birini sürekli düşünmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sekhmet734

Kayıtlı Üye
İş
tiyatro
Sayın Gaos, sizin düşünceleriniz dediğiniz, sizin enerji seviyeniz ve frekansınız bir yanda, onun enerji seviyesi ve frekansı diğer yanda. Biz iletişimde teknolojiyi seçtik ama çok az kabile (Aborjinlerin bir küçük bir kısmı gibi) insanın doğasını seçti. Onlar telepatiyle iletişimdeler, biz teknolojiyle. Kişilerin seviyeleri, yetileri bir de duygu durumları bu işin içine girer. Bu durumlar biraz o sebeple siz onu düşündünüz kesin şu etkisi var, bu şu seviyede kesin şu kadar diyemeyiz. Her kişinin şartlarına bağlıdır. Hiç enerji işleriyle uğraşmayan birisi, bilinçli olmasa da başka birisini düşünerek, bir anlık rezonans sağlayabileceği gibi, kişi bahsettiğiniz gibi enerji işlerinde ileri düzeydedir ancak odağı başka yerlerde yoğunlaşmıştır, farkındalığın altında etki eder.

Özellikle, denedim olmuyor diye adlandırıldığında, şu yaşanmıştır: X kişisi y kişisini düşünür, hadi beni arasın!! Hadi beni düşünsün!! Hadi beni sevsin ya da şunu bunu yapsın, olmama ihtimali yoğundur çünkü sesi güzel olmadan şarkı söylemeye (yetenek) deneyimi tecrübesi olmadan ustalık yapmaya çalışmaya benzer (tecrübe ve emek). İki ayrı kişi, hiç emek yetenek olmadan birbirini etkileyebilir mi evet ancak bilinçsiz olarak yakalanan bir aralıktır o, uzun sürede iş görmeyecektir. Siz onu düşündüğünüz için o kişi etkilenebilir de odağı konsantresi başka şeylerde olduğundan farkındalık altında kalabilir de.

Sayın cathrine, birisini basitçe düşündükçe olmasa bile, daha işler halde düşününce o da sizi evet düşünür. Yalnız onun farkındalığının altında ya da üstünde kalabilir. O bunu nereden anlayacak, peki ben nereden onun düşündüğünü anlayabilirim derseniz, bu tecrübeyle anlaşılır. Yetileriniz farz-ı misal duru seziye yatkın. İçsel olarak bilirsiniz ki o bağı kurabilmişsiniz. Aslında her kişi, henüz doğduğu anda, annesiyle bu durumu yaşamayaa başlar. Bizim doğamızda vardır ancak biz zamanla unutmaya başlarız. İç sesinizi, farkındalığınızı yükseltirseniz, size burada tarif etmekle sınırlı kalmaz, siz de deneyimlersiniz. Bu işlere ayıracak zamanınız, sabrınız ve inancınız varsa, küçük denemelerle başlar, kendinizi de geliştirir ve ne durumda olduğunuzu anlarsınız. Yani kişinin kim olduğuna, yetisine, tecrübesine bağlıdır. Ama bunu bilecek kişidir iç sesiyle vb.

Sayın sekhmet734, sizde zaten telepati yetisi var ise ve bu durumla ilgili kendinizi daha geliştirirseniz, karşıdaki kişinin alabileceğinden daha yoğun olarak ona ulaşabilirsiniz. Sonuçta psişik saldırılarda bile, karşıdaki kişi bunu almak istemez ancak ileten kişiyle alakalı olarak yine de yaşanır.

Sevgiyle...

Sayın alin yorumunuz için teşekkür ederim.Anladığım kadarıyla benim telepatik gücüm ne kadar fazla olursa o kişiyle aramdaki yakınlık ve aradaki mesafe gibi faktörlerin etkisi o kadar azalır diyebilirim.Çünkü bu faktörler bende acaba başarısız olur muyum kuşkusu yaratan şeylerdi ama dediğiniz gibi pşisik saldırılarda da karşıdaki kişi istemese bile düşünceler gönderilebildiği için ben de başarılı olabilirim kaldı ki benimki zarar verme amaçlı değil negatif bir düşünce değil aksine sadece o kişiyle aynı yaşamsal frekansa geçebilmek istiyorum.Bir de karşıdaki kişiye daha yoğun ulaşabilirsiniz derken sadece duygusal anlamdaki gibi bir etkiden mi yoksa vücut ürpermesi vs. gibi fiziki bir etkiden mi bahsettiniz?

medusa123

Kayıtlı Üye
İş
Ögrenci
İki türlü yolu var bu işin eğer aranızdaki bağ kuvvetli ise işe yarar ama aranızdaki bağ zayıf ise işe yaramaz o zamanda o kişiyi düşünmenin pek anlamı kalmaz . Ben bu durumları yaşadım ordan biliyorum :)

cathrine

Kayıtlı Üye
İşte aramızdaki bağın kuvvetli olup olmadığını bilmiyorum,bana göre kuvvetli ona gre nasıl bilemem?

alin

Kayıtlı Üye
Sayın sekhmet734, karşıdaki kişiye daha yoğun ulaşmaktan kasıt, kontrollü uygulama yapabilmektir. Doğru uygulayabilme, doğru yayından ulaşabilme gibi düşünelim. Siz doğru adrese yoğunlaşamaz iseniz, belki en fazla bu bahsi geçen ürperme tarzıyla sınırlı kalır. Şöyle düşünün, daha önce sayın origanum'un "telefon hattına ulaşma" gibi örneğinden alalım konuyu. x kişiyi doğru numaraları çevirerek, o enerjiyi harcayarak aradınız ulaştınız. Bu durumda ancak kişiyle iletişimde oluruz değil mi? Bir de çok yoğun enerji harcadınız, çok uğraş, çok emek ama alt komşuyu aradınız. Aslında bir numara hatalı. Belki en fazla, bir yerde telefon çalıyor diye sesi duyar ama onunla iletişime geçemezsiniz :) Ya da geçtiğinizde, yine kontrolsüz an yakalamayla sınırlı kalır. En sık yaşanan da günümüzde bu kontrolsüz yakalama anlarından ibarettir. Bu türlüsünü de kimi kişi az, kimisi daha çok ama bir şekilde yaşanır.

Sayın medusa123, evet aradaki bağ çok önemlidir ancak kontrolsüz güç durumlarında. Aile bağları anne-evlat, kardeşler arası, aşıklar arası vb. Yalnız kişi gücünü kontrollü kullanabiliyorsa şayet, aradaki bağ ya da bağsızlık da engel olmayabilir.

Sayın cathrine, size göre kuvvetliyse, işin yarı ayağı sizde olduğu için bu bir anlam teşkil eder. Öncelikle inanç var işin içinde, his var. Öteki ayağı ise o kişiye bağlı ancak siz şayet çok gelişirseniz ya da anlık odak aralığı yakalarsanız yine tesir edebilir.

Sevgiyle...

cathrine

Kayıtlı Üye
Elimizde olmadan düşünüyorsak,düşünmek istemeyip de düşünmenin bir anlamı var mı?Karşıdaki düşündüğü için mi biz de etkileniriz,ben düşünmek istemesem de düşünüyorum,bunu çözemedim,siz de böyle hissettiniz mi?

alin

Kayıtlı Üye
Sayın cathrine, hiç bir şey tesadüf değildir ve hiç bir şey biz istemeden diye yaşanmıyordur. Her şeyin bir anlamı vardır mutlaka, biz ne kadar görüp anlayabiliriz orası ayrı ama bu anlamı oluşunu değiştirmeyecektir. Biz istemeden yaşandığını düşündüğümüz şeylerin, bir çok anlamı olabilir. Evrenin bir mesajıdır bu yönlendirilme ama bunu farkındalıkla görebilirsek, bizde taşlar oturur. Bununla birlikte, bilinçaltımızın bizi, biz fark etmediğimiz anlarda yönlendirmesi de olasıdır.

Bilincin hallerini ve işleyişini biraz daha anlayabilmemiz, netleşmeyi arttırır. Bize çok alakasız gibi duran bir çok şeyin, bu bağlamda anlamı olduğundan, sizin o anlamı bulacak farkındalığa erişmenizdedir çözüm. Ya da bir çok genel yapılan gibi, göz ardı edilir ve mesaj ya da durum kendiliğinden silinip yok olur.

Etkileşimden biraz da olsa bahsetmiştim, her zaman karşıdaki düşündüğü için yaşanmaz yani bu durum. Ama o da olasılıklardandır. Bunu en iyi yanıtlayabilecek kişi sizsiniz ve içinizden alacağınız yanıt en doğru olanıdır. Çünkü herkesin yaşadığı kendisine has yoludur.

Sevgiyle...

cathrine

Kayıtlı Üye
haklısınız ama neden olduğunu bulamıyorum.

klaroline

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ,ben bunu yapmak için çok uğraştım. diğer çalişmalarıda öyle fakat ilk seferlerde hatta dönemlerde yapamıyoruz. bu işler sabır işi evet insan sinir oluyor tüm vaktini vermek zorunda kalıyorsun ama sonunda herşey oluyor. sadece biraz sabır değil,baya sabır gerekiyo.inanmayı da ihmal etmemek lazım...

denis22

Kayıtlı Üye
Elimizde olmadan düşünüyorsak,düşünmek istemeyip de düşünmenin bir anlamı var mı?Karşıdaki düşündüğü için mi biz de etkileniriz,ben düşünmek istemesem de düşünüyorum,bunu çözemedim,siz de böyle hissettiniz mi?

İNŞAALLAH o beni düşündüğü için ben de onu düşünüyor olayım.bu bile hiçbir şeyin boşyere olmadığı ümidini veriyor en azından benim için öyle.

denis22

Kayıtlı Üye
Sayın cathrine, hiç bir şey tesadüf değildir ve hiç bir şey biz istemeden diye yaşanmıyordur. Her şeyin bir anlamı vardır mutlaka, biz ne kadar görüp anlayabiliriz orası ayrı ama bu anlamı oluşunu değiştirmeyecektir. Biz istemeden yaşandığını düşündüğümüz şeylerin, bir çok anlamı olabilir. Evrenin bir mesajıdır bu yönlendirilme ama bunu farkındalıkla görebilirsek, bizde taşlar oturur. Bununla birlikte, bilinçaltımızın bizi, biz fark etmediğimiz anlarda yönlendirmesi de olasıdır.

Bilincin hallerini ve işleyişini biraz daha anlayabilmemiz, netleşmeyi arttırır. Bize çok alakasız gibi duran bir çok şeyin, bu bağlamda anlamı olduğundan, sizin o anlamı bulacak farkındalığa erişmenizdedir çözüm. Ya da bir çok genel yapılan gibi, göz ardı edilir ve mesaj ya da durum kendiliğinden silinip yok olur.

Etkileşimden biraz da olsa bahsetmiştim, her zaman karşıdaki düşündüğü için yaşanmaz yani bu durum. Ama o da olasılıklardandır. Bunu en iyi yanıtlayabilecek kişi sizsiniz ve içinizden alacağınız yanıt en doğru olanıdır. Çünkü herkesin yaşadığı kendisine has yoludur.

Sevgiyle...

sevgili alin bu düşünme olayı bende okadar derinleşiyorki bazan kendi kendime onun ismini sayıkladığımı farkediyorum.sizce bu nedir.derinlerden bir ah ediş gibi adını söylemek ve söyledikten sonra farketmek...her an olur olmadık zamanda bir anda hep onu düşünmek...acaba o düşündüğü içinmi ben düşünüyorum.yoksa benim düşüncem onu etkiliyormu...oysa onu yıılardır görmüyorum.ama son bir yıldır.öylesine yoğun bir hiss anlatamam.yardıma öyle ihyacım varki....

cathrine

Kayıtlı Üye
Sizi o kadar iyi anlıyorum ki,dediğiniz gibi inşallah onlar düşündüğü için biz de düşünüyoruzdur,bunun tek taraflı olduğuna inanmak çok zor,öyle bir his geliyor ki karşılıklıymış gibi ama bunu ispat edecek bir kanıtım yok,acaba onlar da bizi düşünüyorsa bir işareti var mıdır bunun denis222.

duygu12345

Kayıtlı Üye
arkadaşım ben eski sevgilimi düşünürdüm bazen içimden hissedercesine onu hayal ederdim canımı acıttığı şeyleri ona söylerdim sanki karşımdaymış gibi genellikle geceleri yapardım ve hep dönüş olurdu:) mesela bikeresinde gece 2 felandır aklımdan o geçti eskiye dair bişey hemen ondan msj geldi. sonra ne zaman onu dşünsem illaki ondan mesaj gelirdi. birisini çok içten düşün sanki yanındaymış gibi ona msjlar ilet ama odaklanman için çok derinden hissetmen lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...