Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Lucid Rüya mı

Rep Puanı : 23
    Ettiği Teşekkür
    9
    10 mesaja 11 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    24

Standart Lucid Rüya mı

Geçenlerde Hasan diye eski bir arkadaşımı rüyamda gördüm ancak uzun süredir konuşmuyorduk. Rüyada tekrar arkadaş olmak istiyordu, kabul ediyordum ancak sonra kötü ayrılıyorduk. Uyandığımda anlam verememiştim. İnternete girdiğimde arkadaş istediği yolladığını gördüm ama rüyam kötü bittiği için onaylamadım.
    Bir de yakın bir arkadaşımla koruyucu meleklerimizle iletişime geçmeye çalışmıştık. Ben koruyucu meleğime mektup yazmıştım. Yazdığım gün ya da bir sonraki gün salavat getirerek uyandım sonra da ezan okundu ve açıkcası biraz korktum.
    Yakın zamanlarda değişik şeyler başıma geliyor. Yine uyurken biri bana seslendi adımı söyledi. Olgun bir kadın sesiydi. Yakınımdaydı sanki, belki en fazla bir oda uzakta. Güzel sesi vardı. Uyandığımda saat tam 05.30du. Annemin sesine benzemese de -ki tanıdığım kimsenin sesine benzemiyordu- onun olabileceğini düşündüğüm için sordum ama annem değilmiş. Babam da bir ses duymamış. Bu sesi daha önce de duymuştum bir kere. Daha öncesinde de çığlık atan kız sesi duymuştum.

Yer
    Nota Alemi
    Rep Puanı : 738
    Ettiği Teşekkür
    177
    112 mesaja 165 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    34

Haberci rüyalar olabilir mi? :/

Çünkü ancak kendimi mahvederek ruhumun gerçek gücünü keşfedebilirim.

Rep Puanı : 23
    Ettiği Teşekkür
    9
    10 mesaja 11 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    24

Bilmiyorum sağolsun kimse de yardımcı olmuyor

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 14230
    Ettiği Teşekkür
    15
    67 mesaja 156 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    105

Lucid rüyada, kişi rüyada olduğunu anlar ve sonra yönlendirmeye başlar. Öyle ki rüyayı kontrolünüz altına aldığınız andan itibaren, dilediğiniz şeyleri yapabilirsiniz rüya boyutunda. Bahsettiğiniz rüyalarda, böyle bir örnek algılamadım.

Yaşanacak şeyleri daha önceden haber verenlere, genel adıyla haberci rüya deriz yalnız bu çoğu insanda ara sıra yaşanabilir. Sürekli haberci rüya alabilmek başka bir durumdur. Uyku ile uyanıklık arasında, türlü durumlar yaşanabilir. Çünkü algıladığınız, yaşadığınız boyuttan başka dalgaları olan bir duruma geçiyorsunuz. O sesin türlü nedenleri olabilir. Bilinçaltından gelen, her hangi bir gün duyulan bir kadın sesi de olabilir, varlıklardan şüpheniz ise ve istemiyorsanız, üstünde durmayın derim.

Ben neyim, neciyim dediğinde hatırla! Rabbin seni aşkla yarattı, tüm evreni hizmetine sundu, sana kendinden parça bıraktı, sana ne çok umut bağladı, fark etmedin mi?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)