Her Hafta Bizbize (Falcılık)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibis73

Kayıtlı Üye
Yanlis anlasilma olmasin meraktan soruyorum , kartlarin bir ruhu var . nasil oluyor insan seciyorlar. yoksa insandaki bir enerji yada gücmü kartlari harekete geciriyor. yazilari okudukca hayrete düsüyorum ne kadar ilginc ve cekici bilgiler. konuya insani resmen cekiyor.

sunit

Kayıtlı Üye
Evet doğru bir söylem olması için "Size göre özel" kelimesi oldukça yerinde bir tabir oluyor. Bana göre de peri tarotu çok özel katina da bana özel gelmiyor. Bu da benim kişisel yorumum. Ama bir uzman olarak ikisi de aynı derecede önemli ve değerlidir benim için.

Haklısınız =)

H€RA

Kayıtlı Üye
Ankarada katina destesini nerde bulabilirim? Ankaralı arkadaşlarıma sordum ama ilgilerini çekmedikleri için kartlar desteler, bilmiyorlar.

AJA

Elit Üye
Tanımadığım kişilerin hakkın da son yaşamış olduğu genedle talihsiz olayları hissediyorum.Yada kişinin o an da mutsuz olduğunu.Bir defa kahve falı bakmayı deneyerek gelişirmi yada ne yapabiliyorum diye baktım.Şekillerde gördüğüm hiç birşey yok.Bazen duyuyor bazen de görüyorum yakın gelecekte olanları.Bunu nasıl gelişitirebilirim ?Herhangi bir varlıktan yardım almıyorum.Benim ki tamamen hissetmek ve içsel bir duyu gibi.

canmert196

Kayıtlı Üye
tarot kartimin hangi deste oldugunu nasil anlayabilirim cok sacma oldu ama tarot destesi diyor baska bir sey demiyor. birde kisinin disil enerjiye sahip olmasi katine destesiyle uyum saglamasini kolaylastirir mi ?

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Sayın yule, su falı diye birşey var.
1. Bu fal hangi dinin,öğretinin uygulamasıdır? Hiç bir dine ait olmayan ateist gibi insanlarda su falı bakabilir mi?
2. Bu konuda durugörü mü kullanılır? Yoksa varlık mı kullanılıyor?3. Bu kişiler buna özel bir adanma,inisiyasyon yaparlar mı?
Yani sadece su falı bakmak için bir inisiyasyon ritüeli var mıdır?
Tüm fallar konusunda da bir sorum var.4.Bunun karşılığında varlıklara herseferinde bedel,karşılık veriliyor mu?
Yoksa her seferinde aynı varlık mı geliyor.5. Tarot konusunda sorum var.
Bu kartlar gücünü nereden alıyor?Özellikle melek tarotu varlık kaynaklı mı?
Varlık kaynaklıysa ne tür varlıklar ?Eski çağın demonları gibi karanlık varlıklar mı?
6. Ben tarot falı yeri gelince baktırdım.Ancak tüm fallarım kötü hemde çok kötü çıkıyor.
Söz meclisten dışarı sizlere karşı öyle birşey olmadı ama,tarotçulardan da çok kötü elektrik alıyorum. Tipleri de çok
itici gelmiştir bana.Bunun nedeni çözemedim.
Fallarımın kötü çıkmasının nedeni bu kötü negatif etkileşim midir?Tarotun enerji kaynağı nedir?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Yanlis anlasilma olmasin meraktan soruyorum , kartlarin bir ruhu var . nasil oluyor insan seciyorlar. yoksa insandaki bir enerji yada gücmü kartlari harekete geciriyor. yazilari okudukca hayrete düsüyorum ne kadar ilginc ve cekici bilgiler. konuya insani resmen cekiyor.

Basitçe var olan herşeyin bir enerjisi vardır. Hatta var olmadığını ya da varlığından haberiniz dahi olmayan birçok şeyin bile bir enerjisi vardır. En basiti yokluk ya da hiçlik enerjisi gibi. Ve enerjiler birbirleri ile kompleks bir ilişki içerisindedir. Kartların ruhu var demekle insandaki gibi bir ruhtan bahsedilmiyor. Karakteristik bir enerjiden bahsediliyor.

ibis73

Kayıtlı Üye
Sayın yule, su falı diye birşey var.
1. Bu fal hangi dinin,öğretinin uygulamasıdır? Hiç bir dine ait olmayan ateist gibi insanlarda su falı bakabilir mi?
2. Bu konuda durugörü mü kullanılır? Yoksa varlık mı kullanılıyor?3. Bu kişiler buna özel bir adanma,inisiyasyon yaparlar mı?
Yani sadece su falı bakmak için bir inisiyasyon ritüeli var mıdır?
Tüm fallar konusunda da bir sorum var.4.Bunun karşılığında varlıklara herseferinde bedel,karşılık veriliyor mu?
Yoksa her seferinde aynı varlık mı geliyor.5. Tarot konusunda sorum var.
Bu kartlar gücünü nereden alıyor?Özellikle melek tarotu varlık kaynaklı mı?
Varlık kaynaklıysa ne tür varlıklar ?Eski çağın demonları gibi karanlık varlıklar mı?
6. Ben tarot falı yeri gelince baktırdım.Ancak tüm fallarım kötü hemde çok kötü çıkıyor.
Söz meclisten dışarı sizlere karşı öyle birşey olmadı ama,tarotçulardan da çok kötü elektrik alıyorum. Tipleri de çok
itici gelmiştir bana.Bunun nedeni çözemedim.
Fallarımın kötü çıkmasının nedeni bu kötü negatif etkileşim midir?Tarotun enerji kaynağı nedir?
mükemmel sorular , derler ya bu sorular konun kalbi yada beyni .............

H€RA

Kayıtlı Üye
Ben kahve falını öğrenmeye çalıştım, bilen arkadaşlımla fincan yorumladım 2,3 kez ve öğrendim biraz. Güzel benzetmeler yakalıyordum ve kahve falına iyi bakmaya başlamışken kabuslar görmeye başladım, korkutulmaya başladım fal baktığım gün akşam evde yalnızken tedirgin olmaya başlamıştım ve artık bakmıyorum, bunu yapan varlıklarmıdır neden fala bakılmasından rahatsız olupta insanları korkutma gereksiniminde bulunuyorlar, fala bakanların bir çeşit yöntemlerle kendilerini korumasımı gerekir?

hozbay

Kayıtlı Üye
Fal bakimina nereden baslanir ? Hic bilmeyen insan ne yapmali ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Tanımadığım kişilerin hakkın da son yaşamış olduğu genedle talihsiz olayları hissediyorum.Yada kişinin o an da mutsuz olduğunu.Bir defa kahve falı bakmayı deneyerek gelişirmi yada ne yapabiliyorum diye baktım.Şekillerde gördüğüm hiç birşey yok.Bazen duyuyor bazen de görüyorum yakın gelecekte olanları.Bunu nasıl gelişitirebilirim ?Herhangi bir varlıktan yardım almıyorum.Benim ki tamamen hissetmek ve içsel bir duyu gibi.

1. Benim gibi yetenekli bir hocadan ders alabilirsin.;)
2. Bu konular için özel zikirler, dualar ve mantralar kullanabilirsin.
3. Meditasyon yapabilirsin
4. Çakra ve auro çalışmaları yapabilirsin.
5. Doğal taş kullanabilirsin.

şimdi peki bunlar nedir diye sor bakalım

AJA

Elit Üye

1. Benim gibi yetenekli bir hocadan ders alabilirsin.;)
2. Bu konular için özel zikirler, dualar ve mantralar kullanabilirsin.
3. Meditasyon yapabilirsin
4. Çakra ve auro çalışmaları yapabilirsin.
5. Doğal taş kullanabilirsin.

şimdi peki bunlar nedir diye sor bakalım

Tamam :) 1. şık için sizinle görüşmek isterim :)
Özel zikirleri hiç duymamıştım .Sanırım tüm şıkları 1.de toparlamam gerekiyor. :D

H€RA

Kayıtlı Üye
O kart destesinin kendine göre bir açılım şekli vardır. O destenin kitapçığından bu açılım şekillerini öğrenebilirsiniz. Aynı soruya peşpeşe çok fazla bakmak doğru değildir. Farklı kişilere ve faklı sorular için istediğiniz kadar bakım yapabilirsiniz.

Ben aslında nasıl bakım yapılır kartlara bilmiyorum, bunu sormak istemiştim. İstediğim kadar nasıl bakım yapabilirim kartlara?

Benden başka kimsenin dokunmaması gerek desteye, ben bu desteyi satın alınca bir çok kişi dokunmuş olacak ve enerji yüklemiş olacak belkide... Desteyi ilk aldığımda, desteyi nasıl diğer enerjilerden temizlerim? Benden önce dokunan kişilerin enerjisinden.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Ben kahve falını öğrenmeye çalıştım, bilen arkadaşlımla fincan yorumladım 2,3 kez ve öğrendim biraz. Güzel benzetmeler yakalıyordum ve kahve falına iyi bakmaya başlamışken kabuslar görmeye başladım, korkutulmaya başladım fal baktığım gün akşam evde yalnızken tedirgin olmaya başlamıştım ve artık bakmıyorum, bunu yapan varlıklarmıdır neden fala bakılmasından rahatsız olupta insanları korkutma gereksiniminde bulunuyorlar, fala bakanların bir çeşit yöntemlerle kendilerini korumasımı gerekir?

Şifa, fal, Hipnoz, meditasyon, ibadet gibi farklı bir enerji yaydığımız her faliyette varlıklar ne oluyor diye bakmaya geliyor. Dikkatlerini çekiyor. Amaçları korkutmak değil. Aradaki enerji farklılığı ve bizim onlarla ilgili olarak korumuzdan dolayı aslında kendi kendimizi korkuyoruz. Korku en temel birinci duygumuzdur.​

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Fal bakimina nereden baslanir ? Hic bilmeyen insan ne yapmali ?

Önce hangi fala bakacağımıza karar verin, sonra eğitimini alın ya da kitabını alın. Yavaş yavaş. Acele etmeden kendinizi geliştirin. Sonra iç sesinizi dinleyin size cevap verecektir. Kendi yolunuzu ve yönteminizi zaman içinde bulursunuz. Basit bir heves değilse zaten zamanı gelince olması gereken olur.

canmert196

Kayıtlı Üye
burada sorulmaya uygun mu bilmiyorum ama gelecigin kokusunu alabilir miyiz ?

biard

Kayıtlı Üye
üstte başka bir sorunun cevabı aslında benim sorumun da cevabı ama ben yine de sorup açık bir cevap almak istiyorum. Herkes fal bakabilir mi? Eğer bu oluyorsa herkes araç kullanmadan fal bakabilir mi? Falları nasıl netleştiririz? Sağ olun.

hozbay

Kayıtlı Üye
Önce hangi fala bakacağımıza karar verin, sonra eğitimini alın ya da kitabını alın. Yavaş yavaş. Acele etmeden kendinizi geliştirin. Sonra iç sesinizi dinleyin size cevap verecektir. Kendi yolunuzu ve yönteminizi zaman içinde bulursunuz. Basit bir heves değilse zaten zamanı gelince olması gereken olur.

Olsa iyi olur fakat olmasa uzulmem sonucta pakt yapmaya calisan zavalli bir insanim.

En kolayini soyleyin tarot haric , hemen giriseyim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
tarot kartimin hangi deste oldugunu nasil anlayabilirim cok sacma oldu ama tarot destesi diyor baska bir sey demiyor. birde kisinin disil enerjiye sahip olmasi katine destesiyle uyum saglamasini kolaylastirir mi ?
2000 çeşit tarot var. Bir o kadarda başka kart sistemleri. Araştırın, bakın ve sevdiğinizi seçin. Kadınlar, geçler ve translar katina ile daha kolay uyum sağlıyor birde akrep erkekleri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...