Hocaya gitmeden büyü bozulurmu??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Bir arkadasima ve kardesine birisi devamli büyü yapip duruyor,bu alti aydan beri devam ediyor,Hocaya gidiyorlar bozduruyorlar.Fakat o kisi tekrar yapiyor.Kim oldugunu tahmin ediyorlar ama hic bir sey yapamiyorlar.Benim duyduguma göre yapilan büyüyü kendileride bozabilirmis,bu dogrumudur??Neler yapmalari lazim??bilgi verirseniz sevinirim,tesekkürler:nopity:

BaD_bOy

Kayıtlı Üye
evvela büyü bozmak gerekir yöntemleri var.Sonra koruma yapmak gerekir yöntemleri biliyorsa kişiler kendileri yapabilirler yok eğer bilmiyorlarsa ehil kişilerden yardım almak elzemdir.

aaalll232

Kayıtlı Üye
Bildiğim kadarıyla büyü yapan kişinin enerji kavramı kelimelerle büyüdükçe katlanıyor. Yani eğer karşınızdaki şeyden kurtulabilmek istiyorsunuz . Sağlam kaynaklardan ulaştığınız uygulamalarla enerji katsayısını arttırıp ve yönlendirerek bu sorundan kurtulacağınızı umuyorum... Ayrıca sonsuz büyü kavramı yani süresi yoktur.. kişiden kişiye göre değişir .... saygılarımla

nigxe

Kayıtlı Üye
Büyüye maruz kalan insan az çok havas konularını bilmeli bazı duaları ezberlemeli alışkanlık haline getirmeli.
hocaya gitmeden insanın kendi mücadelesiyle büyü bozması daha kolay hoca diye şarlatan insanlar para karşılığı sözde muska yazıyorlar ama onların derdi para olduğu için o muskaları bile ciddiyetsiz yazıyorlar yada usulune uygun hazırlamıyorlar çok bilindik hocaların bile ben parayı görünce değiştiğine şahit oldum. büyüye maruz kalan kişinin kendsini büyüden arındırmak için niyet etmeli evi için kendisi için koruma duaları okumalı ve bu duaların büyülerden onu koruduğuna inanmalı inanç çok önemli inançla varlıklarla mücadele edilebiliyor. benim nacizane önerim bunu birçok insanda denedim defne yaprağı büyüden koruyor özellikle bolca defne yaprağı alıp yatağının altına evin odalarının çeşitli yerlerine bırakmalı ve bir kısım defne yaprağı ve akgünlük ile beraber tütsü yapmalı boy abdestine ve günde nas felak ayetel kürsi elem neşrah leke amenerrasulu dualarını okursa papaz büyüsü bile işlemez kesinlikle denediğim sonuç aldığım konular olduğu için yazıyorum.

hippolyte

Kayıtlı Üye
Büyüye maruz kalan insan az çok havas konularını bilmeli bazı duaları ezberlemeli alışkanlık haline getirmeli.
hocaya gitmeden insanın kendi mücadelesiyle büyü bozması daha kolay hoca diye şarlatan insanlar para karşılığı sözde muska yazıyorlar ama onların derdi para olduğu için o muskaları bile ciddiyetsiz yazıyorlar yada usulune uygun hazırlamıyorlar çok bilindik hocaların bile ben parayı görünce değiştiğine şahit oldum. büyüye maruz kalan kişinin kendsini büyüden arındırmak için niyet etmeli evi için kendisi için koruma duaları okumalı ve bu duaların büyülerden onu koruduğuna inanmalı inanç çok önemli inançla varlıklarla mücadele edilebiliyor. benim nacizane önerim bunu birçok insanda denedim defne yaprağı büyüden koruyor özellikle bolca defne yaprağı alıp yatağının altına evin odalarının çeşitli yerlerine bırakmalı ve bir kısım defne yaprağı ve akgünlük ile beraber tütsü yapmalı boy abdestine ve günde nas felak ayetel kürsi elem neşrah leke amenerrasulu dualarını okursa papaz büyüsü bile işlemez kesinlikle denediğim sonuç aldığım konular olduğu için yazıyorum.

peki geçmişte özellikle gençliğimizde 17 yaşımızda mesela aldıgımız hasedçi nazarlarına karşı da etlikimi bu defne yaprağı..Çünkü bulundugum yerde Defne var.Tütsüsünüde kağıda sarıp yapsam olur mu,kurşun döktürmeye param olmadığından defne olur mu şimdilik her şey ters gidiyor önce babam,sonra kız kardeşim,şimdi annem beni dışladı,işten kovuldum vb..gibi..duaları hep okudum ama bu yazdıklarımın çogu şu 3 günde arttı ,her gün bir olay oluyor..yarın ne olucak acaba diye yataktan kalkamıyorum..

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Maddi imkanınız olmadığını anladım. Sitede bir sürü bilgi var. Önce arınmak için şifa çalışmalarına bakın, bir süre yöneticilerin yazdığı konulara göz atın ve not tutun. Sıralarına dikkat edin, bilgilendikçe anlayacaksınız endişeniz olmasın. Kendinizi sürekli arındırıp pozitif tutmaya çalışın. Bu arada meditasyonlarınızdan evvel mutlaka duş alıp, duşunuzun sonunda tuz ile ovalanarak negatif enerjinizi temizleyin. Tuz elementi topraktır. Aklınızda bulunsun. Ayrıca korunmak için, yattığınız yeri yahut evinizi inancınıza göre, müslüman iseniz Ayet-el Kürsi ile çembere alın. Şimdilik bunlar size yardımcı olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...