Kuzu Ciğeri Büyüsü [Bağlama Büyüsü]

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu konunun havyan sevgisi ile ilgisi olmadığını hatırlatırım. Eğer bu konuda bilgi ve paylaşım yapmak istiyorsanız lütfen başka konuyu tercih ediniz. zira bu uygulama kurban kesilmemekte zaten kesilmiş bir hayvan kullanılmaktadır. Bir çok majikal ritüelde kurban adanır. bu kurbanlar bazen bir hayvan iken bazen de bir meyvedir. Bir majisyen için ikisi arasında can farkı yoktur. Yani ikisi de aynı değere sahip birer candır. Bu nedenle ritüellerde kullanılan canlı ve cansız bütün nesneler çok özel ve değerlidir. yaptığı iş ve çıkardığı enerji gibi. Olayları ve konuları yorumlarken, biçtiğiniz değerlere dikkat ediniz. Nefret de değerli sevgi de, canda değerli ölüde, büyü değerli, canlı sevgisi de, bu değerleri yorumlamayı da insanların kendilerine ve yaşam anlayışlarına bırakalım.

Mylitta

Kayıtlı Üye
Ritüel malzemelerinin bizim içim olan önemini anlatmak için konuya dönmüştüm fakat URUMHAMATAHAYİL benden önce davranıp çok güzel bir açıklama yapmış. teşekkürler URUMHAMATAHAYİL.

casper72

Kayıtlı Üye
İş
finans
Bu uygulama muhabbet uygulamaları gibi ay büyürken mi yapılmalı, yoksa bağlama olduğu için tam tersi küçülürken mi tercih edilmeli?

d.ece

Kayıtlı Üye
Bu uygulamayı yaptığımızda karşı tarafta nasıl bir etki oluyor, ne gibi değişmeler söz konusu oluyor kişide etkisi uzun süreli mi? Kusura bakmayın biraz fazla soru sordum galiba ama bilmediğimden soruyorum.

Mylitta cevap verirsen çok sevinirm :)

d.ece

Kayıtlı Üye
Urum bu konuda bilgi verebilirmisiniz bize.

d.ece

Kayıtlı Üye
Ne açıdan tehlikeli acaba?

Arkadaşlar konu hakkında bilgisi olan yokmu :(

Arkadaşlar ben bunu yaptırmayı düşünüyorum yapılan kişide nasıl etki olur bilgisi olan yokmu :(

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
bir sorum olacak bütün bağlama büyülerini geri döndürme büyülerini okudum, kendime uygun olan 2-3 büyü var bunları uygulayacağım... yalnız hepsini uygulasam aynı gün yada farklı günlerde bir sorun olur mu ??

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
konuyu bulamadım, ama 4 farklı büyü çeşitlerini okumuştum forumda, 3 tanesini deneyeceğim, 1 tanmesi 8 gün boynuca 4 kağıda adını yazıp evin 4 köşesine koymak. bunu nasıl yağacağım anlatırmısın bu 8 gün içinde 4 kağıt yenilenecekmi yani yeniden mi yazacağım, yeniden yazığ evin yine farklı 4 yerine mi koyacağım yada aynı kağıtların mı yerini değiştireceğim 8 gün için ? çok karışık oldu biliyorum ama son bi sorum daha olacak. evin 4 köşe derken 1 odanın her hangi bi yeri mi oluyor mesela yoksa 1 tek odanın 4 köşesimi. herhangi bi eşya altına yada içinemi koyacağım nerey koyacağım bu konudada yarıdmcı olursanız.. kısacası nasıl yapacağım bu uygulamayı detaylı anlatırsanız sevinirim ?

Mylitta

Kayıtlı Üye
Bu sorular çok önce sorulmuş sorulardı. Fakat hem konunun güncellenmesi hem de aynı soruyu soran arkadaşların tekrar sormaması amacı ile cevaplıyorum.

@Casper72

Bağlama büyüleri de muhabbet büyüleri de ay büyürken yapılmaktadır. Aralarında bir fark yoktur. Ay küçülürken yapılan büyüler daha çok kara majiye yöneliktir.

@d.ece

Eğer uygulama başarılı ise geri dönülemez bir biçimde saplantı derecesinde aşk duymaya başlar. Olmadığınız taktirde büyük aşk acısı çekecektir.

Toparlamak gerekirse size aşkla bağlanmasını sağlayacaktır.

@LETEREFURU

Uygulamayı doğru yaptığınız takdirde tabiki.

Ayrıca oluşan enerjinin parazit varlıkları çekmesi ve kişinin size olan aşkının saplantıya dönüşmesi konuları ile ilgili evet tehlikelidir.

@razor666mania

Bağlama uygulaması olduğu için kişi hasret ve özlem duyar. Bu yüzden evet yarar.

@DarkAnqeL

ben bu konuda Simam arkadaşımızdan farklı düşünüyorum. Daha majik uygulamalarda acemi bir kişinin her gün bir uygulama yapması çok yorgun düşmesine, hastalanmasına sebep olabilir.

Sare19

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu büyüyü yaptıkmı ciğeri nereye atacagız onu anlamadım

Mylitta

Kayıtlı Üye
Zaten bulabileceğiniz ölçüde bir ciğer kalmayacak. Diğer küllerle beraber dökeceksiniz.

davincimm

Kayıtlı Üye
öncelikle mrb bu büyü ile ilgili kafamı karıştıran bir iki şey var eğer cevaplarsanız sevinirim;
1. si bu çember açılırken altar dediğimiz köşe veya eşyalar çemberin içinde mi olacak?ilk defa böyle bir büyü yapacağımda acemiyim :/
2. si bir ateş yakıyoruz denilmiş bu ateş de çemberin içinde mi olmalı? yoksa önceden bir yerde yakıp kaba koysam işlemler yapıldıktan sonra içine atsam olur mu?sonuçta ben bu büyüğü evde odamda yapacağım:)
3. sü ise ışıklar yanık yapsam olur mu :)

Roşen

Kayıtlı Üye
İş
Öğretmen
Merhabalar. Çember açmayı bilmeyen biri olarak ve okuduğum çember açıklamalarını yapmak isteği de içimde uyanmadığından ben bu majiyi çember açmadan uyguladığım takdirde ihtimal olarak ne boyutta bir etkilenme söz konusu olur ? veya olmayabilir de mi ? bu enerji alanımıza veya gücümüze mi bağlıdır?

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Kısaca kendi deneyimini anlatmak isterim..
Bana iftira atıp tüm ailemi aylarca üzen kişi suskun diye basit bir buyu yaptım ayetel kursi ile ve ondan sonra 3 yıl cinler ile savastim.. daha zayıf biri olsaydım suan daha kötü halde idim. ..
İyi düşünün bu tarz şeyleri yaparken...