Varlıklar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LordBelial

Kayıtlı Üye
Direk sorumu sormak istiyorum;
Ben demon davetleri arayan biriyim. Davetleri bulacağım diye birçok kişiyle konuşuyorum. Bana olmadık şey söyleyen, bu yoldan vazgeçirmeye çalışanların yanı sıra yardım etmeye çalışanlarda oluyor. Görüştüğüm biri demon bir cin türüdür. Azazel, Lucifer, Barbatos bunlar kulaktan dolma bilgiler yok öyle birşey dedi. Hayal kırıklığına uğradım diyebiliri bunları duyunca ama emin olamadım. Size sormak istiyorum. Bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Yardımcı olursanız sevinirim.

LordBelial

Kayıtlı Üye
Dimi yaa. Bencede öyle ama bunu söyleyenin bilgili biri olduğunu sanıyordum. of aklım o kadar karıştırdı ki.

Mylitta

Kayıtlı Üye
Demonlar Cinler ile kıyaslandığı vakit çok güçlü varlıklardır. Batı majisinde "Cin" diye bir kavram yoktur. Kötü ruh, demon vs. vardır. Doğu majisinde Cin olarak adlandırılan varlık ancak Demonun lejyonundaki ruhlar kadar kuvvetlidir. Her Demonun kendine ait lejyonu ve kontrol ettiği ruhlar vardır. Bu noktada Demonlar Cin padişahlarına çok benzerler.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Cinler alt kesim.Demonlar elit kesim.
Sen nasıl üst düzey yöneticilerin,Elit kesimlerin bilgisini bilemiyorsan,o cinde öyle Demonların bilgilerini bilemez.

doğaüstü_

Banlı Kullanıcı
selamlar .. ben de uzun zamandır bu konuyu araştırmaktayım .. yani diyorsunuz ki cin değilde demon çağıralım ? demonlar iyi ya da kötü olup olmadıklarını nasıl anlarız ? ayrıca iyi demon ya da kötü demon çağırırken farklı davetlermi yapılır yoksa şansımıza ne gelirse mi ? ve de ayrıca öteki taraftan bana yardım edebilecek varlık çağırmayı çok istiyorum .. bu konu da etkili davet yöntemi varmı bildiğiniz ? başka varlıklar da olabilir demon şart değil ..

Saprohil

Kayıtlı Üye
selamlar .. ben de uzun zamandır bu konuyu araştırmaktayım .. yani diyorsunuz ki cin değilde demon çağıralım ? demonlar iyi ya da kötü olup olmadıklarını nasıl anlarız ? ayrıca iyi demon ya da kötü demon çağırırken farklı davetlermi yapılır yoksa şansımıza ne gelirse mi ? ve de ayrıca öteki taraftan bana yardım edebilecek varlık çağırmayı çok istiyorum .. bu konu da etkili davet yöntemi varmı bildiğiniz ? başka varlıklar da olabilir demon şart değil ..

İyi Demon yoktur.

AJA

Elit Üye
Siteyi araştırırsanız her türlü davetten bilgi bulabilirsiniz.
Nasıl yapılacağından tutun nasıl korunacağınıza kadar.Biri burada çıkıp demon yada cin daveti istiyorum verirmisiniz der ama veren pek yoktur çünkü, armut piş ağzıma düş yok ;)
Demon hakkın da hiç bir bilgiye sahip olmadan davet etmeye kalkarsanız başınıza ''neler gelebileceğini'' davetten önce okumanızı tavsiye ederim sayın doğaüstü.
Bir demonla başa çıkmak hiç bilmediğiniz bir dilde biri ile düelloya girmeye benzer :) Kolay gelsin..

nigxe

Kayıtlı Üye
gelirler ama iletişim kurmazlar direk mevzuya girerler.

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Demon Çağıran Bir Arkadaşın Hazin Sonunu Okumak İstersen Forumda Bir Araitırma Yapman Yeterli ...

LordBelial

Kayıtlı Üye
Ne olursa olsun arkadaş daveti kafasına taktıysa o yazıların vazgeçireceğini hiç sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...