25.11.2012 İzmir Gizlimabet Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
:boat:Ben gelemiycegim ama gönlüm ve ruhum sizlerle olacak.:hurray:

Foras

Kayıtlı Üye
Büyük ihtimal antrenmandan çıkışta direk olarak geleceğim, beni de elimdeki mavi spor çantadan tanıyabilirsiniz :)

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Buluşmaya gelecek arkadaşlarımız aşağıda belirttiğim numaradan arayarak geldiklerini haber verebilirler. Böylece gelen arkadaşlarımız ile rahatlıkla buluşabiliriz. Toplantı için geldiğinizi bildiriniz ve bizde sizi kolayca bulalım. Sevgi ve Işıkla...
0531 692 4070

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
İzmir'de Gizlimabet buluşması gerçekleştireceğiz. Saat kulesinin önünde saat 13:00 da buluşacağız. Buluşmamıza gelecek arkadaşlar Yule'ye özel mesaj atabilirler. Boynumda Horus'un gözü ( Ra'nın gözü olarak da bilinir) dövmesi var, kolaylıkla tanıyabilirsiniz. Ben mekanları bilmediğim için grup toplandıktan sonra uygun bir yere gideriz.

Tarih: 25/11/2012 pazar günü:
saat: 13:00
yer: Saat kulesinin önü.

Güncelleme.

Sevgiler... :)

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Güzel bir İzmir buluşması olacağa benziyor. Bende gelebilmek istesem de koşullar uygun değildi. Umarım giden herkes için güzel bir gün olur. :)

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Bende özel sebeplerden dolayı gelemedim buluşmaya ama gidemediğim için çok üzgünüm. Bir başka sefere inşallah. Belki bu sefer İzmir'de sevgili urum ile yule güzel bir konuda seminer düzenlerler.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Umarim bizimlede paylasirlar bu güzel günü?? Mesela neler yaptiklarini,nerelerde gezdiklerini,ayy cok merak ediyorum,kac kisi bulustular acaba?? Neden almanyada yasayan arkadaslarla bizde bir gün yapmiyoruz??? Gercekten güzel olur.:party:

AJA

Elit Üye
Ben de ben de merak ediyorum :) Biri çıkıp anlatsın ama ya :D

namasteipek

Kayıtlı Üye
ben de ruhen orda olmaya niyet etmiştim darısı ruh ve beden bir arada en hayırlı buluşmaya:)

cibabu

Kayıtlı Üye
Sadece şunu diyeyim gelemeyenler çok şey kaçırdınız :) Çok güzel bir gündü herkese teşekkürler ;)

AJA

Elit Üye
Yani ''gelemediğimize'' üzülürken bir de çok şey kaçırdığımıza üzülelim yani ? Teşekkürler cibabu :)

dertlipınar

Kayıtlı Üye
İş
emekliÄŸim
ALLAHIMA şükürler olsun izmir buluşması nasip oldu ve huzurluyum orada bulunan arkadaşlarım evlatlarımla bire bir görüşmek kısmet oldu gelmeğe üşenen arkadaşlar ise çok şey kaçırmış oldular sn urumu sn yuleyi ve sn ismini şuan unuttuğum bayan evlatları tanımak karşılışlı görüş alışveriş yapmak beni fazlasıyla mutlu etti hepsini buradan ayrı ayrı teşekkür ederim iyiki varlar iyiki sitedeyim iyiki onlarla tanıştım saygılarımla hepinizi sevgiyle kucaklıyorum hayırlı akşamlar dilerim:hurray:

focus

Kayıtlı Üye
lütfen anlatmayın.
üzülüyorum.
bari videoya çekip 5 dakikalıgına paylaşsaydık.
gelenlere maşallah gelemeyenlere inşallah gibi olmuş yani.

gulgaye

Kayıtlı Üye
İş
memur
orada olmayı çok istedim.o sabah uyandığımda ilk aklıma gelen ''bugün izmir buluşması var'' cümlesiydi lakin kocaelideyim benim için uzun bir yol imkan olmadı.inşallah yakın illerde bir buluşma düzenlenir ve arkadaşlarla tanışma şansı bulurum.iyi formlar sevgiyle kalın.

can-dan

Kayıtlı Üye
İnşaAllah bir dahaki İzmir buluşması hayırlarla bana ve tüm isteyenlere de nasip olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...