Her Hafta Bizbize (Falcılık)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

H€RA

Kayıtlı Üye
Şifa, fal, Hipnoz, meditasyon, ibadet gibi farklı bir enerji yaydığımız her faliyette varlıklar ne oluyor diye bakmaya geliyor. Dikkatlerini çekiyor. Amaçları korkutmak değil. Aradaki enerji farklılığı ve bizim onlarla ilgili olarak korumuzdan dolayı aslında kendi kendimizi korkuyoruz. Korku en temel birinci duygumuzdur.​

Evet geldiklerini hissedip belki ben kendi kendime tedirgin oluyorum :) ama kabuslar görmemdemi aslında kendi kendimi bilinç altından korkutmam ile alakalı? Kabuslarda varlıklar görüyordum.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
mükemmel sorular , derler ya bu sorular konun kalbi yada beyni .............

Bu konular benim cahil olduğum konular.Ben hiç tarot falı bakmadım,yapmayacağım da.
Birdönem durugörüyle fal baktım.Cehalettendi şimdi asla dönesim yok.
Kahve falı bazen eğlencesine bakıyorum.Aslında bakmıyorum söylemek istediklerimi demek veya
o kişinin moralini yükseltmek gibi başka amaçlarla oluyor.Ancak onu da yapmam kötü birşeydi.
Bu yıl toplam 5 kez ancak baktım yani.Fal konuları bana uzak,bende çirkin,benlik iş değil.
Elimin altında varlıklar olmasına dair arkadaşlarımı dahi istisnai haller hariç sormadım.
Bana ters falcı olmak. Öceki baktıklarım için de pişmanım.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Olsa iyi olur fakat olmasa uzulmem sonucta pakt yapmaya calisan zavalli bir insanim.

En kolayini soyleyin tarot haric , hemen giriseyim.
Numeroloji ( sayı sistemleri ile yapılan kehanet türleri). Çok geniş bir alan, kaynak çok ve zevkli.

canmert196

Kayıtlı Üye
2000 çeşit tarot var. Bir o kadarda başka kart sistemleri. Araştırın, bakın ve sevdiğinizi seçin. Kadınlar, geçler ve translar katina ile daha kolay uyum sağlıyor birde akrep erkekleri.
bana gelen bir destem var onla bakim yapmaktayim ama ne destesi oldugunu bilmiyorum kitapciginin her satirini okudum tarotdan baska bir sey kullanmiyor kitapcigin icinde ne destesi oldugunu cok merak ediyorum gelen bir vizyon dogrultusunda aldigim bir deste ve tam vizyondaki yerindeydi

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Evet geldiklerini hissedip belki ben kendi kendime tedirgin oluyorum :) ama kabuslar görmemdemi aslında kendi kendimi bilinç altından korkutmam ile alakalı? Kabuslarda varlıklar görüyordum.

Varlıklar için en uygun frekans uyku halidir. Çok normal.

H€RA

Kayıtlı Üye
bana gelen bir destem var onla bakim yapmaktayim ama ne destesi oldugunu bilmiyorum kitapciginin her satirini okudum tarotdan baska bir sey kullanmiyor kitapcigin icinde ne destesi oldugunu cok merak ediyorum gelen bir vizyon dogrultusunda aldigim bir deste ve tam vizyondaki yerindeydi kitapcida

Yani bakım yapmak demek O desteyle fal bakmak mı demek :) Bu işlerde yeniyim, öğrenmeye çalışıyorum...:)

gölge büyücü

Kayıtlı Üye
1-)biraz basit sorular ama iskambil kartıyla fal bakıla bilirmi
2-)karların anlamlarını öğrene biliceğim hangi kaynakları öneririrsiniz
3-)bu konuda tamamen yeteneksiz olmak mümkünmüdür
teşekkür ederim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
bana gelen bir destem var onla bakim yapmaktayim ama ne destesi oldugunu bilmiyorum kitapciginin her satirini okudum tarotdan baska bir sey kullanmiyor kitapcigin icinde ne destesi oldugunu cok merak ediyorum gelen bir vizyon dogrultusunda aldigim bir deste ve tam vizyondaki yerindeydi
Resmini koyun ne olduğunu söyleyeyim

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Sayın yule, su falı diye birşey var.
1. Bu fal hangi dinin,öğretinin uygulamasıdır? Hiç bir dine ait olmayan ateist gibi insanlarda su falı bakabilir mi?
2. Bu konuda durugörü mü kullanılır? Yoksa varlık mı kullanılıyor?3. Bu kişiler buna özel bir adanma,inisiyasyon yaparlar mı?
Yani sadece su falı bakmak için bir inisiyasyon ritüeli var mıdır?
Tüm fallar konusunda da bir sorum var.4.Bunun karşılığında varlıklara herseferinde bedel,karşılık veriliyor mu?
Yoksa her seferinde aynı varlık mı geliyor.5. Tarot konusunda sorum var.
Bu kartlar gücünü nereden alıyor?Özellikle melek tarotu varlık kaynaklı mı?
Varlık kaynaklıysa ne tür varlıklar ?Eski çağın demonları gibi karanlık varlıklar mı?
6. Ben tarot falı yeri gelince baktırdım.Ancak tüm fallarım kötü hemde çok kötü çıkıyor.
Söz meclisten dışarı sizlere karşı öyle birşey olmadı ama,tarotçulardan da çok kötü elektrik alıyorum. Tipleri de çok
itici gelmiştir bana.Bunun nedeni çözemedim.
Fallarımın kötü çıkmasının nedeni bu kötü negatif etkileşim midir?Tarotun enerji kaynağı nedir?

1. Bu fal doğudan batıya güneyden kuzeye bütün kültürlerde bulunmaktadır. Gayba açılan en basit kapı yansıyan yüzeylerdedir. Bu yüzden dinle ve ya dinsizlikle alakası olmayan kült bir kuraldır bu. Yani ateist de bakar müslüman da yahudi de.
2. Hem durugörü hem de varlıksal enerjiden yararlanılarak su bakımı yapılır.
3. Su falı için bir ritüel tabi ki var.
4. Bütün kartlarla ya da bakı mtürleri ile ilgili soruyorsanız aslında tarotun varlıkla çok bir ilgisi yok. Evrensel semboller üzerine kurulmuş bir sistemdir tarot. O yüzden varlık gelebilir de gelmeyebilir de. Farklı varlık da gelebilir. Daha önce gelen bir varlıkta gelebilir. Yani bu o durum zaman mekan ve kişiye göre değişkenlik gösterir.
5. Tarot kartları günücü evrenden alır ama desteklenmesi yani beslenmesi için sahibinin enerjisini kullanır. Melek kartları popüler kültür için yaratılmış bir destedir. Yani alın oyun oynayın. :) Çünkü üzerinde semboller çok az ve sembol değerleri hiç yok denecek kadar az. Bu yüzden melek kartları yani günümüzde melek kartları olarak piyasaya sürülen desteyi kullanmanız zaman kaybından başka bir şey olmaz. Sadece görseli olan şirin kartlardır o kadar.
6. Sizin böyle düşünmenizin şu anki taşmış olduğunuz düşünce ya da bilemeyeceklerini kötü olduklarını düşünmenizden kaynaklandığını düşünüyorum. Siz biraz daha eleştirel ve ayrıntıcı bir kişilik olduğunuz için kişilerle etkileşiminizde mutlaka bir detaya takılıp tüm bakımı kaybediyor olabilirsiniz. Tarotun enerji kaynağı bakımcısının enerji alanıdır. Tarot sadece aracıdır. Bakımcı baz alınmalıdır.

NOT: Lütfen bu kadar peşpeşe sorma dream. kafam karıştı :D

H€RA

Kayıtlı Üye
Ben katina destesini alınca, birden çok kişi o desteye dokunmuş, enerji yüklemiş olacak. Ben bu desteyi nasıl yüklendiği enerjilerinden arındırabilirim? Desteyi kullanmaya başladıktan sonra benden başka kimsenin dokunmaması gerekiyorsa, desteyi satın aldığımdada onda birikmiş enerjiyi temizlemem gerekmezmi yoksa hiç gerek yokmu, direk kullanayım mı desteyi?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
üstte başka bir sorunun cevabı aslında benim sorumun da cevabı ama ben yine de sorup açık bir cevap almak istiyorum. Herkes fal bakabilir mi? Eğer bu oluyorsa herkes araç kullanmadan fal bakabilir mi? Falları nasıl netleştiririz? Sağ olun.
Herkes fal bakabilir ama ne kadar iyidir tartışılır.
Araç kullanmadan çok çok zor belki ailesi ve kendisi için bazen bir kaç şey hissedebilir.
Daha çok bakım yaparak, ritüel yaparak ve kendimize güvenerek.

yule

Yönetici
İş
Arkadaşlar lütfen burayı sohbet ortamına dönüştürmeyelim. Karşılıklı sohbet etmeyelim ve cevaplara yorum yazmayalım. Çünkü başka bir kişinin yazmış olduğu konuyu bu yüzden kaçırabiliyoruz. Sadece soru cevapla öğrenmeye çalışalım. Sevgilerle...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Ben katina destesini alınca, birden çok kişi o desteye dokunmuş, enerji yüklemiş olacak. Ben bu desteyi nasıl yüklendiği enerjilerinden arındırabilirim? Desteyi kullanmaya başladıktan sonra benden başka kimsenin dokunmaması gerekiyorsa, desteyi satın aldığımdada onda birikmiş enerjiyi temizlemem gerekmezmi yoksa hiç gerek yokmu, direk kullanayım mı desteyi?
3 ay bakım yapmadan onunla uyuyun, onsuz hiç bir yere gitmeyin, vs vs

• Beğendim
Tepkiler: AJA

H€RA

Kayıtlı Üye
Bakım yapmak demek, o desteyle açılım yapmak yani fala bakmak mı demek?

bendekiben

Elit Üye
Peki ruhsal gelişimi için çabalayan birinin fal işine girmesi onun gelişimini sekteye uğratacağı konusunda bilgiler edinmiştim.Bu konu hakkındaki fikirlerinizi almak ve diğer üyelerimizinde bu konuyla ilgili aydınlanmalarını isterim.Sevgiler...

yule

Yönetici
İş
Bakım yapmak demek, o desteyle açılım yapmak yani fala bakmak mı demek?

Bence sizin çok fazla araştırma yapmanız gerekiyor bu sorulardan önce. Çünkü daha bakım ne demek, nasıl yapılır, neler kullanılır yani aracılar nedir fal nedir bakım nedir bunları bilmeniz gerekiyor ki bu tür konularla ilgili detaylı soru sorabilesiniz. Eleştirmek için söylemiyorum ama bu soruların cevaplarını falcılık başlığındaki bazı konuları araştırarak öğrenmenizi tavsiye etmekteyim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
1-)biraz basit sorular ama iskambil kartıyla fal bakıla bilirmi
2-)karların anlamlarını öğrene biliceğim hangi kaynakları öneririrsiniz
3-)bu konuda tamamen yeteneksiz olmak mümkünmüdür
teşekkür ederim

1. Evet bakılır çok çeşitli açılım türleri var. Yakında bu konuda bir bölüm açıp bu konuda bilgilendireceğim.
2. Kitapçıda bu konuda çok kaynak yok zaten elimizdeki ile yetinmek zorundayız. Kitapçılarda 3 -5 tane kitap var.
3. Bence hayır. Yeteneklin olduğuna inanan vardır sadece. Bu konuda yetiştirdiğimiz pek çok öğrenci sonradan yeteneğine kendi bile inanamadı.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Tamam :) 1. şık için sizinle görüşmek isterim :)
Özel zikirleri hiç duymamıştım .Sanırım tüm şıkları 1.de toparlamam gerekiyor. :D

Nur süresi, Cebrail zikri ve aum mantası
3. Göz meditasyonları
çakra ve aura çalışmalarını artık bahsetmeyin sitede fazlası ile var.
Taş olarak labrodonit taşı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...