auraya benzeyen şey?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hecate.agarta666

Kayıtlı Üye
merhaba sevgili arkadaşlar, biraz kafam karıştı sizlere danışayım dedim.genellikle aynanın önünde hazırlanırken herhangi bir şekilde hareket ettiğimde;siyah auraya benzeyen kalkan gibi birşey görüyorum.aklımın karıştığı nokta şu;mesela kolumu kaldırdığımda o aura gibi şey yavaşça koluma doğru hareket edip yerine yapışıyor.bunu gözümle görebiliyorum.şunu da belirtmek isterim ki benim auram sarı renk.sizce nedir bu?ya da auramın rengi değişmiş olabilir mi?şimdiden teşekkürler:)

ganicen_drakul

Kayıtlı Üye
auranda yırtık olabilir arkadaşım sarkaç testini bir dene yardımcı olabilir

AJA

Elit Üye
Bu görülen harakete göre ışığın yada adı neyse agarta666 da bahsettiği şey nedir tam olarak ?Genelde el ve kolların hareketelinde bir ardısıra takip oluyor.Bunu ben de çok yaşıyorum ve beyaz şeffaf ışığımsı bir gölge gibi oluyor.Bu bir göz yanılmasımıdır ?

Ori

Kayıtlı Üye
Aynen o beyaz şeffaflığı bende görüyorum.

Mylitta

Kayıtlı Üye
Aura sabit bir şey değildir. Rengi ruh halinize, duygularınıza hatta fiziksel durumunuza göre bile değişebilir. Kimsenin standart bir aurası yoktur. Alın çakrası ile ilgili bir çalışma yaptıysan istemsiz olarak bunları görüyor olabilirsin.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Genelde görülen aura şeffaf, ışığımsı ve hareket halindedir. Durugörüsü gelişmiş kişiler aura renklerini de görebilirler.
Aynada iki kaşınızın arasında ki 3. göz- ajna çakrasına gözünüzü kaçırmadan bakarsanız auranızı görebilirsiniz. Ya da beyaz duvar (fon) önüne oturtacağınız bir yakınınızın baş veya omuzunun dış kenarına odaklanarak bakarsanız aurasını görebilirsiniz. Bunu öne doğru uzattığınız kolunuza bakarak da deneyebilirsiniz. Arka planın açık renklerde olması daha kolay görmenizi sağlayacaktır.
Canlı cansız her şeyin aurasını görmek mümkündür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...