Cin veya Şeytanla Anlaşma Nasıl Yapılır ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

duf07

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Ben Bir Cinle Veya Şeytanla Anlaşma Yapmak İstiyorum Size Bir Kaç Soru Sormak İstiyorum

Bir Bedel Olarak Ne İstiyorlar,?

Nasıl İletişim Kurabilirim Tecrübeli Arkadaş Varsa Yardım Etsin Lütfen,?

Böyle Bir Anlaşma Yaparsak Ebedi Cehennememi Gideriz,?

Lütfen Yardım Edin Birde Nolur Sadece Daha Önceden Yapmış Olanlar Yorum Yazsın.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Bu konuyla ilgili sitede çok paylaşım mevcut. Keşke öncelikle biraz araştırsaydınız. Sorduğunuz soruların cevaplarını alabilirdiniz.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Silinmez ama kapatılabilir :)

AJA

Elit Üye
Foruma üye olurken keşke nasıl konu açılır ,silinebilir mi diye araştırma yapıp ilgili konuyu bulup araştırsaydınız ..Bu soruyu sorma ihtiyacı hissetmezdiniz.Konuyu ya da mesajı siz silemezsiniz.
İyi forumlar.

hozbay

Kayıtlı Üye
İstedigin varligi cagir gerisi gelir.

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
Anlaşma ben yapmadım hatta çağırmayı bile düşünmedim , ancak bazı şeyler sitede gördüm fakat tatmin edici ve inandırıcı gelmediğini söylemem gerek .Şeytan ve cinler ile anlaşma yapmak sitede bahsedilen şekillerde bence yapılması saçma ve bir okadarda imkansız eğer Şeytan bire bir biz sıradan insanların çağrısına gelcek olsaydı Şeytanlığından şüphe ederdim . Şeytan sadece maneviyatta çok ileri seviyede olan insanlar ile temas kurar ve bu temas onları saptırmak yolundan alıkoymak için olur . İsa Mesih 'i nasıl sınadı ise , Eyup peygamber'i nasıl sınadı ise öyle bizler Şeytan ile karşılaşacak kadar yüksek iman ve bağlılık sahibi değiliz . Denemen zaman kayıbıdır Şeytan'ı görmek kime kalmış kendini kandırmana gerek yok temas olsada anca düşük seviyeli bir cin veya bir kademe daha fazlası düşmüşlerden biri ile karşılaşırsın kaldıki onlar zaten şeytana hizmet eder sana hizmet etmezler . Sen Hazreti Süleyman değilsin onların üzerinde yetkin yoktur acizsin onların sahasına girme . Allahtan iste istediğini daha mantıklı olur.

duf07

Kayıtlı Üye
Aslında ben 4 sene camide müezzin lik yaptım allahın emirlerini yasakladığı şeyleri kuranı hepsini bilirim bir çok kişiye kuran öğretmişliğim var namaz kılardim insanlara yardım ederim fakat son zamanlarda bir şey fikrimi değiştirdi allahtan çare bulamayınca bende böyle şeylere baş vurmaya başladım neyse iyi günler

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Valla şeytanın dostluğu darağcına kadardır her zaman, en iyisi hiç bulaşmamak bence...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...