece 7 cümleyle 70bin melek çağırabilirsin...

Araştır

Katarina

Kayıtlı Üye
Haklısınız gelebilirler;bunu bir irkilmeden dahi anlayabilirsiniz.

bendekiben

Elit Üye
Melekler herzaman bizimle olan fakat bize görünmeyen varlıklardandır.Sizi gelenin melek mi cin mi olduğu hükmüne götüren nedir?Melek ve cinlerin haricindede varlıklar vardır.Bunun ayrımını yapabilmek zor.Ancak belirli bir ritüel yapılır ve yapılan bu davet sonucunda gelenin bu uygulamaya göre ne olduğu bilinir.Onun haricinde yaşayan paralel evrenlerde bir çok varlık vardır.Sizin frekansınızın değişimine göre bu varlıkları algılama düzeyinizde değişir, yani varlık zaten ordadır tek fark sizin algılayıp ,algılamamanızdır.Sevgiyle...

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
Geldiğini gittiğini nerden biliyorsunuz geldik gittik mi diyorlar mesela....geldiklerinden nekadar eminsiniz..
gelip gittiklerini biliyorum çünkü küçük yaştan itibaren hep onlarla iç içeydim geldiklerini gittiklerini görüyordum kimin yanında kaç tane vardı hepsini görüyordum bu yeteneğimden cesaret alarak size aktarmak sormak istedim bu arada gizlenmeye gelince gizlendiklerini biliyorum hisslerim benim yanıltmadı bunun yanında kokusundan anlıyorum kendisi gelmeden kokusu ulaşıyor zaten ama benim gece yaptığım uygulama bunun üzerine melekleri ve müslüman cinleri çağırdım melekler ve müslüman cinler geldiklerinde saklanmış olan kafir cinler çığlık atmaya başlayarak kaçtılar sonra içimde öyle bir güven duygusu geldi iki anlatamam iste ben bu şekilde anladım umarım anlatabilmişimdir bundan dolayı danışmak istedim sizlere...selametle :)

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
flood gibi olacak ama gece yaptığım uyğulama büyü bozmak için olan bir uygulamadır. eksik yazdığım için özür dilerim

DreamDuality

Kayıtlı Üye
@Kamereli
Ritüel denildiği zaman herzaman büyük ve karmaşık birşey olması gerekmez.Dua okumak,meditasyon yapak, düşünmekte ritüeldir.
Siz düşünüyorsunuz ve onlar geliyorlar. Evet bu da basit şekilli bir ritüel.Kelimelere fazlaca anlam yüklememek lazım.
Aranızda bir kanal açılmış,bağ kurulmuş olabilir. Ancak geçici ve başka amaçlar nedeniyle olabilir.
Yetenek mi?Tesadüf mü?Başka birşey mi? Bunu bu işlerle ilgilenip ilgilenmemenize ve zamana bağlı.

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
@Kamereli
Ritüel denildiği zaman herzaman büyük ve karmaşık birşey olması gerekmez.Dua okumak,meditasyon yapak, düşünmekte ritüeldir.
Siz düşünüyorsunuz ve onlar geliyorlar. Evet bu da basit şekilli bir ritüel.Kelimelere fazlaca anlam yüklememek lazım.
Aranızda bir kanal açılmış,bağ kurulmuş olabilir. Ancak geçici ve başka amaçlar nedeniyle olabilir.
Yetenek mi?Tesadüf mü?Başka birşey mi? Bunu bu işlerle ilgilenip ilgilenmemenize ve zamana bağlı.
evet bahsettiğiniz gibi bir şey olabilir ama bunun tesadüf olduğunu sanmıyorum benim düşüncem tesadüf diye bir şey yoktur kader vardır kalbimin temiz olduğunu düşünüyorum çünkü küçük yaştan itibaren melekleri cinleri ifritleri ve buna benzer varlıklarla iç içe büyüdüm küçük yaşta evin içinde dolaşan varlıkların peşinden koştum bir odadan çıkıp diğer odaya girip kayboluyordu ellerinde hep bir kağıt vardı sebebini sorduğumda ise iyi insanların evine melekler girip çıkarmış bunu da herkes göremez görebilmesi için kalbinin temiz olması gerekir denmişti bundan dolayımı dır? bilemiyorum ama şunu söylemem gerektiğini düşünüyorum ettiğim duaların anında kabul olduğunu gördüm ve annem babam dahil hepsi şahittir bunlara ve yaptığınız kıymetli yorumlar için hepinize teşekkür ederim allah'ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun selametle :Angel_anim::biggrinjester:

Keira

Moderator
Melekler her zaman bizimledir, sadece göremeyiz. O yüzden onlarla istediğiniz zaman konuşabilir yardım isteyebilirsiniz. Sizi dinlediklerini ve yardım ettiklerini göreceksiniz. Tabi hayırlı isteklerde bulunmak şartıyla..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...