kulağımdaki ses...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kwanyin

Kayıtlı Üye
İş
ediş ile büdüş
5 aydır yeni bir eve taşındım.gündüz hiçbirşey yok.ama hava karardıktan sonra özellikle gece kulağıma şu konfeksiyonlardaki makinanın sesi gibi derin bir ses geliyor.bununla ilgili regresyon çalışmasıda yaptım ama ses hala devam ediyor.sizce bu ses ne olabilir yada ne yapabilirim??

cevriye

Kayıtlı Üye
Merhaba bende geceleri sol kulağımda bu anlattığınıza benzer bir ses işitiyorum. Ne olduğu hakkında bir fikrim yok ancak kulak ile ilgili bir problem olabilir diye doktora gitmeyi düşünüyorum.

kwanyin

Kayıtlı Üye
İş
ediş ile büdüş
ben gittim:) problem yok...:))

cevriye

Kayıtlı Üye
Duyduğun sesi biraz daha tarif eder misin lütfen.

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Doktor tavsiye ederim her ikinizede:) öteki hayatımda konfeksiyon atölyesinde mi çaıştım falan diye düşünerek zaman harcamayın:)

• Beğendim
Tepkiler: AJA

kwanyin

Kayıtlı Üye
İş
ediş ile büdüş
kısa kısa sonra uzun .konfeksiyondaki makina sesi gibi.ses başlayınca zaten gözm önüne konfeksiyon atölyesi geliyor ve makinanın başında çalışan bir kız.:)) ya senin nasıl oluyor?

cevriye

Kayıtlı Üye
Doktor tavsiye ederim her ikinizede:) öteki hayatımda konfeksiyon atölyesinde mi çaıştım falan diye düşünerek zaman harcamayın:)

:) teşekkür ederim tavsiyeniz için. Tek bir hayat yaşadığıma inanıyorum zaten bu yüzden geçmiş hayatımda konfeksiyon atölyesinde çalıştığımı düşünerek kendimi yormayacağım :)

cevriye

Kayıtlı Üye
kısa kısa sonra uzun .konfeksiyondaki makina sesi gibi.ses başlayınca zaten gözm önüne konfeksiyon atölyesi geliyor ve makinanın başında çalışan bir kız.:)) ya senin nasıl oluyor?

Çok daha farklı. Kalp atışı gibi, boğuk, kısa kısa. Bir süre önce bende doktora gitmiştim ancak kulak ile ilgili rahatsızlıklar belirsiz olabiliyor ve akut denilen yani hastalığın seyrettiği dönemlerde incelenmesi gerekiyor. Uzun süre devam ederse bir kez daha doktora görünün derim ben.
Ayrıca çok gürültülü bir ortamda çalışıyorsanız bununla ilgili de olabilir :)

kwanyin

Kayıtlı Üye
İş
ediş ile büdüş
doktora gittiğimi yazmıştım.ben tam tersini düşünüyorum.yaşadığım şeyin ne olduğunu ve nasıl çözmem gerektiği bilmek isterim.

cevriye

Kayıtlı Üye
Umarım bir cevap bulabilirsiniz. Bulduktan sonra beni de haberdar ederseniz çok sevinirim :)

kwanyin

Kayıtlı Üye
İş
ediş ile büdüş
ben çalışmıyorum.yanlızca çocukların gürültüsü:)) tabii bilgi veririm...

nigxe

Kayıtlı Üye
çok sık duş aldığında insanda oluyor bu gibi durumlar.

ermanakca

Banlı Kullanıcı
Komşularınızdan birinin evde makinası olabileciği geceleri ek gelir olsun diye çalışabilceği ihtimalini değerlendirdinizmi acaba?

ermanakca

Banlı Kullanıcı
Güzel insan mantık çerçeveleri içerisinde sunduğun problemine açıklama getirmeye çalıştım ve çalıştık teşekkür edeceğine kızmış ters yapmışsın varsa aklına gelen başka izahı bize sormazdın amacım ilk mesajda dalga geçmek kesinlikle değildi sen öyle algıladın (algıların açıkama bu kez kapanmışlar)
doktora gittim bişey bulama dı diyosun yoksabidekulaklarını temizlettir dicektim o zaman iyice kızacaktın pismi kulaklarım diye iyisimi susayım uzamasın :D

kwanyin

Kayıtlı Üye
İş
ediş ile büdüş
insanların fikirlerine tabiki saygım var.ama akıl var mantık var üslup var.doktor dediğinizde tepki verdimmi hayır.alt katımda konfeksiyon makinası çalışıyor bende bunu fark etmedim.akıl karımı yoksa grgır olsun diye yazılmış bir yorum mu." sert yapma arkadaşım" bu nasıl bi üslup ve yol gösterme.hoş mu sizce yada mantıklımı.evet dersenizde sizin düşüncenizdir ne diye bilirim ki.

ermanakca

Banlı Kullanıcı
Konfeksiyon Atölyesi demedim evde konfeksiyon makinesi olan bir komşunuz geceleri çalışıyordur dedim he derseniz evleri tek tek dolaştım kimse de makina yok onada tamam idrakınıza hayran kaldım bu arada :D

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Arkadaşlar konuyu açan arkadaşı kimse cevaplarıyla tamin edemeyecek çünkü herkes hemen hemen aynı cevapları verecek....umduğu cevap sanırım gelmeyecek konunun kapatılmasınıda zaten istedi konu kapanmıştır;)

kwanyin

Kayıtlı Üye
İş
ediş ile büdüş
"Güzel insan mantık çerçeveleri içerisinde sunduğun problemine açıklama getirmeye çalıştım ve çalıştık teşekkür edeceğine kızmış ters yapmışsın varsa aklına gelen başka izahı bize sormazdın amacım ilk mesajda dalga geçmek kesinlikle değildi sen öyle algıladın (algıların açıkama bu kez kapanmışlar)
doktora gittim bişey bulama dı diyosun yoksabidekulaklarını temizlettir dicektim o zaman iyice kızacaktın pismi kulaklarım diye iyisimi susayım uzamasın :D "

bu engin bilgi paylaşımınız ve üslubunuz için teşekkür ederim..

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
"Güzel insan mantık çerçeveleri içerisinde sunduğun problemine açıklama getirmeye çalıştım ve çalıştık teşekkür edeceğine kızmış ters yapmışsın varsa aklına gelen başka izahı bize sormazdın amacım ilk mesajda dalga geçmek kesinlikle değildi sen öyle algıladın (algıların açıkama bu kez kapanmışlar)
doktora gittim bişey bulama dı diyosun yoksabidekulaklarını temizlettir dicektim o zaman iyice kızacaktın pismi kulaklarım diye iyisimi susayım uzamasın :D "

bu engin bilgi paylaşımınız ve üslubunuz için teşekkür ederim..
Bilgi bilgidir uslup a okadarda takılmayalım arkadaş bi saygısızlık yapmamış uslubu o olabilir onuda neden öyle kabul etmeyelim degilmi?

kwanyin

Kayıtlı Üye
İş
ediş ile büdüş
saçma sapan konuşmayın lütfen.sizin için önemli olmaya bilir üslup,davranış,konuşma vs.bu siizn için öyledir.benim için önemli.konu amacından saptı karşılıklı atışmaya dönüştü.gerçekten beni aydınlattığınız için yanlızca teşekkür ediyorum.üslubunuz içinde ayrıca teşekkür ediyorum.hala çok kızdığım halde kendimi frenleyerek aynı üslupta konuşmamak için sabırla yazıyorum.gerçekten teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...