Cadilar ve uçma merhemi

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
Bize hep cadıların uçtukları gösterilmiştir bizde hep öle sanmışızdır dünya da gerçekten uçan bir cadı var mı bilmiyorum ama cadılar adslında uçmazlar en azından fiziksel olarak uçmazlar ruhani olarak uçabilirler işte buna astral seyahat deriz cadılar bu tür bir seyati gerçekleştirmek için tarih boyunca çeşitli tarifler üretmişlerdir bu tarifler(formüller)in bir kısmı günümüze kadar kalmıştır işte bu yazımda bu formüllerde ve içeriğinden bahsedeceğiz;
Rollo Ahmet kara büyü kitabında şöyle der;bu merhem kullanıldığı vakit gerçekleşen hayaller vardı cadılar bu merhemle başka diyarlara gidip kan içtikleri ve genellikle keçi kılığında olan kadar kudas ayinlerinde (törenlerinde) kutsanmış ekmeği ayaklarının altında çiğneyen ,madilleştirdikleri şeytanın kaba etinin öpüldüğü iğrenç seyahat alemleriydi .her yaştan cadı bu toplantılarda boy gösteriyordu süpürgenin üzerinde uçarak ve bir vahşi hayvan kılığında bir ruh tarafından getirilirlerdi ve ayrıca ruh tarafından çok düşünveli olduklaırndan dolayı alındıkları yere gündoğumundan önce geri bırakılırlardı başlamadan önce vücudunu bu tür bir merhemle takdis etmek adettendi
Asıl sebt töreni yedi yılda bir gerçekleştirilirdi . diğerleri yalnızca coven toplantılarından ibaretti.Sebt törenlerindekara kudas kutlanırdı cadılar bu toplantılara mutlaka çocuk götürmek zorundaydı zira şeytanın çocukalara va kana talebi inanılmaz yüksekti .Ayrıca cadılar çocukların cesetlerinin merkem ve mum yapımı için ağ oalrak kuulanıyorlardı.
Büyünün Cadılığın ve Okültizmin Tarihi kitabındada bu konuya şöyle değinilmiştir ; cadıların hazırladığı karışımlarda kullanılan maddelerin niçeriğine ilişkin yapabileceğimiz ne güzel şey shakespeare'nin macbet'indeki cadıların kullandıkalrından söz etmek olur bunlar şöyledir ,kara kurbağasının zehri ,yılan derisi,su kertenkelesinin gözü,kurbağa bacağı ,yarasa tüyü,köpek dili, engerek dili,kertenkelebacağı,baykuş yavrusunun kanadı,ejderha pulu,kurt dişi,bir cadının mumyası,köperk balığının gırtlağı,ve ağzı,keçinin safra kesesi ,kaplanın bir bölümü.habeş maymununun kanı ,bir tatarın dudakları,bir yahudinin karaciğeri,ve doğarken boğulan bebeğin parmağı bunların arasındadır .(aslında çok mide bulandırıcılar biliyorum ama kitapta böyle yazmış :D)kullanılan bitkiler ise gece kazılaraka çıkarılan ağı otu kökü , ve aytutulması sırasonda porsuk ağacından elde edilen kıymıklardır .
Şimdi gelelim cadıların uçma merhemerinde kullandıkları azıl malzemelere
it üzümü,güzelavrat otu,beşparmak otu,adamotu(kökü),büyük baldıran , ban otu ... bu maddeler yağ ile ezilir ve ya domuz yağı ile karıştırılır ve işlenerek merhem ahaline getirilir.bu merhem kalp bölgesine mide boşluğuna koltuk altlarına ve şakaklara sürülürdü bu merhemde ayrıca belirtildiği gibi kurbağa bacağı ve yeni doğmuş br bebeğin topukları kesilerek akıtılan kanı yada yeni doğmuş bebek yağı .
Bütün cadıların genelde kendilerine özgün cadı merhemi formüüllleri olmuştur .ama bilinmelidir ki formüldeki bütün maddeler çok zehirli içeriğe sahiptir.kısa yada uzun vadeli delilik,kudurma,sapkınlık ve sanrılara yol açabilir bugüne kadar gelebilmiş belli başlı cadı merhemlerini şu şekilde sıralayabiliriz ;
1. haşhaş, itüzümü,acı marul ,büyük baldıran ,beşparmak otu,güzelavrat otu,delice,ban otu,sütleğen otu,itboğan,yağlı ackerwenrz(kurbağa yağı çounlukla çocuk yağı)
2.del porta:eppig,güzelavrat otu ,pelesenk kavağı,kurum,wessermerk,sarı süsen,peşparmak otu,it üzümü
3.hartlieb:gazel dili,mine çiçeği,yer fesleğeni,aco damkoruğu, kara baldır,cichorie
4.papa3.julius 'un özel doktoru Andreas de Lagua (1499-1590)
büyük baldıran ,it üzümü,mandragora,ban otu
5,paracelsus:kinderfet,hahaş, it üzümü,cichorieve büyük baldıran

gibi gibi daha bir çok formül mevcut bu förmülller denenmişmi denenmemişmi bilmiyorum ama sakın ha deneyin kesinlikle demiyorum !!şamanlarında bellirli bir takım otlar ve bitkiler kullanarak bilinç seviyelerini değiştirdikeri başka boyutlarla iletişime geçtikleri biliniyor...

alıntı değildir!!!:rolleyes:

lady_di

Kayıtlı Üye
bebeklere üzüldüm..
alıntı degildir denmiş..
eline saglık..

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
evt bende üzüldüm zaten bunalr birazda efsanemsi olduğu için 100% gerçek olduğunu sanmıyorum :) ...

peril

Kayıtlı Üye
bunu daha kolay bi yoluda var madem bebeklere üzlüyorsunuz :D

bir yasını doldurmamıs bir insan yavrusunun topukları kesilerek kanı bir kaba toplanır sonrada cesedi bir kazanda kaynatılır, kanın içine yabani havuc,bıldırcın otu,besparmak otu,köpek üzümü ve is karıstırılır ve bu karısım kazana atılarak yagın içinde eritilir olusan merhemi cıklak vücuda deriler kızırıncaya kadar sıvazlanır

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Cadilarin uçmak için kullandiklari yağlar yada karişimlardan ilk anyacağimiz fiziksel olarak uçmasi değil. Astral olarak seyahet etmesi olmalidir.

Bir çok astral alem yolcuğu metodunda bu tür maddeler vardir. Cadilarda ise bu uygulama farkli olarak oral yoldan alinmamasidir. Ona ek olarak ve daha önemli olarak çiplak bedenlerine sürmeleridir. Bir çok astral seyehat
uygulamalarini çiplak yaparlar. Bu dişi sembolüne olan değerden kaynaklanir.

Bu merhem yağ yada adina ne derseniz deyin. Bir bitki karişimi ve kan içerir. Ama bu kan bir canlinin öldürlmesi sonucu elde edilmez dişin vajina kanidir. Kesmeye yada öldürmeye gerek yoktur.

Diğer önemli madde ise şuan kimsal yada bağimlilik yaratici madde dediğimiz. Haşhaş sütü, esrar gibi beyni direk etkileyen maddelerdir.

( bu yazdiğim durumu bir özendirici olarak düşünmeyin yoksa tün kimsayal madde kullananlar astral alemi dolaşirlardi)

bu karimlarin içilmesi yada vucuta sürülmesi başarili bir uçuş sağlarmi hayir.

Insiliye edilmiş yolcu uzun bir yolda yürümektedir. Insiliye edilmeden önce bile aylarca yillarca çalişmiş. Insiliye sirasinda yine çalişmiş insiliye sirasinda yine çalişmiştir.

Misirlilar bu yolu ikiye ayirir isis insiliyesi osirus insiliyesi diye. Bu gerceklik değişmemiştir. Ismni ne olursa olsun iki izlenmesi yol vardir.,
,
başlangiç ve teorik eğitim
gelişmiş ve uygulamali eğitim

ilk eğitimi başaramayan ikincisine geçemez

ikinsini başaran da astral planda 4 evreyi geçirmesi gerekir .

Bu konuyu başka bir yerde detayli olarak anlatirim

sonuç: Bu türlü maddeler küçük birer yardimcidir. Başka bir sihirli bir özelliği yoktur

peril

Kayıtlı Üye
Cadilarin uçmak için kullandiklari yağlar yada karişimlardan ilk anyacağimiz fiziksel olarak uçmasi değil. Astral olarak seyahet etmesi olmalidir.

Bir çok astral alem yolcuğu metodunda bu tür maddeler vardir. Cadilarda ise bu uygulama farkli olarak oral yoldan alinmamasidir. Ona ek olarak ve daha önemli olarak çiplak bedenlerine sürmeleridir. Bir çok astral seyehat
uygulamalarini çiplak yaparlar. Bu dişi sembolüne olan değerden kaynaklanir.

Bu merhem yağ yada adina ne derseniz deyin. Bir bitki karişimi ve kan içerir. Ama bu kan bir canlinin öldürlmesi sonucu elde edilmez dişin vajina kanidir. Kesmeye yada öldürmeye gerek yoktur.

Diğer önemli madde ise şuan kimsal yada bağimlilik yaratici madde dediğimiz. Haşhaş sütü, esrar gibi beyni direk etkileyen maddelerdir.

( bu yazdiğim durumu bir özendirici olarak düşünmeyin yoksa tün kimsayal madde kullananlar astral alemi dolaşirlardi)

bu karimlarin içilmesi yada vucuta sürülmesi başarili bir uçuş sağlarmi hayir.

Insiliye edilmiş yolcu uzun bir yolda yürümektedir. Insiliye edilmeden önce bile aylarca yillarca çalişmiş. Insiliye sirasinda yine çalişmiş insiliye sirasinda yine çalişmiştir.

Misirlilar bu yolu ikiye ayirir isis insiliyesi osirus insiliyesi diye. Bu gerceklik değişmemiştir. Ismni ne olursa olsun iki izlenmesi yol vardir.,
,
başlangiç ve teorik eğitim
gelişmiş ve uygulamali eğitim

ilk eğitimi başaramayan ikincisine geçemez

ikinsini başaran da astral planda 4 evreyi geçirmesi gerekir .

Bu konuyu başka bir yerde detayli olarak anlatirim

sonuç: Bu türlü maddeler küçük birer yardimcidir. Başka bir sihirli bir özelliği yoktur

urum bu yöntem daha iyi ve sana güveniyorum basarılı bir büyücü olduguna inanıyorum ve bu yöntemi zamanı gelince uygulayacagım:D

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Aaa dur ben bir yöntem vermedim olayi anllatim ben asnral seyehat için zaten insiliye çalişmasi verdim sitede başaran oldu başaramayan oldu tekrar vereceğim siz boşverin onlari enerji çalişmalarini takip edin

peril

Kayıtlı Üye
bulamıyorum nerde oldugunu unuttum:D:D:D toplu enerji calışmalarına katılmak gercekten isterim ama aramam gerek:D:D:D

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Evrensel enerjiler bölümünde

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Urum normalde beyin dalgalarını disipline etmek zor.Peki bu insanlar bir takım esrarnevi maddeler alınca nasıl belli bir düzende ilerleyebiliyorlar?Sonuçta ne olursa olsun günümüzde bilinen bütün uyuşturucu maddeler kişinin iradesini kırmaya yönelik.Pekala bazıları konsantrasyon arttırıcı olsa da yine de irade kırılıyor.Benim anlayamadığım nokta ise iradeye tam hakim olmadan nasıl irade gerektiren şeyleri yapabiliyorlar?Bu ciddi bir araştırma konusu bence.

sdbr

Banlı Kullanıcı
bir çok bitki içilerek astral a çıkıldığını duymuş urum enerji çalışmaları gece 1 de olmasın sabahkalkamıyorum birde çalışmada uyuya kalıyorum :D

Karanlık

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Arkadaşlar eskiden cadılar uçmak için böyle merhemler yapıyorlardı söylentilere göre. Bunlar zehirli bitkiler içeriyordu oldukça tehlikeliydi. Tabi gerçek bir uçuş değildi sadece öyle hissettiriyordu.

Şimdi size güvenli ve kullanımı kolar bir uçuş merhemi reçetesi vereceğim.

Gerçekten uçmak için değildir. Sadece öyle hissedersiniz. Astral Projeksiyona yardımcı olur.

Malzemeler :

1/4 bardak domuz yağı
1/2 çay kaşığı karanfil yağı
1 tatlı kaşığı baca kurumu
1/4 çay kaşığı kurutulmuş beşparmakotu
1/4 çay kaşığı kurutulmuş adi pelin
1/4 çay kaşığı kurutulmuş devedikeni
1/4 kurutulmuş mine
1/2 tatlı kaşığı benzoin

Bütün kurutulmuş otları havanda toz haline gelinceye kadar ezin.
Küçük bir kazan ya da tencerede domuz yağını eriyene kadar ısıtın.
Otları, karanfil yağını, baca kurumunu ekleyin ve iyice karıştırın.
Doğal bir koruyucu olarak benzoin ekleyin saat yönünde karıştırın ve 10-15 dk kaynatın.
Tülbentten geçirerek süzün ve küçük ısıya dayanıklı bir kaba koyun. Daha sonra soğumaya bırakın.

Kullanıncaya kadar serin ve karanlık bir yerde saklayın.

Bir Dolunay Gecesi, astral projeksiyon ya da rüya öncesinde şakak ve 3. gözünüzü bu merhem ile yağlayın.

Not: Sadece Harici Kullanım içindir. Asla içilmez.

Yabancı bir siteden kendi çevirimdir.

Orjinali :

İtems :

- 1/4 cup lard
- 1/2 tsp clove oil
- 1 tsp chimney soot
- 1/4 tsp dried cinquefoil
- 1/4 tsp dried mugwort
- 1/4 tsp dried thistle
- 1/4 dried vervain
- 1/2 tsp benzoin
- Tincture

You won't really fly but this will make you feel like it! Helps astral project.

Note: The notorious "Witches Flying Ointment," a dangerous herbal concoction
producing psychedelic effects, was said to be used by Witches in the Middle Ages.
It consisted mainly of parsley, hemlock, water of aconite, poplar leaves, soot, bat's
blood, deadly nightshade (or belladonna), Henbane and Hashish. (Of course,
Witches didn't really fly; however, the ointment did induce incredible
hallucinations, psychic visions and astral projections.)
The following is a modern Witch's flying ointment recipe. It is safer and much
easier to use:Ritual: Using a mortar and pestle, crush the dried herbs until almost powdered.
In a small cauldron or saucepan, heat the lard over a low flame until it is melted
completely. Add the herbs, the clove oil and chimney soot to the lard base and
mix well. Add the benzoin as a natural preservative, stir together clockwise and
then simmer for ten to fifteen minutes. Strain it through cheesecloth into a small
heat resistant container and then allow it to cool. Store it in your refrigerator or
in a cool dark place until it is ready to be used. On a night of the Full Moon,
anoint your temples and Third Eye with a small amount of the flying ointment
prior to astral projection or dream magick.
NOTE: For external use only!

Kendi Notum:

Arkadaşlar malzemelerde tsp dediği için tatlı kaşığı ve çay kaşığı olarak çevirdim. Daha doğrusu google translete o kısmı öyle çevirdi. Tsp küçük kaşık anlamına geliyor.

Ve malzemelerin sonunda tincture yazıyor fakat ben kendi çevirime eklemedim. Çünkü hazırlanışında bahsedilmiyor. Bence oradaki tincture, benzoin ile alakalı.

zeducuss07

Kayıtlı Üye
Neden uçma yağı fiziksel olarak uçmanızı sağlayamaz dediğinizi anlayamadım. Halbuki Cadılar çok uzun zamandir fiziksel olarak uçmak için yağlar merhemler tılsımlar kullanmıştır. Fakat bu kadar yüksek seviye büyülerde tarif ne kadar doğru ve eksiksiz olursa olsun rituelin başarısı cadının yeteneğine bağlıdir. :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Neden uçma yağı fiziksel olarak uçmanızı sağlayamaz dediğinizi anlayamadım. Halbuki Cadılar çok uzun zamandir fiziksel olarak uçmak için yağlar merhemler tılsımlar kullanmıştır. Fakat bu kadar yüksek seviye büyülerde tarif ne kadar doğru ve eksiksiz olursa olsun rituelin başarısı cadının yeteneğine bağlıdir. :)

Kullanılan o merhemler Astral anlamda yükselme amaçlı kullanılmıştır.
Cadıların süpürge, merhemler ile uçması, cadıların çirkin ve kötü gösterilmesi vb. bunların hepsi çeşitli kesimler, medya vb. tarafından insanlara yansıtılmıştır. Cadı dediğimiz kişiler filmlerde ya da okunulan o fantastik kitaplarda ki varlıklar değildirler.

-Tarifin doğru ya da eksiksiz olması önemsizdir. Cadıların kendi uygulamalarını kendileri oluştururlar.

Araştıralım biraz lütfen. :)

ruhname

Kayıtlı Üye
Fiziksel olarak da bu uçma eylemini yapanlar var ama o nasıl oluyor peki?

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
şu bebek kısımları sansürleseydik :( bazı insanlar uygulayıp bebeğe zarar felan verebilir.