Falın değişmesi

siyahlı

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Merhaba arkadaşlar bugün tesadüfen çalıştığım yere gelen bi adama fal baktırdım ve bugüne kadar baktırdığım veya hissettiğim (hep aynı şeyler çıkardı) herşeyden farklı şeyler söyledi şimdi kime inanacağımı bilemedim. diğer baktırdığım tüm falcılara mı yoksa bu adamamı. Adam fala inanmadığını sadece 3 harfilerle bağlantısı olduğunu söyledi. Mumla fal bakıyodu ve mumun alevini çok sevdiklerinden ve böylece görebildiğinden bahsetti sürekli elini mumun alevinde gezdirdi durdu. Ancak kahve fincanına uzun uzun bakarak söylüyodu ve şekilleri anlamlandırmaya çalışıyodu ama ben 3 harfilerle fal bakanların tam tersi çok hızlı ve kahve fincanına bağlı kalmadan baktıklarını biliyordum. Diğer bütün fallarımda hep aynı şeyler söylenirdi ve ben de bu şeylerin olacağını zaten hissederdim avncak bu falcı çok başka şeyler söyledi ve hayatımda olan kişiyi bile hiç görmedi. sıkıntımın ne olduğunu tam olarak ben söylemeden bilemedi çok genel bi takım şeyler söyledi ve mum aleviyle baya bi oyalandı. Kendisini de bu konuda bayağı bi övdü tabi öncesinde. Hyır parayla da bakmadı böyle triplere girmesine hiç gerek yoktu. Şimdi çok şaşkınım çünkü hayatımdaki kişiyi çok seviyorum ve hep evleneceğim çıkardı ki zaten hissediyorum. ama bu adam görmedi bile gerrçekten ne düşünmem gerektiği konusunda garip durumdayım. İnanmak istemiyorum kısaca. ama ya iyi bakıyosa bilemedim yani yardımlarınıza ihtiyacım var. yorumlamanız için soru sormanız gerekiyosa cevaplarım

pckolik56

Kayıtlı Üye
Ben kahve falına inanmıyorum, Bence fal bahane çünkü ; Kahve 10 tl - fal bedava şeklinde para almak için :) Bu güne kadar kime baktırdıysam, Falı açıyorlar kapatıyorlar anlatıyorlar. Yani hissederek söylüyorlar bence. Hatta en son bir kadına baktırmıştım, Kadının karşısına oturduğum anda sen hayata çok olumsuz bakıyorsun, Neden böylesin diye sormuştu :) (Bildi yani), ve Takır takır da saydı şu şu diye.

SeyyiD1109

Kayıtlı Üye
Kız arkadaşım fala çok meraklıydı. Uzun bir ilişki tabi evlilik hayalleri kuruyoruz,gitti her falcıdan siz evlenceksiniz vs gibi sözler duymasıda onu çok mutlu ediyordu. Bir gün yine iyi fal baktığını söyleyen birine fal baktırmış.Bizim yakın zamanda ayrılacağımızdan bahsetmiş,kız arkadaşımda sen nasıl böyle konuşursun ,hani ne gördünde söylüyosun diyerek karambole neden oldu :D Sonuç biz ayrıldık :D Şimdi kim doğru söyledi falda ,diğerlerimi yoksa son fala bakan mı :)

Benim düşünceme göre gelecek fazlasıyla değişkendir. Alıcağınız karardan ,attığınız adıma göre ilerde olabiliceklerin olasılığı belki milyon yada milyarla ifade edilemeyecek kadar küçüklü büyüklü etkiler doğurabilir.Hoşunuza giden şeyler söylendiğinde mutlu olun,aksinde ise bence çok düşünmeyin onları.

siyahlı

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Bilmiyorum baktırdıktann her saniye ağlamaklı moddayım ben hayatımdan çıkmasını istemiyorum sevgilimin kaderim olduğuna inanıyorum :(

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın siyahlı, " hayatımda olan kişiyi bile hiç görmedi. sıkıntımın ne olduğunu tam olarak ben söylemeden bilemedi çok genel bir takım şeyler söyledi." demişsiniz.
Fala bakan kişi için bunları yazdıktan sonra nasıl oluyor da kafanız karışıyor! Sevgilinizle ayrılacağınızı söylemesini bırakın, hayatınızda olduğunu bile söyleyememiş.
Varlıklarla bağlantısı olduğunu söyleyen herkes doğruyu mu söylüyor sanıyorsunuz. Belli ki sizi etkilemek için de alevlerle daha çok oyalanmış.
Bence boşuna, sebepsiz yere kendinizi üzüyor ve olmadık yere kendinize dert ediniyorsunuz. Eğer bu kadar etki altında kalıyorsanız, size tavsiyem bir daha fala baktırmamanızdır.
Dünya yaşamı dualite üzerine kuruludur. Dualitede her şeyin bir karşıtı vardır, güzel-çirkin, iyi-kötü, tembel-çalışkan, kadın-erkek gibi. Yaşadığınız ilişki sizin için ya iyi sonuçlanacak ya da kötü. Fala bakan kişiler % 50 olasılıkla söylüyor. Ama sizin için kötü sonuçlandığını düşündüğünüz bir olay aslında sizin geleceğiniz için çok daha hayırlı da olabilir.
Konuşmalarımızdan önce düşüncelerimiz hayatımızı belirler, önce zihnimizde hayatımızın senaryosunu yaratırız ve zamanı geldiğinde de onları yaşarız. Zihninizde yarattığınız kötü senaryolar, şüpheler ve evhamınız yüzünden doğru kararlar alamayıp, ilişkinizi zedeleyebilirsiniz.
Her yaptığınız hareket ve düşünceyi, içinizdeki korkularla yaptığınız için korku ekip, korku biçersiniz. Bir an önce korkularınızdan arının ve hayatı olduğu gibi kabullenip, olayları akışına bırakın. Gelecek senaryolarını yazmayı, gelecekte yaşamayı bırakın. AN'ı yaşayın, mutluluk yanınızdayken kaçırmayın.
Şuan ayrılmış gibi bir ruh haline bürünmüşsünüz bile, değer mi?

repece

Kayıtlı Üye
. Fala bakan kişiler % 50 olasılıkla söylüyor. Ama sizin için kötü sonuçlandığını düşündüğünüz bir olay aslında sizin geleceğiniz için çok daha hayırlı da olabilir.
Gelecek senaryolarını yazmayı, gelecekte yaşamayı bırakın. AN'ı yaşayın, mutluluk yanınızdayken kaçırmayın. QUOTE]

Bence bu cümleler çok önemli, bunlara dikkat etmek gerekiyor gerçekten.Çıkacağının garantisi olmayan şeyler için üzülmemek lazım.

siyahlı

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Haklısınız hayatımdaki çok genel şeyleri bildi sıkıntın var dedi. şuandaki durumları tama olarak bildi diye bilirim belki de korkum bundan ama kahve telvesini didik didik etti bir şey görmek için ve alevle oyalandı durdu. gelecekle ilgili dedikleri çıkar mı bilmem ama spesifik hiç bir şey söylemedi gelecekle ilgili zaten. Yani genel geçer bir takım şeyler onun dışında ben hayatımda şu isimli biri var dedim onunla ilgili hiç bir şey görmüyorum dedi ha kesin bir şey diyemem ayrılır mısınız barışır mısınız bilmem ama bununla ilgili hiç bir şey görmüyorum dedi ellerini alevlere yanaştır vb bir takım şeyler söyledi ve bununla ilgili sorular sordu alevin hareketleri doğruyu yanlışı gösterir dedi ve hareketleri yorumladı ama ben hiç bir anlam veremedim. açıkçası diğer fallardan değişik olduğu ve sevdiğim insanla ilgili hiç bir şey görmemesi beni en çok düşündüren şey oldu.

SeyyiD1109

Kayıtlı Üye
Şimdi bu kadar olumsuz düşünmeniz yersiz.İnanırmısınız bilmem ama çekim yasasını harekete geçirirsiniz mazallah olmicağı varsada olur ..Bazı şeylerin üstünde çok durmayın,sakınan göze çöp batar.

siyahlı

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
rica etsem bi yetkili bu açtığım başlığı silebilir mi zira çok gereksiz artık adamın falcı falan olduğu yok cingözün teki.

benmuneccim

Kayıtlı Üye
Ben de fal bakıyorum ve genelde fallarda gelecek ile ilgili ayrıntılı yorumlar yapılmaz.Şöyle düşünün , fala bakan kişi sevgilinizden ayrılacağınızı söyledi ve bu çıktı.Bunun üzerine tekrar fal baktırdınız yine söyledikleri çıktı.Bundan sonra onun söylediklerine yoğunlaşırsınız ve her konuda onun dediğini yapmaya başlarsınız ,hele bakan yakın arkadaşınız ise.Fallara insanlar çok büyük önem verip çok fazla etkilenebiliyor. Ne yazıktır ki, falda göz yaşı çıktı diye ağlayan arkadaşlarım var.Sizde de bu durum var sanırım, falda kötü bir şey çıkarsa üzülmek gibi. Anlatmaya çalıştığım şey siz yine fallara inanın, baktırın fakat fala göre yaşamayın ya da bu kadar çok etkilenmeyin.