Davet Yardımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Müstemi

Kayıtlı Üye
İş
Ön Muhasebe & Raporlama
Merhaba arkadaşlar ;

Bana davet konusunda yardımcı olabilecek işin ehli arkadaşlar varmı acaba ? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

webmanx

Kayıtlı Üye
Varlıkları davet edipte ne yapacaksın,başına bela alırsın.Sağlam aklını kayb edersin kardeşim.

nigxe

Kayıtlı Üye
Ben onlarla temastyım diyen gerçekten istediği zaman temas kurabilen birisini görmedim ehli vardır ama onlarda bukadar ilerleyemediler. fakat musallatı olanlar var böyle işlerle ilgilenip musallat edinenler var onlarda sağlıksız iletişim içindeler sonları ne olacağı belli değil. soğan kabuğu yakınca geliyorlar ancak rahatsız edilmekten başka bir işe yaramaz.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Bir çok davet çeşidi var en kolayı tırnağa davettir gelirler tırnağında görürsün ayna daveti vardır hüddam daveti vardır ama tavsiye etmem hele sarfiyesini bilimyorsan israfı imar ı hiç bilimiyorsan tahassun dualarını bilmiyorsan sakın deneme derim ben bir dostun olarak...

Müstemi

Kayıtlı Üye
İş
Ön Muhasebe & Raporlama
Yaklaşık beş senedir cin taifesini araştırıyorum ama gerek imkanların kıtlığı ve iş yoğunluğum gerekse tutarsız bilgiler sebebi ile bir yol kat edemedim.İnternette bulunan bir çok bilgi birbirinden kopyala yapıştır sureti ile oluşturulmuş bilgiler. Ki paylaşımda bulunanların kendisi dahi konu hakkında uzaktan yakından ilgili değil. Nette yada sivil yaşantıda bir çok site ya da şahıs ile karşılaştım ya da tabiri caiz ise denk geldim bir çoğunda şarlatanlıktan öte yol göremedim. Hatta sırf sağlıklı bilgi alabileceğim umudu ile bir ocağa dahi tabi oldum 3 ay geçince çavuş yapıp 2 tane ocağa tabi cin verdiklerini söylediler :) Yıllarca ihtisas yapmış insanlar yeri geliyor arpa boyu yol katedemiyorken 3 ayda böylesine gelişim !! Nihayetinde çocuk kandırır gibi kandırmaya çalışıyorlar. Sözün özü işin açığı uzun zamandır sessiz kalsamda bu siteyi takip etmekteyim tarzı açısından genelleme yapacak olursak diğer sitelerle kıyaslandığında en oturaklısı gizlimabet diğer forum sitelerinin çoğunluğu çocuk bahçesi gibi geriye kalanlarıda zaten medyum diye geçinen musallatlı şarlatanların sitesi. Buradan çok umutluydum, ki hala umutluyum eminim sessizliğini bozacak işin ehli birileri var burada. Amacım bana sağlam bir davet verin bir çağırmaya herşey ayan olsun istediğim gibi at koşturayım değil, bilakis sabırla bu yolda eğitilmek ve pişmek istiyorum. Tekrar yardımlarınızı rica ediyorum.

İlgisiz kalmamanız ümidiyle & Saygılar

canselcan

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
aslında bende merak ediyorum o varlıkları görmeyi onlarla konuşmayı lakin korkuyorum siz korkmuyorsunuz anlaşılan...

Müstemi

Kayıtlı Üye
İş
Ön Muhasebe & Raporlama
Bu korkumu uzun zaman önce yendiğimi düşünüyorum. Nihayetinde korku insanı herşeyden alıkoyar.

canselcan

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
bilemiyorum hiç görmediği bir şeyi insan karşısında görünce ürperir doğrusu gelen varlık da size işkence çektirebilir...

Müstemi

Kayıtlı Üye
İş
Ön Muhasebe & Raporlama
Hazırlıklı olduğunuz taktirde sıkıntı yaşamazsınız diye düşünüyorum.

Müstemi

Kayıtlı Üye
İş
Ön Muhasebe & Raporlama
Onları iyi tanıdığınız taktirde ve şu var ki duaların & esmaların kudretini insanoğlu görmezden gelirken onlar en çok bundan çekinmekte.

canselcan

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Evet haklı olabilirsiniz, bazı insanlar dua okunduğu halde gitmediklerini ya da dua okumanızı engellediklerini söylüyor. Bence böyle şeyleri 2 kere düşünmeli insan... Tabii bilemiyorum söylenenler ne kadar doğru...

Müstemi

Kayıtlı Üye
İş
Ön Muhasebe & Raporlama
Önceki yazılarımda bahsettiğim durum işte hakkında bildiklerimizin doğruluğundan bile şüpheliyiz acaba? demekten kendimizi alamıyoruz ama risk almadan ilerlemek mümkün değil sağlam bir irade yeterli olacaktır bence.

canmert196

Kayıtlı Üye
Hazır olduğu taktirde sorun tabii ki olmaz, majisyen de hazır olunca çağırır. Hazır olması 0 dan başlayan bir kişinin ömrünün büyük kısmını alır, o da bazı ön koşullar olması gereken şeyler varsa hazırlık yapabilir.

webmanx

Kayıtlı Üye
Bu kadar basit değil davet işleri.Sonra pişman olursun ve korkmuyorum,korkumu yendim diyorsun ama sen öyle sanıyorsun.Senin daha davet yapmaya ruhen ve bedenen hazır olmadığını düşünüyorum kardeşim.Bulaşma bu işlere sonra kurtulamazsın,kurtulsanda yaranın izileri kalır sende.Sağlam davet arıyorum demişsiniz.Sağlam davet olsa bile önce sufliler gelir müslüman kılığında,sende onlara inanırsın oyuncak olursun onların ellerinde.Bende sağlam davetler var ama bu davetleride kimseye vermeyi düşünmüyorum.Çünkü insan hayatı çok önemlidir. ve sağlığınızın bozulmaması için davetleri vermek istemiyorum.ben dahi davetleri hiç denemedim.Ama varlıklar çocukluk yıllarımda gelip beni buldular.
Birde okumam çok kuvvetli olduğu için bazı şeylerden korundum ayakta kaldım.ALLAH'a şükür.Bakarsınız ALLAH ilerde size nasip ederse o zaman başka.Benden sana bir abi nasihatıdır.kardeşim.

Müstemi

Kayıtlı Üye
İş
Ön Muhasebe & Raporlama
Mertyail abi ben sağlam davet aramıyorum bu meşakkatli yolda bana ışık olacak bir dost arıyorum bir kandil diğer kandili tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmezmiş. Bendeki çocuksu bir arzu ya da bir heves değil. Ama yinede uyarılarınız ve samimi endişeniz için teşekkür ederim Müslüman bir cin takva sahibi olmayan bir insana ibadetlerini bırakıpta muhabbete gelmez farkındayım sadece bir dostun yardımına eğitimine ihtiyacım var,

canmert196

Kayıtlı Üye
hakanbelen davetler kisiye ozel iner ve istenen sonuc alinir.Sizin daveti indirmeniz gerek veya ustaniz size verdigi davet ise yarar haldedir.

Müstemi

Kayıtlı Üye
İş
Ön Muhasebe & Raporlama
İşte sorunum bu, ustam yok !!!

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
"Belki her arayan bulamaz ama bulanlar arayanlardan çıkar" derler.Bunlar nasip kısmet işleri..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...