25.11.2012 İzmir Gizlimabet Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İzmir'de Gizlimabet buluşması gerçekleştireceğiz. Saat kulesinin önünde saat 13:00 da buluşacağız. Buluşmamıza gelecek arkadaşlar Yule'ye özel mesaj atabilirler. Boynumda Horus'un gözü ( Ra'nın gözü olarak da bilinir) dövmesi var, kolaylıkla tanıyabilirsiniz. Ben mekanları bilmediğim için grup toplandıktan sonra uygun bir yere gideriz.

Tarih: 25/11/2012 pazar günü:
saat: 13:00
yer: Saat kulesinin önü.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Biz zaten Ankara'dayız. İsteyen gelebilir. Hafta içi ve hafta sorunu ücretsiz etkinliklerimiz oluyor. Buyurun gelin.

uqur

Kayıtlı Üye
İnşallah en kısa zamanda yolunuz İstanbul'a düşerde, sizlerle bir arada olma mutluluğunu bizlerde yaşarız.

kwanyin

Kayıtlı Üye
İş
ediş ile büdüş
İstanbul ne zaman? :)

origanum

Yönetici
İstanbul'da defalarca toplanıldı ama İstanbullular buluşma yapılsın geleceğim, gelmek istiyorum deyip gelmedi. Diğer şehirlerden buluşmayı duyup gelen birkaç üye ile toplanıldı orada.

thales

Kayıtlı Üye
Adana'da da bir zirve yapılsın..

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Bende geleceğim, bende bende. :)

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Yalnız İzmir'de buluşunca hangi mekanda oturacağız? Kemeraltı tarafı mı, yoksa bir yer belirlendi mi?

nyıldırım

Kayıtlı Üye
Buraya yazdıktan sonra siteye birazcık daldım ve araştırınca adresi buldum. Kusuruma bakmayın uğraştırdım. Bende Ankara’dayım. Sizlerle tanışmaktan mutluluk duyarım sevinirim. Hocam siz hangi günler ve hangi zamanda orada oluyorsunuz?

uqur

Kayıtlı Üye
İnşallah bir daha ki sefere arkadaşlarımız, bu konuya daha ciddi bir yaklaşım sergilerler Origanum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Genelde hep Akademi deyim. Gün içinde çalışıyorum. Randevu almadan gelindiğinde görüşecek vaktim olmuyor. Bununla birlikte etkinliklerimizde hep varım. etkinlik dışında gelecek arkadaşlar Akademiyi arasınlar. Gün ve saat belirlesinler.

Ben istanbul u sevmediğim için İstanbul da işimi halleder halletmez. Geri dönerim. O yüzden İstanul da bir etkinlik yapmayı planlamıyorum.

kwanyin

Kayıtlı Üye
İş
ediş ile büdüş
İstanbul’u sevmiyorsunuz ama tanışmak isteyenler için, bir kez de olsa düşünmez misiniz bir toplantı? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...