Ölmüş Yakınlarla İletişim Kurmak

Mylitta

Kayıtlı Üye
Ölmüş yakınlarla iletişim aslında sanıldığından çok daha kolaydır. İçten bir dua mesajınızın ona ulaşmasını sağlayacaktır. Bunun temel nedeni aradaki "sevgi" bağıdır, bu bağ ikili iletişimi ve dualarımızın onlara ulaşmasını kolay kılar.

Ölmüş yakınlarımız, özellikle öldüklerinin ilk döneminde bizimle sık sık ilişik olurlar ve dualarımızı, isteklerimizi duyarlar. Bu ölmüş akrabaları anmak ve onlarla içten bir şekilde konuşmak çağlardan beri süre gelen güçlü bir ritüel olmuştur. Bilhassa mezar (Mezar dediğimiz şey aslında ölmüş akrabanızı andığınız kutsal ata tapınağıdır, bir tür ritüel alanıdır) ziyareti ve duaları, ayrıca mezarda adak olarak yakacağınız günlük gibi tütsülerin ölmüş yakınınızla iletişiminizi güçlendirecek ve hem siizi hem onu huzurlu kılacaktır. Günlük ve adak adeti eski şamanizmden beri hala Hatay gibi bazı ilçelerde uygulanmaktadır.

Şimdi benim burada vereceğim teknik, oldukça basit ve etkili bir iletişim tekniğidir. Amaç, ölmüş yakınınızla sohbet etmek ve dertlerinizi onla paylaşmaktır. Bazen, ölmüş yakınımız bize çeşitli görü, his veya fısıldamalar ile cevap verir ve hatta sorun yaşadığımız konuda bize yardımcı olurlar.

İhtiyaçlar;

Ölmüş akrabanızın eşyası veya resmi
Bir adet beyaz mum
Bir kağıt ve kalem
Not defteri

1- Rahatsız edilmeyeceğiniz, sakin bir odaya geçin. Kesinlikle bunun huzurlu bir deneyim olduğunu bilin ve korkularınız varsa onlardan arının. Burada ruh çağırmayacak veya ileri bir uygulama yapmayacaksınız. Sadece sevdiğiniz ve çok özlediğiniz bir akrabanızla yeniden konuşacaksınız ve onun cennetten (öte alem sanıldığı gibi korkunç değil huzur doludur, bu yüzden cennet terimini kullacağım) getirdiği enerjileri kabul edeceksiniz.

2-Öncelikle sizi koruması ve bu iletişim sırasında gözetmesi için Başmelek Mikail'e şu şekilde seslenin;

"Başmelek Mikail, Şimdi seni çağırıyor ve .... ile görüşmem sırasında bizi gözetmeni ve korumanı istiyorum. Cennetin huzurunu ve Yaratıcı'nın sevgisini buraya getirmeni rica ediyorum."

Bunu üç kere tekrarlayın ve o enerjiyi hissedin. Mavi parıltılı ilahi ışığın tüm odaya indiğini imgeleyin.

3-Şimdi öte alemden ruhla iletişiminizde kolaylık sağlaması açısından Başmelek Azrail'i şu şekilde çağırın;

"Başmelek Azrail, dönüşümün, döngünün ve ruhların denetleyicisi, bilge ve kadim melek, sana sesleniyorum. Yaratıcı'nın izniyle seni çağırıyor ve senden ....'yı buraya getirmeni rica ediyorum. Onunla ilahi sevgiyi paylaşmak ve onun rehberliğini istiyorum. İletişimimizde bize yardımcı ol."

Gözlerinizi kapatın ve bir adet beyaz mum yakın. Beyaz mumun altına veya hemen yanına akrabanızın eşyanızı veya resmini koyun. Mumu, ölmüş akrabanız için yakıyorsunuz, ona adıyorsunuz.

Bu noktada bazı şeyler hissedebilirsiniz; dokunuşlar, ses veya yakınınızın kokusu gibi

4- Şimdi kağıt kalemi alın ve ona ne söylemek istiyorsanız (dertlerinizi, dileklerinizi, hayallerinizi, içinizde tuttuğunuz ve paylaşmak istediğiniz herşeyi) kağıda yazın. Sanki ölmüş akrabanıza mektup yazıyor ve onla dertleşiyorgibi bunları yazıya dökün.

5- Hiç bir şey hissetmeyebilirsiniz ama kesinlikle huzuru hissedeceksiniz. Veya yazarken bir anda aklınıza parlak cevaplar, ilhamlar, ani görüntüler gelebilir, bunlar ölmüş yakınınızdan gelen mesajlardır hemen bir not defterine kaydedin.

6-Yazma işiniz bittiğinde teşekkür edin ve bu mektubu beyaz mumun alevi ile yakın. Bırakın enerji serbest kalsın ve ölmüş yakınıza ulaşsın. Kağıt yanarken gözlerinizi kapatın ve onun enerjisini hissedin. Hiçbir şey düşünmeyin sadece medite olun ve zihninizi boşaltın. Var olan enerjiyi hissedin sadece. Zihninizi, mantığınızı devre dışı bırakın ki ölmüş yakınınızı hissedebilesiniz. Eğer iletişime geçemezseniz moralinizi bozmayın, size bir şekilde yaşam içinde mesajınızı iletecektir.

7- İşlem bittiğinde hem meleklere hem akrabanıza teşekkür edin ve çalışmayı bitirin. Külleri ister bir kapta saklayın, isterseniz rüzgara bırakın.

Tekrar yineliyorum, içten bir dua bile ölmüş yakınınız ile iletişime geçmenize olanak verir. Bu teknik ölmüş akrabanızdan yardım almak ve onla iletişime geçmek, özlem gidermek için birebirdir. Çalışma sırasında veya çalışmadan sonra (rüyanızda veya gün içinde) bir şekilde size mesaj muhakkak iletecektir. Sirius

DİPNOT: Bu tekniği sadece ama sadece sevdiğiniz akrabalarınız için yapın. Tanımadığınız ruhları bu şekilde çağırmaya çalışmayın. Yakınlarımız (anne, baba, kardeş, teyze amca dede nine vs...) ölseler dahi bizle derin bir sevgi bağına sahiptirler. Bu sevgi bağı iletişimi güçlü kılar ve onlara ulaşmamızı, onlarında bize ulaşmasını sağlar. Onlara karşı tüm sevginizle bu çalışmayı gerçekleştirin. Sevmediğiniz veya tanımadığınız ruhlar için kesinlikle bu çalışmayı yapmayın. Bu çalışmanın amacı ruh çağırmak değil, sevginin gücünü kullanarak ölmüş yakınımızla enerji alışverişine geçmek ve dertlerimizi paylaşmaktır.

Alıntıdır.

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Teşekürler paylaşım için denemek istiyorum keşke mümkün olsa

AJA

Elit Üye
Bu durumda gelse gelse size davet ettiğiniz kişinin kendisi olduğunu söyleyen bir cin gelir :) Sonra da hoppala paşam malkara keşan:willy_nilly: :D

İyi forumlar.

Mylitta

Kayıtlı Üye
Evet Cinlerin yalancı varlıklar olduğu doğru. Çoğu varlık davetlerinde o olduğunu söyleyip sizi kandıran cinler mevcut. Bu hadise daha çok gelme ihtimali düşük varlıklarda oluşuyor. Ama burada kişinin eşyasıyla kurulan bağ ile doğru sonuca ulaşılabiliyor.

AJA

Elit Üye
Bu ispatı zor olan bir durum sanırım.Yani yüzde yüz bilinemez gerçekten gelip gelmediği ruhun,eğer ki varsa öyle bir davet.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Elimde yillardan beri sakladigim bir resim var.Rahmetli teyzemin uyurken cektigim bir fotografi,1993 senesinde cekmistim ve ne yazikki bir kac ay sonra onu 44 yasindayken gencecik kaybettik.ben almanyaya döndügümde o filmi yapilmasi icin fotografciya verdim,resimleri alinca cok sasirdim Teyzecigim gülümseyen bir sekilde uyuyordu ve nasil oldu bilmiyorum o resimde benimde bir resmim sanki ic ice girmis vaziyette.ikimizin yüzü birbirine dönük karsilikli gülümserken.Ve ben hic bir uygulama yapmadan teyzemle devamli iletisim halindeyim,ne zaman zor bir durumum olsa onun kokusunu duyarim.sicakligini hissederim.Onu cok özledim

ruhname

Kayıtlı Üye
bu teknikle cin gelmez ölmüş insanla iletişimi geçmekte her babayiyidin harcı değil bence

AJA

Elit Üye
Bana da bu teknik basit gibi geliyor.Bir çok dine göre ölülerin Dünya'ya inmesi yada iletişim kurmasına izin yok diye biliyorum .

mevlut96

Kayıtlı Üye
Emin olamazsın gelip gelmediğinden.Bence bu gibi şeylere de hiç gerek yok.İnsan korkar yani.Onun yerine o kişiyi düşünmeniz daha iyidir.İlerisine gitmemeniz iyidir bence :D

Ü

Üye silindi 15237

İzninizle birşey sormak istiyorum medyumlar ruh çağırma seyansları esnasında aslında ruh gelmiyor cin geliyor diyorlar bu doğrumudur ?

albus

Kayıtlı Üye
Bu konu hakkında daha bilgili kişiler cevap vermeli belki ama ben görüşümü sunacağım.
Ölenler kabire gidiyor, kabirde de dünya yaşamlarına göre onlara yaptırım uygulanıyor.
Şimdi, ruh çağırmada kötü olanlarda gelebiliyor.
Ancak kötü olanlar azap çekmiyor muydu?
Hem bir yerde kabir azabı çekip hem de bizimle nasıl ietişim kurabilir?
İslam dinine göre düşünürsek bu gibi sorularla karşılaşacağımızı zannediyorum.
Ancak burası sadece İslam dininde insanları barındırmıyor.
Görüş farklılıkları olabilir bence bu konuda.

bybalkanturk

Kayıtlı Üye
bende sevdiklerimi kaybettım bir zamanlar bu konuda kendımce epey araştırma yaptım sağlam kaynaklardan okuduğum bilgilere göre boyle ruh caırmada gelenler genelde üç harflilermiş islam alimlerın kıtaplarında okudum yinede siz bilirsiniz ama bana kalırsa islam alimleri dedikleri doğru o yüzden bence hiç bulaşmayın derım boyle ruh caırma olaylarına

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Paylaşım ilginç ama kimin geleceği de muamma.
Ölmüş yakınlarımızın arkasından yapılan mevlüt, cenaze namazı ve dualarla onların ruhlarının öte aleme rahat geçmeleri sağlanır. Ancak arkalarından devamlı ağlar ve çağırırsak ruhlarını arafta tutar ve huzur bulmalarına engel oluruz.
Ölmüş kişiler beden tabutundan kurtulmuş, madde dünyasından azat olmuşlardır. Onları sırf yardım için çağırmak aslında bir bakıma egomuzun isteğidir.
İlim sahibi kişiler daha iyi bilir ancak bana göre, yardımı Yaradandan ve O'nun izniyle meleklerinden istemek, ölenleri de bulundukları mekanda rahat bırakmak, huzursuz etmemek gerekir.

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ölmüş yakınlarımızın arkasından yapılan mevlüt, cenaze namazı ve dualarla onların ruhlarının öte aleme rahat geçmeleri sağlanır. Ancak arkalarından devamlı ağlar ve çağırırsak ruhlarını arafta tutar ve huzur bulmalarına engel oluruz.
Ölmüş kişiler beden tabutundan kurtulmuş, madde dünyasından azat olmuşlardır. Onları sırf yardım için çağırmak aslında bir bakıma egomuzun isteğidir.
İlim sahibi kişiler daha iyi bilir ancak bana göre, yardımı Yaradandan ve O'nun izniyle meleklerinden istemek, ölenleri de bulundukları mekanda rahat bırakmak, huzursuz etmemek gerekir.

http://www.gizlimabet.com/threads/30009-quot-%C3%9C%C3%A7-harfliler-art%C4%B1k-yok-quot-21-Aral%C4%B1k-olaylar%C4%B1?p=201905#post201905 Araf konusunu ilk kez burada görmüştüm. Bana çok anlamsız geldi. Eğer arafta kalıyorlar ise bile bu kötü bir şey mi? Onları sürekli anıyoruz Fatiha okuyoruz veya örneğin Hz.Muhammed'e salavat getiriyoruz. Araf kıyametten sonra cennet ve cehennem arasındaki iki tarafın da görüldüğü yer değil mi? E o zaman ne alakası var? Bu bilgiyle ilgili başka güvenilir kaynak ve bilgiler varsa lütfen paylaşır mısınız, merak ettim. Sevgiyle :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Kişilerin ruhlarına dua okumak, peygamberimize salavat getirmek ayrı ölmüş kişileri kendi dünyevi işlerimiz için çağırmak ayrıdır.
Özellikle yazdıklarımı tasavvuf ehli ve sufi olan Dr. Mehmet Kasım'ın eğitimlerindendir.

canmert196

Kayıtlı Üye
sayin urumun kendi cinlerden edindigi 1. elden bilgilerde olmus kisilerle iletisime gecilemicegi yaziyor.

Doğukan

Kayıtlı Üye
Belkide siz bu yaptığınız işe o kadar çok güveneceksiniz o işe o kadar anlam yükleyeceksinizki olacaktır. Evet riskli ama ilk günden foruma gelen kişi de yapmaya cesaret edemez Saygılar

ruhmin

Kayıtlı Üye
İş
Memur
ölen yakınlarımızla bir eşya sayesinde iletişime geçmemiz sadece bir hayal olabilir.çünkü onların ruhları bizim alemimizden ayrılmıştır bununla ilgili hadisler varken,eksik bilgilerle metafizik aleminde başımıza bela getirmenin manası yok kanaatindeyim:(