Davet Yardımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Müstemi

Kayıtlı Üye
İş
Ön Muhasebe & Raporlama
Haklısınız, bulanlardan olmayı ümit ediyorum.

Müstemi

Kayıtlı Üye
İş
Ön Muhasebe & Raporlama
Umutsuz bir bekleyiş sanırım :)

Müstemi

Kayıtlı Üye
İş
Ön Muhasebe & Raporlama
Majisyen bir aileden gelmiyorum ancak kaderimde varolduğuna inanıyorum.

Müstemi

Kayıtlı Üye
İş
Ön Muhasebe & Raporlama
Teşekkür ederim, ya sonrası ve sonrasındaki süreç ?

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
İstediğiniz,dünyanın en büyük hazinesinin kapı anahtarı(şifresi)..Evvela,dünyada bu hazinenin anahtarını bilen kaç kişi olabileceğini bir düşünmeli..Bana öyle geliyor ki belki 5 yada 6 kişi olabilir.Koskoca dünyada..Bu insanlar kimlerdir,nerdedir?Onların nerde olduğunu ve nasıl bulunabileceklerini bir bilen var mıdır?..Diyelim ki bu kişilere bir şekilde ulaşıldı,size yada herhangi birine niçin bu bilgileri versinler ki?Sadece istemek yeterli olabilir mi?Her isteyen eğitilir mi?Hele de internet gibi genel bir ortamda..Olayın diğer bir boyutu ise böyle bir ilme sahip biri niçin eğitim versin ki,kazancı ne olacak?Efendim herşey para değildir,işin manevi boyutu vardır diyenler de olabilir..Elbette ama burda da liyakat önemli değil midir?Eğitim alacak kişi,dünyadaki 7 milyar arasından eğitimi-yeteneği-nefis terbiyesi kısacası maddi ve maneviyatıyla bunu gerçekten hak edebilecek-hazmedebilecek kişi olması gerekmez mi?Niyetim sizi kırmak değil,lütfen yanlış anlamayın ama,bu formu okuyan ben de dahil biçok kişi,sizin aradığınız anahtarı aramaktayız..Rehberinizi aramanız elbette takdire değer,asla yılmayın ama bulmanın o kadar kolay olduğunu sanmıyorum..Sanırsam bu dünyadaki en zor şeyi arıyorsunuz,ne diyeyim başka kolay gelsin !

Müstemi

Kayıtlı Üye
İş
Ön Muhasebe & Raporlama
Yazdıklarınızda haklısınız selamın bile artık sadece tanıdıklara verildiği günümüz dünyasında bilginin paylaşılması paylaşılanların yada paylaşanın güvenilirliği yanı sıra talebenin azmi istikrarı özverisi ve maneviyatıda tartışılacak konulardır tabi.Nasibinde yok ise ne mürşidine kavuşur insan nede ilime vakıf olur. Bellimi olur belki nasibimizde vardır aciz bir kul olarak sebebleniriz bizde.

Müstemi

Kayıtlı Üye
İş
Ön Muhasebe & Raporlama
488 Kişi konuyu incelemiş bunun 150'si mükerrer de 338 kişi. Bu kadar zor, imkansız ya da ulaşılmaz birşeymi istedim arkadaşlar ?

Resident

Kayıtlı Üye
İş
yönetmenlik
Benim düşünceme göre cinleri davet etmek için illa ki istek yapmana gerek yok. Çünkü cinler zaten sürekli olarak dünya'da bulunan varlıklar. Bence eğer bir şeyi çok görmek istiyorsan görürsün. Sadece gerçekten istemelisin ve hepimizin bildiği gibi görmek için gideceğin yerleri çok iyi belirlemen lazım diye düşünüyorum...

RoXSeR

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ;

Bana davet konusunda yardımcı olabilecek işin ehli arkadaşlar varmı acaba ? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

eyer soru sorma amaçlı çağırmak istiyorsan bir formül var elimde kendimde denediğim bir formüldür iki kez denedim ve başarılı oldum hiç bir problem yaşamadım ancak yaşama ihtimali de olabiliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...