Bu ne demek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jonquil

Kayıtlı Üye
Merhaba, umarım konuyu doğru yere açmışımdır.

Yaşadığım bazı şeylerden aydınlatılmak istiyorum birçok şey oluyor. Öncelikle çok yakın bir erkek arkadaşımla aramızda telepatik bağ var bunu araştırdım, hatta öyle ki bilgi edinip bağı güçlendirmeye bile çalıştım ne kadar işe yaradı bilemiyorum. Ama sonra ki gün yine telepati yaşarken arka arkaya yaşadık çok şaşırdık çünkü bi' kez oluyordu genelde ama bu sefer ileri gittik, arkadaşlarımız bile şaşırdı. ''Oha siz ruh ikizisiniz işte ahaha, sizi gidi!'' gibi şakalaşmalar oluyor bizim de hoşumuza gidiyor ve ikimizin burcu aynı Boğa.

Bu telepatik bağ olurken, bi' süredir yani saatleri çift görmeye başladım, 21:21 12:12 07:07 gibi. Bağlantılı olabileceğinden şüphelendim ve bu arkadaşımla bir gece yine konuşuyoruz MSN'den, hadi uyuyalım artık saat kaç oldu baksana falan diyoruz ve telepati yaşadık saat 01:01'di ikimiz bunu aynı anda söyledik şok olduk saatin çift olmasıyla telepatimiz gerçekleşti daha fazla şüphelenmeye başladım bazen korkutucu ama güzel oluyor. Bütün bunlardan ne çıkıyor sizce?

Teşekkürler.

nyıldırım

Kayıtlı Üye
Konuyla ilgili bilgili olan arkadaşlar mutlaka yardımcı olacaktır ...
İyi forumlar . . .

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Telepati örneklerinizi sadece saat örnegi ile ilişkilendirdiğiniz için kimsenin bi yorum yapabileceğini sanmıyorum?arkadaşınızla aranızda telepatik bi bağ var ben sadece bunu anladım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...