Bebek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

donzula

Kayıtlı Üye
öncelikle herkese iyi forumlar daha doğmadan önce başıma gelen bi kaç olayı anlatmak istiorum yazmadan önce çok düşündüm eleştiri almaktan herşey parapsikolojiye bağlanmaz biliorm ama yine de belki dedim her neyse konuya giriyim ben annemim karnındayken tersmişim yani ters doğum yapılıcakmış doğuma az bi süre annemin anlattığına göre annem hastanede kontroldan çıktıktan sonra yolda yaşlı bi adamla karşılaşmış adam annemin karnına dokunup korkma kızım her şey daha iyi olucak demiş ve bayılmış hastaneye yakın olduğundan hemen hastaneye götürmüşler bilirsiniz bu gibi durumlarda hemen anne karnındaki bebeğe bakılır hemen ve baktıklarında artık ters değilmişim normal bi doğum olucakmış yani ve buna doktorlar bile inanamamış ikincisi ise doğumum evde ebe yardımıyla gerçekleşmiş gerçekten zor bi doğum olduğu anlatılırdı bana anlatılanlara göre doğduğumda 20 dk kadar ölü kalmışım hiç bi yaşam belirtisi yokmuş tokat suya koyma yıkama hiç bi şeye tepki vememişim tam ümit kesilmişken ağlamaya başlamışım bunlar özel durumlar olmaya bilir belkide çok doğaldır bilmiyorum ama 10 yaşlarımda hatırlıyorumda karanlıktan çok korkardım ve bi gece korkup annemin yanına gittiğimde komidinin üstüne bi ışık hüzmesi düşmüştü ve nereye baksam aydınlık oluyordu her yeri net bi şekilde göre biliyordum benzer tuhaf olaylara daha şahit oldum ama uzun uzun yazıp sıkmak istemiorum bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler :)

donzula

Kayıtlı Üye
eklemeyi unuttuğum bi şey var k.bakmayın son 2 yıldır da bulunduğum odaya uçan hayvanlar çok fazla gelmeye başladı geceleri özellikle karga güvercin yarasa bazen odamda bi sürü güvercinle kalktığım oluyordu

hürem

Kayıtlı Üye
o değil de 20 dk ölü kalıp da nasıl tekrar hayata döndün onu merak ediyorum ben

donzula

Kayıtlı Üye
bunu bende merak ediyorum ama şimdiye kadar hiç bir açıklama bulamadım

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Daha 2 ay önce bu anlattigin vakaanin aynisi,Almanyada yasandi,üstelik bebek morgta 1 gece kaldi.Tam ailesine teslim edilecegi anda yasadigini anladilar.

donzula

Kayıtlı Üye
dediğim gibi ev ortamında doğum gerçekleştiği için fazla bilgiye sahip değilim daha çok kafama takılan bayıldıktan sonra karında normale dönmem

BİRTSEN

Kayıtlı Üye
Bende 1 yaşındayken düşmüşüm annemin dediğine göre resmen ölmüşüm,sonra yaşlı bir komşumuz bana saatlerce masaj yaparak hayata döndürmüş.Tabi benimkisi bana göre anormal bir olay değil:) öldürmeyen Allah öldürmüyor.

bixi23

Kayıtlı Üye
Kul sıkışmayınca Hızır yetişmezmiş derler.Yolda annenizin karnına dokunup sizi anne karnında düz yapan şey bence ilahi bir yardım.Sonrasında olanlarda o olaydan arta kalanlar bence korkmanıza gerek yok böyle bir durumda.Gece korkup annenizin yanına gittiğinizde baktığınız her yerde ışık görmekte bence güzel bir şey.Sevgi ve Işıkla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...